1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
31. črc 2012

@pawlla To mě taky zaráží, jak je možné že na to nepřišli. No hlavní je, že teď je jasno, že utroš prostě nee. Věřím, že se z toho rychle dostaneš a že ten Ket vyjde a budeš mít už jen samé radosti 😉

radina
31. črc 2012

@pawlla Treba silno verit, ze tentokrat bude vsetko dobre. ... tazko na to nemysliet, ale keby sa dalo, skus si pospat, alebo citat nieco, aby si si zatazila mysel niecim inym.

kiwisek
31. črc 2012

@martina_81 moc drzim palecky, Marti, at to jen a jen hezky stoupa!!! 😉

malinka_02
31. črc 2012

@pawlla urcite pujdes! A ted uz nebude miminku nic vadit a KET urcite vyjde!
@fionna tak to je jasne..ale kazda mame takove otazniky..me treba gyndar rikal furt at pockame a ja blba furt cekala kdybych na nej nedala mohli sme vse resit driv..

mmirunda
31. črc 2012

@saraha2 Tak coooooooooooooooooooooo?

saraha2
31. črc 2012

tak se hlásím!!!!!ráno mě vzali krev a mluvila jsem s doktorem o tom špinění a že mám sebou agolutin,at mě ho píchnou..on že ne,když se píchal v neděli,že to není dobrý tak po sobě a že až podle testu kdyžtak ve čtvrtek,nebo v pátek..já jsem původně chtěla tu moji dr.,ale dělala ultrazvuky..a že špinění nevadí..že to hnízdí a zavrtává se...scgválně vám to vypisuju,protože jsem si teda na výsledky počkala-mohla jsem ten dom a zavolat..ale výsledky mě řekla už ta moje dr.,která mě operovala ty polypy a dělala i laparo,takže mě už více zná...a...krev je pozitivní!!!!!a já nevím,jestli to bylo 72,nebo 76..ale to je jedno...tak já hned,že je to málo jsem začla diskutovat 😀 a dr.se jen usmívala a že ne,ať jsem v klidu,že většinou ten 12tý den to bývá kolem 100....a že kolik mám progesteron a ještě jeden jakýsi hormon-takže mě píchly agoluti a ještě neofil-nebo tak něco,že v jednom je jeden hormon a ve druhým druhý a že potřebuju oba...no a že když jsme se tak natrápily spolu s tím polypem atd,že si mě chce ohlídat a mám přijít zas ve čtvrtek.ráno jsem testla,ale čárka byla jen o pidi více viditelná,tak jsem viděla blbě už,když jsem si šla pro ortel....táák..uf..to jsou moje novinky a teď jdu honem reagovat na vaše příspěvky 😉

saraha2
31. črc 2012

@pawlla co to čtu?????no tak hlavně,ať tě dají rychle do kupy a jsi brzy doma a v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmirunda
31. črc 2012

@saraha2 Beruškoooooo 😵 😵 😵 gratuluju. Mačkání pěstiček pomohlo. Stále mačkám dál a dál 🙂

mmirunda
31. črc 2012

@pawlla Beruško, tak snad už jsi v pořádku ... držím palečky aby ti bylo lépe ♥

saraha2
31. črc 2012

@mmirunda děkuji,ale ještě to je začátek..víš jak..a špiním furt... ☹ a dr.říkala,že ultrazvuk ještě dnes dělat nebudem,že to tam bývá vidět až kolem hodnoty 1000 a víc...

evikj33
31. črc 2012

@saraha2 Tak u tebe máme každá flašu,já teda jen mléka za tentvuj pesimizmus 😀 Ted ještě at se dovíme kolik broučku schováváš? 😕 Jinak tichounce gratuluju. 😉

saraha2
31. črc 2012

@pawlla a kde ležíš?

saraha2
31. črc 2012

@evikj33 koukala jsem na tvoje testíky a na tvoje dálnice opravdu nemám 😀

saraha2
31. črc 2012

@ivapo z čeho to je to špinění,že??doktoři taky myslím nevědí..ale zajímavé bylo,že jeden doktor řekl,že špinění je normal,a naznačil,že dokonce je to snad dobře,že se to zavrtává..a pak doktorka že špinění ani krvácení nevidí rádi a že s tím musíme něco udělat...tak si vyber...

ivapo
31. črc 2012

@saraha2 ahoj.. Ňo supér supér.......... 😉 já dnes doufala že druhy sreanning bude s ultrazvukem.. A sestra mi vzaly jen krev a cus.. 😒 tak to bylo jen NT .. To je tripll test asi? A kontrola u svého gyn za týden.. A ten nema k ultrazvuku tiskárnu ☹ 😠 takze foto nebude 😠 tak asi az v 5 měsíci.. Nebo vlastne ještě před tím možna plodové voda.. Gyn se nechtěl vyjádřit jestli mám nebo nemam na ni jít.. Ty tripl testy pry nejsou spolehliví.. Moc se mi na ni teda nechce 😒

evagy
31. črc 2012

ahojte, čaká ma prvé IVF s septembri a neviem čo všetko ma čaká a či je to bolestivé. môžete mi to tu popísať ako to prebieha? 🙂

pawlla
31. črc 2012

@saraha2 no to je super ze to je ok uvidis mimisci se pekne zavrtavaji a zustanou u tebe 9 mesicu drzim silne palecky 🙂
@mmirunda
@malinka_02
no lezim tu u nas v ostrave desna nemocnice rodit tady urcite nebudu 😖 kapacka mi porad kape ale ulevilo se mi mela jsem pocit ze mi praskne vajecnik neco mi jeste pichli tak jsem byla pekne oblbnuta. Sestricka me tu porad prudi ze mam tablet schovat a odpocivat ale to se tady fakt moc neda by mi hrablo bez internetu

ivapo
31. črc 2012

@saraha2 ňo přesně!!3 týdny jsem byla z toho špinení pekne nervózní.. Ted mě občas Píchne na levé či na prave strane v břiše.. Az do křeče... Ne dole na vaječníku ale trochu výš....pora něco.. Jak je to dlouho výtoužené ene mimi tak máme a budeme mít porád strach....to nikomu jinému nejde vysvětlit to nikdo kdo si tím neprošel nepochopi že? Tak se mito mimi asi dobře zavrtalo teda tím špinení doufám a ted uz bude doufám hodné.. Vstoupila jsem do druhe ho trimestru... A ty koukej byt happy a male bude taky happy si lebediti u tebe v bříšku!!

saraha2
31. črc 2012

@pawlla to chápu!!já jak vstala po operaci,tak jsem pořád lítala pochodbě..no všechno,jen ne ležet...tak sestře řekni,že právě u pc relaxuješ..že by jsi jinak myslela na to vše a že to teda nééééééééé!!!!!!!!!tak ať neprudí baba jedna....a fertig

ivapo
31. črc 2012

@pawlla to je mi moc lïto ☹ mě utrouš taky nějak neseděl zavádět... Tak jsem ho polykala

saraha2
31. črc 2012

@ivapo počkej..na mě nesmíš tak hrr 😀 já ani nevím,jak se to počítá a ty na mě s trimestrama!!!!!vysvětlit..jasný?? 😉

ivapo
31. črc 2012

@saraha2 ňo prvni tri meste do 3 mesice13 tt a pak 14ttzacina 4 mesic ňo a to je druhy trimestr a to uz si z nejistoty dá se říci venku.... A pak uz by to mělo jít hladce.. Doufejme... Pak 3 trimest je cca od 7 mesice asi 😉

ivapo
31. črc 2012

Jdu oběd at a pak večer nAkouknu .. Pa koťátka!

saraha2
31. črc 2012

@ivapo dobrou chuť!

saraha2
31. črc 2012

@ivapo a zase je blondýna o něco chytřejší... 😀 😉

evikj33
31. črc 2012

@ivapo A ty jsi byla na 1tr.sreningu kolem 13tt a jak ti dopad?Já na něm byla minulej týden a asi 3týdny předtím na krev a jak to dr.vše zhodnotila říkala že dobre a na plodovku at nechodím že je to riziko a na tripl testy at se taky vybodnu že u dvojek to nějak neuměj vyhodnotit a pak je to falešně pozitivní,prej zbytečný stres.A muj dr.mně to potvrdil,takže jdu až na podr.UTZ kolem 20tt.

mmirunda
31. črc 2012

@evagy Ahojky, taky mě čeká první IVF na konci srpna. Takže já ti asi neporadím, ale holky by určitě mohly. Asi není potřeba se bát, když po miminku toužíš, tak překonáš všechno. V jakém centru jsi? a Už víš jestli dlouhý nebo krátký protokol? A kde je u Vás problém?

mmirunda
31. črc 2012

@pawlla Pošly babu víš kam 😀 😀 A klidně si tabletuj 😀

mmirunda
31. črc 2012

@saraha2 Tak jdeš zase ve čtvrtek, do té doby se tam něco vyloupne 😉 a to ti budou zase dělat krev?

saraha2
31. črc 2012

@mmirunda noo..zase krev a podle toho zas mě píchnou..tak hlvaně,aby hodnoty stouply,když teda mám čehosi málo ☹ proto asi dnešní test nebyl nijak extra lepší-silnější...