1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
24. črc 2012

@danny38 děkuju, Tvoje těhu bacily zabraly 😉

danny38
24. črc 2012

@ivapo 15. týden těhotenství: reakce na světlo - V tomto týdnu začíná proces osifikace neboli kostnatění. Na rentgenovém snímku by již byla vidět kostra dítěte. Nohy dítěte rostou v tomto týdnu rychleji než ruce.

Plodová voda se dostává nosem až do horních cest dýchacích. V plicích se vyvíjí primitivní plicní sklípky. Oči dítěte jsou stále zavřené, ale dítě již reaguje na světlo.Pokud namíříte silný proud světla na své břicho, dítě se bude snažit pohnout směrem pryč od světla. Na jazyku se začínají tvořit chuťové pohárky.

Pokud je dítě v děloze vhodně otočeno, je možné při ultrazvukovém vyšetření rozpoznat jeho pohlaví.
🙂

danny38
24. črc 2012

@rory_g Všechny poprskám, to by bylo aby nebyly všechny holky těhu 😀

pawlla
24. črc 2012

@saraha2 no jo jeste neni vyhrano ale ja proste na ten KET pujdu i kdyby ja nevim co a at mi zkusi dr v patek rict neco jineho 😀

mmirunda
24. črc 2012

@saraha2 pročpak pořád ty smutné obličeje, neboj se, všechno bude v pořádku 😉

rory_g
autor
24. črc 2012

@danny38 přesně, Tvoje bacily jsou plodnéééé 😀

saraha2
24. črc 2012

@rory_g ne,ne..brzy ne..špinit jsem začla den před termínem MS a v den MS se to potvora rozjelo.. ☹ to bylo 10tý den po ET..

saraha2
24. črc 2012

@mmirunda nooo..protože bojím..však jsem psala,že jsem jim tam i před transferem brečela ☹ se na mě koukaly,že co je..že už jdu do finále..jsem říkala,že právě....te´d to začne....a bude rozhodnuto...

rory_g
autor
24. črc 2012

@saraha2 nemrač séééé, já Ti ty smutný smajlíky asi zakážu 😠

pawlla
24. črc 2012

@saraha2
@mmirunda no jo to cekani po transferu ne hrozne a to by clovek pave mel byt nejvic v klidku

mmirunda
24. črc 2012

@saraha2 Tak dokud budeš smutná ty, budu smutná taky ☹ ☹ ☹

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla na to se nejvíc netěším ....

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda a kdy si jdes pro rozpis a leky ?

pawlla
24. črc 2012

@saraha2 jasne nebud smutna mimisci jsou uz pekne v brisku a zachvili budou //, musis byt pozitivni taky se snazim i kdyz na me ted vlezla pekna depka

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla toho13.8. takže přesně za tři týdny, docela se bojím toho co mě čeká

mmirunda
24. črc 2012

A DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOST přestaňte všechny depkovat a házet smutný smajle 😠 😠 😠 😠 😠

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda no ja se taky bojim zavolam tam az ve ctvrtek jestli ten patek plati teda kdyz uz nekrvacim a jsem zvedava co mi Otevrel rekne, ale jestli mi to zas odlozi tak se mu tam zase asi rozbrecim ☹

evikj33
24. črc 2012

@saraha2 Dáme ti naholou když budeš zamračená,usmívej se at se miminkum hezky bydlí u veselé maminky.Pořád na tebe na dálku prskáme tak to prostě musí dobře dopadnout Tfuj Tfuj Tfuj 🙂 Jinak až na neustálé nevolnosti to je Ok,i tlak je asi lepší už se tak nemotám,mám pocit že to bylo s toho Utroše jak jsem dobrala,přece jen to byla dávka jak pro koně,tak se to asi odbourávalo.A čekáme kdy se knám připojíš 😉 Prdelky asi budou pořádne uzle protože nám posunuli o pár dnu i termín porodu že jsou větší a rozdíl je mezi nima cca3mm.Pěkně si tam vegetí.

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla určitě to klapne, musí 😉

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda no snad jo byla jsem uz tak natesena ted zas nebudu do patku spat 😀

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla tak ze mě teď všechno spadlo a konečně jsem trochu v klidu, ale jak se to bude blížit, určitě budu depkovat taky

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda no ze me to taky spadlo ale jen na 3 dny nez jsem zacala spinit ale jen ten jeden den no uvidime

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla musíš hlavně věřit, že všechno bude O.K. a pak bude

pawlla
24. črc 2012

@mmirunda jo snazim se a doufam ze v patek si odvezu leky a rozpis a bude

mmirunda
24. črc 2012

@pawlla nooo tak je to správné 🙂

bes22
24. črc 2012

Ahoj holky,tak konečně jsem se dneska dovolala doktorovi a 8.srpna si jdu pro první injekci, což bude 20DC, tak snad to vyjde. A právě bych se vás chtěla zeptat jak to bude probíhat dál. Jak dlouho si budu píchat, jak chodíte na kontroli atd. Díky moc za info

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda @saraha2 @pawlla joo, holky,co tady depkujete? 😠 Já přišla z návštěvy tak pozitivně naladěná,že si říkám,že když budu muset na další KET,tak se tam za nima na těch 14 dní snad nastěhuju. 😀 😀 😀 Malá má 5 měsíců a dneska byla extra hodná,takže s ní byla sranda. A člověk hned přijde na jiný myšlenky. 😉 😉
@saraha2 buď v klidu, taky mám jen nalitý prsa. 🙂

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 to je dobře, aspoň jedna pozitivní dušička dnešního dne. Mě už btady z těch depkujících dušiček klepne

martina_81
24. črc 2012

@mmirunda neboj, na mě to taky přijde, až ze mě ta euforie vyprchá. 😀 😀 😀

mmirunda
24. črc 2012

@martina_81 opovaž se 😀