1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
28. črc 2012

@saraha2 ? já nezlobím s práškama, to jsem psala @malinka_02 , ať netestuje moc brzo, ať to nemá zkreslený práškama. 😀 Já teď žádný neměla,takže to nemám mít z čeho,neboj. 😉

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda jinak v diskuzi Car Sanus, chodím tam a sem , jinak ne. 😉

mmirunda
28. črc 2012

@martina_81 Tak já mám ještě jednu soukromou diskuzi, kterou jsem založila už v lednu. Je nás tam třicet a všechny jsme měli jeden cíl. Mít miminko. Tuším že 20 se to už podařilo a já jak jsem zjistila že nás čeká IVF tak jsem začla chodit jen sem a od "mojí" bývalé diskuze si odpočinula. Teď už tam zase chodím, přece jenom jsou to "moje" holky, ale o IVF se prakticky nezmiňuju, to jen tady s Váma. Už jsme měli i první srazík, začátkem července a bylo to fajn. Věřím, že i tímhle se dají najít přátelé na celý život. Jistě ne všichni, ale jden třeba určitě 😵 😵

martina_81
28. črc 2012

@mmirunda tak nás na tom Sanusu je momentálně akčních jen 4,tak to máme taky takový soukr. 😉 Ale holky jsou moc fajn a když už mám příležitost,tak jsem ráda,že tam můžu pokecat.

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda noo..to by bylo supér!!!!!právě jsem sbírala rajčátka a říkám si,co s tím,tak bych ti nabalila 😀 😀 mít ho doma,tak už proběhl..jsem blbka..no..jsem nechtěla,aby mě to pokoušelo a tady to mám ☹ do zítřka už vydržím a taky uvidíme,co to špinění udělá do rána.... ☹
@marmina noo..myslím není ani na co být zvědavá ☹ ☹ ☹ opakuje se scénář,jako posledně....je dobře,že si užíváš prcouška...za chvíli bude lítat s kamošama,pak s holkama a ještě budeš vzpomínat..že???

saraha2
28. črc 2012

@martina_81 jsi psala o tom estrofermu,nebo jak se to jmenuje,néé????že ti to brzdí.nebo si tě s někým pletu?

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 mňáááááám rajčátka, ty miluju 🙂 kurňa že já jsem zrovna na severu Moravy

saraha2
28. črc 2012

@martina_81
@mmirunda holky já taky nakukuju do diskuze holek,co chodí do reprofitu..je tam jedna,co byla na OPU jako já..ET měla o den později..včera taky špinila..dnes odjela na chatu,kde nemá net,tak nevím,jak dopadne,ale doufám,že úplně nejlépe!!!taky byla na obilňáku,tuším i v unice...tak má přece jen více zkušeností s carama v brně...

pawlla
28. črc 2012

@martina_81
@mmirunda no jo jenze zase jak to protridit aby se nekdo zase neurazil ze ho smazu a hlavne novinky do IP protoze se tu v tom pak nevyznam

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda no..a já mám ty malinkatý..bejbíńa 😉 my ty veliký masatý nejíme..fuj..ale tyto..no mňamka veliká!!na stole mám táč s rybízem..presíčko bych ti udělala,nebo latte.....nevíš,oč přicházíš 😀 😉

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 jenže já pak více diskuzí nestíhám sledovat. Někdy je to docela mazec, číst obě dvě 😅

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda voda 30st.. 😀 😀

mmirunda
28. črc 2012

@pawlla já vím, je to blbý no, ale stejně, když je skoro denně označuješ v tabulce, tak sem ani nenakouknou říct jak se mají ☹

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda já to nečtu od začátku tam!!jen kuknu,co u ní nového....ale odfrčela,tak mám po nakukování ☹

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 kurňa božka neser 😀 😀 Počkej příští víkend mě tam máš 😀

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 ty jsi dneska těžká provokatérka 😀

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda třeba ta kvrczeck-nebo jak se to píše je v reprofitu a dělá tam ona holkám tabulku......sem taky nakukne..to jo,ale tam je asi víc...

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda božka 😀 ..jen aby bylo počasí!a večer chceme péct špekáčky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😉

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 tak já jsem teď v obou diskuzích skoro nastejno. V té "mojí" jsem začala taky s tabulkou, ale teď si ji holky vedou samy a já v ní ani nejsem. Píšeme tam kdo je v jakým týdnu a co čeká a tak a to mě bolí denně to přepisovat a ty co těhu nejsou tak se píše kolikátý dc jsou a já bych tam byla naprosto zbytečná

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 ty jedna 😀 ty mě dneska dáváš. Máš štěstí, že nemám hlad 😀

pawlla
28. črc 2012

@mmirunda no jo zkusim lidem co tu uz nebyli nejakou dobu napsat do IP ... no jinak PMS je u me v plnem proudu bud brecim nebo jsem podrazdena nastvana no hrozne se vsim jen triskam a rikam si jestli to ma cenu ...... a dneska jsem byla v nabytku rano po tom zubari jsem se proste rozhodla ze koupim postyku no a mam ji doma v loznici nazdobenou a mam v ni panenku od male asi jsem strelena 😀
A jinak v unice jak jsem bya na ET tak moc prijemnej sal malinkej je tam sero a hraje tam reaxacni hudba a moc zadne pristroje tam nevidis je to tam moc prijemne prostredi takze zadnej strach a pok taky moc peknej

mmirunda
28. črc 2012

@pawlla Tak to už se teda nebojím, když to máme v té "naší" Unice tak pěkné 😀 😀 Hele a co s topu postýlkou? Si manža bude myslet, že se zbláznila 😀 😀

saraha2
28. črc 2012

@pawlla jéé!!ty už jsi s prací napřed!!jen aby jsi nepotřebovala dvě postýlky 😉

martina_81
28. črc 2012

@saraha2 jo tohlé, já myslela, že máš na mysli, jak jsem psala malince, ať netestuje brzo, že bych tam mohl být duch z Pregnylu. Jasně,že já beru estrofem, nespletla jsi to. 😉
@pawlla já bych jim napsala,že jsou neaktivní a tak jestli je máš z tabulky smazat. Protože kdybych se tady 2 měsíce (jako některé z nich) neukázala, tak nemůžu být ani uražená,že mě smažete.

saraha2
28. črc 2012

@mmirunda náhodou..já si myslím,že motivace musí být....ať už postýlka,nebo nějaké věcičky..kdo tady psal,že si brala na ET dudlíky?????? 😉 já to jen schvaluju!!!!!

saraha2
28. črc 2012

@martina_81 už jsem se lekla,že jsem baba bláznivá,ale akorát jsem koukala zpět a viděla jsem to tam,že mě ještě nehrabe 😀 😀

martina_81
28. črc 2012

@pawlla hele,buď v poho, já si dneska objednala dvoje těhu rifle a v jednom albu měla holčina odkaz na krásnej a levnej kočárek se vším všudy, tak už jsem na ty jejich stránky taky koukala, kočárky mám prostudovaný a odkaz v záložkách. 😀 😀 Jen, aby sis nepřipadala blbě. 😉

mmirunda
28. črc 2012

@saraha2 tak já se bojím mít cokoliv doma ☹ Nejsem sice pověrčivá, ale i tak 😖 Mám jen dudlík co byl jako příloha v mamince ( teda dost ošklivej) a pak jedny dupajdy, co jsem dostala pod stromeček od chlapa, prý když jsme nestihli to miminko ♥

mmirunda
28. črc 2012

Ale jinak nebojte baby, taky jsem blázen. Já už studuju kočárky a už mám vybráno 😀 Jak pro jedno tak pro dvojčata 😀

martina_81
28. črc 2012

@saraha2 co se týče motivace, tak tomu asi uvěřím protože ta holčina od nás z diskuze si jako terapii koupila ještě před ET nějaký plínky a zadařilo se. Já nic a nezadařilo se. Teď před KETem jsem chytla supr akci na plíny ( z 290 na 108,tak to nekup za ty prachy),tak jsem si jich 10 koupila a vypadá to,že to funguje (ťuk, ťuk, ať to nezakřiknu). 😉