1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
26. črc 2012

@pawlla to si me moc nepotesila s tim utrosem..
@tulipanek82 tak to je skvely, tak moc drzim palecky!!

tulipanek82
26. črc 2012

@pawlla Ja teda doufam, ze nejaky cas KET nebudu potrebovat, ale jinak v Heliosu stoji 3000. Koukala jsem do ceniku: http://www.sanatoriumhelios.cz/images/upload/fi...

radina
26. črc 2012

@tulipanek82 Ani nehovor, u nas tiez diagnoza za diagnozou 😖 drzim palce, nech sa emryjko rychlo usidli 🙂

tulipanek82
26. črc 2012

@malinka_02 dekuji

pawlla
26. črc 2012

@malinka_02 ale neboj ja jen mam na nej asi spatne reakce protoze uz jak jsem si ho poprve zavedla bylo mi na omdleni a cele dny jsem jen prospala nemohla jsem se ani zvednout z postele

tulipanek82
26. črc 2012

@radina dekuji...

kive76
26. črc 2012

@pawlla ahojky, to já když jsem si poprvé dávala utrogestan před Iuičkem tak jsem pak skoro celej den prospala, jak jsem z něj byla unavená...

fionna
26. črc 2012

@kive76 😀 😀 kéž by 😀

pawlla
26. črc 2012

@kive76 je to fakt hnus ja nevim ja jsem byla po nem tak unavena a cim dele jsem ho brala tim mi bylo hur nemohla jsem delat vubec nic to po agolutinu to bylo uplne v pohode no nevi. Dr rikal ze mi tentokrat daji neco jineho no to jsem zvedava co

fionna
26. črc 2012

@radina Tééda, ty jsi dobrá nosnice. Samá áčka.Držím pěsti 😉

saraha2
26. črc 2012

@malinka_02 já nedělám v kanceláři...jen jsem ti psala příklad,že pokud jsi v kanclu,tak do práce můžeš..pokud děláš něco namáhavého,tak bych byla doma...každý car to má jinak a po pravdě netuším,nač nám v den ET píchaly agolutin.

saraha2
26. črc 2012

@kive76
@pawlla s tím utrogestanem souhlasím,taky jsem z něho unavená!a to ho zavádím...

malinka_02
26. črc 2012

@pawlla to ma hodne lidi..ja teda zatim polykam a jen 2 a jde to..

Jo a jeste jak sme resili AH tak me embryolozka vyvedla jeste z jednoho omylu..myslea sem ze AH se da na vsechny a ne, dava se pred zavedenim a kdyz se mrazi tak se pak znovu pred KETem da jen na ty zavadene a vzdy se to plati znovu.

radina
26. črc 2012

@saraha2 Cooo? z utrogestanu ? tak to ja vobec, a to mam brat 6 denne 🙂 .... dam ale vediet po par dnoch, ci nechytim nahodou spavu nemoc 😝

saraha2
26. črc 2012

@radina nooo 😀 a dokonce to tam i píšou! 😉

radina
26. črc 2012

@saraha2 citala som si letacik ,ale po narkoze , tak si moc z toho nepamatam 😝
tak mozno ma to este chyti 🙂

radina
26. črc 2012

Dievcata, davali ste si tiez predlzenu kultivaciu? mne ju dali na vsetkych 6. Mozu sa tie potom este dodatocne zamrazit?

saraha2
26. črc 2012

@radina právě se mzarí jen,když dojdou do toho určitého stádia...nic dvojbuněčného nikdo nemrazí..aspoň u nás ne teda...dávají automaticky PK na vše a pak se vyberou ti šampioni 😉

radina
26. črc 2012

@saraha2 cize ak by sa zo vsetkych 6 spravila blastocysta, jednu mi vlozia, tych 5 vyhodia? ☹

malinka_02
26. črc 2012

@saraha2 a vis od jakeho stadia se mrazi? Zitra to je 4 den po opu tak to uz jde?

saraha2
26. črc 2012

@radina u nás vkládají morulky i 9ti-10ti buněčné..všude je to jiné..ale co tak mám načtené z netu,tak většinou mrazí blastocysty...
@malinka_02 já měla 4tý den morulky jedničkový a ty mě vložili 😉

saraha2
26. črc 2012

@malinka_02 ale co tady vím od holek,tak pátý den Pk už mají blastocystu i hatchující...

radina
26. črc 2012

@saraha2 Aha, tak nam zamrazili teraz 2 jednodnove embryjka a potom v pondelok mi vraj budu davat 100 bunkovu blastocystu.

strapula
26. črc 2012

ahojte babulky,zajtra mam dalsie UTZ, dufam,ze folikulky uz budu rast lepsie ako doposial ☹ ked nie,tak od soboty mi zvysuju davku...este to len zacalo a uz to chcem mat za sebou ☹

saraha2
26. črc 2012

@radina tak to je dobrý!to u nás nemrazí ☹ tak asi proto nemám nikdy mražáčky ☹ ☹

strapula
26. črc 2012

@saraha2 preco u vas nemrazia?

saraha2
26. črc 2012

@strapula no mrazí..ale asi jen ty,co dojdou do blastocysty....protože mě z 8mi kousků už dvakrát nic nezamrazili ☹

strapula
26. črc 2012

@saraha2 aj si sa na to pytala?? lebo ja ked sa nepytam tak nikto mi nic nevysvetli...som z toho nervozna..

saraha2
26. črc 2012

@strapula neptala jsem se..jen jsem se ptala,co ty ostatní a že ty se ten čtvrtý den přestaly vyvíjet..nebo tak něco řekli a hotovo..víc to nevysvětlia embryoložka ☹

pawlla
26. črc 2012

Tak jsem prmyslela a nevite jak je to s AH pri KETu ? Musim se zitra poptat doktora jestli se to dela i na ty rozmrazena embrya