1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
20. črc 2012

@saraha2 no jo pobreceja jsem si to se uz nedalo takove nervy no a ted jak jsem doma a premejslim nad tim tak se mi chce taky brecet

malinka_02
20. črc 2012

@saraha2 zaziva ne je to analgosedace ale v zivote sem o tom neslysela..
@mmirunda ze 14milionu je minimalne milion sampionu 😉

Sem takova zklamana..

malinka_02
20. črc 2012

@pawlla ja se rozbrecela i kdyz nam rekl ze IVF a ICSI to k tomu patri a neni zac se stydet..Ja chodim do podoli a potkavam vsude vzdy tehule a jdu kolem mista kde se registruje k porodu..pdycho..minule sem tam potkala tehu kamaradku v 9 mesice s ditetem a ona tak to konecne vyslo! A ja ne..a slzy na krajicku..

malinka_02
20. črc 2012

@rory_g praveze chodim do Podoli..

pawlla
20. črc 2012

@malinka_02 no tak to bych nedala .... uz ted jsem v haji premyslim jestli to ma vubec cenu

pawlla
20. črc 2012

@malinka_02 taky jsem tak nejak zklamana

mmirunda
20. črc 2012

@malinka_02 Tak v to doufám 😉

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla
@malinka_02 Holky nesmutněte, nebo budu taky ☹

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda ted odesla kamoska ma uz druhe mimco ted ma tejden a rekla mi ze kdyz neumim donostit decko tak at to ani nezkousim ze jedno mi pres staci a neni treba delat hokusy pokusy s nenarozenejma detma chapete to ??????

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla A to je kamarádka jo? bych ji kopla do prd.le 😠 😠 kravku. Ta by u mě už skončila

malinka_02
20. črc 2012

@pawlla no bud ráda že máš mrazáčky, já bych báýt tebou šla na KET a byla ráda třeba to vyjde nebudeš zbytečně do sebe rvát hormony!! To je přeci mnohem lepší, já právě chtěla mít co nejvíc folíku abych nemusela pak znovu pod hormony..
A lidi to nechápou.. nikdy to nepochopí někdo kdo to nezažil. Moje všechny kamarádky čekají nebo porodily druhé a říkaj mi furt že to moc řeším atd.. Kecy..
@mmirunda ty to budeš mít lepší uvidíš!! A v září se všechny sejdem s /////// 😉

danny38
20. črc 2012

@saraha2 Tak to je skvělé, že máš už mimísky u sebe 😵 pěkně se šetři a já budu mačkat pěsti, aby se pěkně chytli a drželi 😉

mmirunda
20. črc 2012

@malinka_02 V to taky doufám 😉 jinak to být ani nesmí .....

danny38
20. črc 2012

@pawlla Tohle opravdu nepochopím, to není kamarádka, když má takové řeči. Kamarádka tě má podpořit a ne tohle 😠

andrejta
20. črc 2012

ahojte, chcem sa opýtať, či niekto má skúsenosť s tým, že pred stimuláciou ste dostali na jeden mesiac antikoncepciu, vraj na utlmenie funkcie vaječníkov, že stimulácia potom ľahšie zaberie. Vďaka za odpovede

saraha2
20. črc 2012

@pawlla nějaká přechytralá,néé???té se to mluví..ale kdyby to všechno měla prodělat,tak bych ji chtěla vidět....vyprdni se na ni,to není kamarádka...

mmirunda
20. črc 2012

@andrejta Já ji budu před stimulkou brát 😉

andrejta
20. črc 2012

@mmirunda a kvôli čomu? tvoria sa ti cysty? a tiež len jeden mesiac?

mmirunda
20. črc 2012

@andrejta Tak cystu mám teď, nikdy jsem ji neměla a u nás v CAR to tak mají všechny, je to hlavně kvůli tomu, co jsi psala, vaječníky pak lépe reagují 😉

andrejta
20. črc 2012

vďaka za odpoveď a držím palce nech to dobre dopadne 😉

verry
20. črc 2012

ahoooojte kočiny, zdravím všechny!
kdybyste měl někdo zájem o léky (utrogestan- 3balení, prednison-necelé platíčko) , písněte mi. Zašlu- zadarmíko! 😉 akorát jsem utroš dobrala a ještě zbyl, je mi ho škoda vyhodit.

tulipanek82
20. črc 2012

Ahoj holky, moc vam vsem dekuju za podporu.Konecne jsme dorazili domu, tesim se do postele, bricho me kupodivu moc neboli,ale jsem takova priblbla po te narkoze. Nasli nam 11 vajicek,ale jen 9 z toho byly dobry. Nechali jsme si udelat ICSI kvuli tem protilatkam co ma manzel a zitra si budu volat na vysledky, bojim bojim...

tulipanek82
20. črc 2012

@pawlla Ty jo,tak to je sila...to opravdu neni kamaradka...kasli na to, nestoji za to vubec takovy reci poslouchat

malinka_02
20. črc 2012

@tulipanek82 tak moc drzim palce!!! A kolik si mela folikulu?

malinka_02
20. črc 2012

Me zbyly 4 davky gonalu ze 6 ale ma se spotrebovat do 28 dni, myslite ze ho budu moct priste pouzit?

danny38
20. črc 2012

@tulipanek82 Držím pěsti ať jsou zítra jen samé dobré zprávičky 😉

evikj33
20. črc 2012

@saraha2 Tak se hezky rozmazluj at se bublinkám dobře bydlí,držíme co máme at máme brzo nové dvojpartaky 🙂 A bacilky prskáme pořád až do testu a to musí klapnout.

evikj33
20. črc 2012

@pawlla To je jen ku...převlečená za kamarádku,promin ale tak to říkala moje babča,nemám slov,to že holky občas potratí se děje taky proto že miminko není v pořádku,určitě je lepší když to skončí takhle v začátku,než to řešit okolo 20tt a muset rozhodovat o jeho žití a nežití,i toto se děje a chápu to,je to rozhodnutí do budoucna.Nechápu že někdo muže něco takového pustit s ust,je to tak že někdo prostě proplouvá a nikdy nemusí učinit vážnější rozhodnutí,jinak by byla asi v pr. To že bylo něco špatně,neznamená že nemužeš mít kásne zdravé miminko a být štastná,jde o tebe a tvou rodinu a nikomu jinému do toho nic není.

ivapo
20. črc 2012

@pawlla no co je to za kamosku? Nechápu. Ted uz asi ex kamoška ne 😒

ramdy
20. črc 2012

@pawlla ahoj, nezlob se, ale tohle může říct jen kráva, člověk bez kouska lidskosti a pochopení. Prostě jen každá nemáme to štěstí, že si vrzeneme a hned se nám za 9 měsíců narodí krásné a zdravé děťátko. Holt je to tak dané, že už je společnost poškozená a má to vliv na nás na všechny, na někoho více a někho méně, možná je to taky dané tím, že někdo je víc citlivý a někdo míň a holt to třeba někdo řeší víc a někdo to bere jako samozřejmost, což není. Vůbec se nezabývej tím, co ti řekla, možná, že kdyby si musela projít desetinou toho, čím si musíme projít my tady, tak by čuměla a názor by změnila. Mě už moje splýny přechází a modlím se ať mi dorazí ta mrcha potvorovatá a půjdu na ty testy hematologie a pak druhý pokus IVF a doufám, že vy, které jste neměly stále ještě to štěstí, jako vy těhulky a samozřejmě Vám to moc přeju a taky trošku i závidím 🙂 , bojujete a pokoušíte se tu přírodu prostě trošku obelstít a dočkat se toho vytouženého výsledku. Musím říct, že jsem si nemyslela, že je to opravdu tak těžké tímhle vším projít, ale opravdu to ve mě zanechalo hodně bolesti, ale na druhou stranu to člověka posílí a tyhle chvíle ukáží člověku opravdové přátelé a lidičky, kteří za to opravdu stojí. Takže děvčata hodně síly, těhulkám tfuj tfuj tfuj ať mají zdárné těhulkování a vše co s tím souvisí a nám ostatním taky tfuj tfuj tfuj ať už těm těhulkám šlapeme na paty. 🙂