1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
4. srp 2012

@mmirunda To je debilita nejvyššího kalibru 😠 Kdyby se raději zaměřili na skutečné problémy a na dárce se vykašlali. Podle mě by s tímhle dárci ani nesouhlasili 😠

mmirunda
4. srp 2012

@danny38 Jojo, je to tady jak v Kocourkově 😠 😠 Já si nedovedu představit darovat vajíčka, aby mi za 20-30 let klepaly na dveře potomci

saraha2
4. srp 2012

@tulipanek82 no gratulace veliká letí!!!!já špinila od sedmého dne a trvalo to 5dní-pak mě píchlůi v caru agolutin a cosi ještě a přestalo to 😉 já cítím prsa až od včera,před chvílí manžel pěkně koukal,jak jsou nalitý..ale to bude asi tím,že jsem po kr.testu měla nízký progesteron a estrogen a ten právě dělá ty prsa...po kontrole ve čtvrtek říkala dr.,že už to stouplo,tak mě dopíchla jen progesteron-agolutin.špinění je podle docenta našeho caru normal-může to být v čase,kdy má přijít MS-než si tělo zvykne,nebo zavrtávání mimek-miminka 😉
@malinka_02 taky mě bolelo břicho jako na MS a hlavně kolena..ale hodně holek psalo,že to taky tak měly...

danny38
4. srp 2012

@mmirunda To je jasné, že je to naprostá hovadina.

saraha2
4. srp 2012

@tulipanek82 a fotečku nám sem dáš??kolikátý jsi dnes den po??

melisska
4. srp 2012

@pawlla tak silne drzima palceky, no ja idem uz do 5.IVF 😒

pawlla
4. srp 2012

@melisska jeej tak to drzim moc palecky a copak je u vas za problem jestli se muzu zeptat my jdem do prvnoho ket a doufam zenuz to nebudu muset podstupovat

rory_g
autor
4. srp 2012

@pawlla no právě, to nechápu...proč to prostě nepřepočítají 😠 Měli byste se do nich s mužem pustit, že jim platíte dost na to, aby Ti dokázali jasně říct co a jak!
@saraha2 no vidíš 🙂 Koupila jsi ten test? 😀
@tulipanek82 moc potichoučku gratuluju 🙂
@danny38 do kolikátého tt se má brát listovka? Já mám taky Femibion800, píšou do ukončeného 12tt...a pak bych asi přešla na to chytré miminko, je toho o půlu víc, za stejné prachy...

pawlla
4. srp 2012

@rory_g no presne tak vzdyt ja nejsem stroj a co je za problem to oredelaj o 5 dni booze ..... Pak strasne ze me teda musi jeste videt doktor no to jsem zvedava co tam jako 6 DC uvidi asi nic moc

rory_g
autor
4. srp 2012

@pawlla měl by na ně vlítnout manža s tím, že půjdete jinam, že se vám tohle jednání nelíbí 😠 6DC neuvidí asi nic, to máš pravdu...leda jestli nechce kvůli cystě, ale to by Tě vzali spíš před MS, co...jsou to šmejdi, neřeknu v nemocnici, s tím člověk bohužel tak trochu počítá, že je braný za kus, ale v CARu, kde jsou na to specializovaní a královsky placení, to fakt jako nechápu 🙄

saraha2
4. srp 2012

@rory_g ještě jsme nebyli nikde 😉

rory_g
autor
4. srp 2012

@saraha2 Ty mi dáváš 😝 😀

saraha2
4. srp 2012

@rory_g manžel teď hupl do vody,takže pokud pojedem,tak až na večer..ale plánuju testnout stejně až ráno!!! 😉 pokud mě to strach dovolí teda....

saraha2
4. srp 2012

@rory_g já bych nejraději testla hned... ☹ jsem na jednu stranu zvědavá a na druhou se bojím..to je situace toto... 😒

rory_g
autor
4. srp 2012

@saraha2 já jsem měla 14DPO ráno i večer zhruba stejné čárky, ale je pravda, že jsem se snažila nejít co nejdýl na wc 😀 Kup testy dva, aspoň budeš mít radost, že ráno bude silnější, než večer 😎 😀 No a hlavně kup stejnou citlivost, jako jsi testila prvně, aby ses zase zvytečně nevylekala, i když jsem přesvědčená o tom, že i méně citlivější test bude o dost silnější, než ten první 😎

danny38
4. srp 2012

@rory_g Listovka by se měla brát do konce těhotenství, alespoň to mi řekl doktor 🙂

saraha2
4. srp 2012

@rory_g měla jsem citlivost 10..tak to vezmu zas a v balení jsou dva-pokud vezmu mamatest,poprvé jsem měla jakýsi pepíno a byl tam jen jeden.já doufám,že podle toho poprsí,jak ho cítím,tak hormony rostou.....kéž by,kéž by...

danny38
4. srp 2012

@saraha2 To si piš, že rostou 😉

malinka_02
4. srp 2012

@pawlla a ty mivas cykly jak dlouhe?

malinka_02
4. srp 2012

@saraha2 jasne ze rostou!! O tom nepochybuj! 😉. Q mela si jako uplne krece na MS? Me bolelo bricho po et tak 4 dny pak dobry obcas pobolivani vecer a ted me dnes zaclo bolet fakt jak den pred MS..

malinka_02
4. srp 2012

@mmirunda no to jo 🙂 ja cetla na koniku ze nekdo dal mrazacky co jim zbyly k darovani tak sem to rikala manzelovi a rikali by sme si ze by bylo divny potkat nekde svoje dite vypadajici stejne jako nase..

rory_g
autor
4. srp 2012

@danny38 já právě nevím, jak to vykoumat, kvůli té mutaci...aby mimču listovka stačila, když budu brát něco bez metafolinu..moje dr mi nabízí jiné vitamíny, že prý jsou stejné, ale metafolin ve složení není 😒
@saraha2 jestli Tě bolí prsa, tak je to jasné 😎 A břicho na MS mě také pobolívalo, ze začátku

evikj33
4. srp 2012

@malinka_02 Mně začlo být špatně cca 12dnu po Et ale ještě to šlo a říkala jsem si že je to z Utroše,pak kolem 19dne od ET se to začlo stupnovat a nejhorší to bylo cca od 6tt až skoro doted,ted už to pomalounku ustupuje a mužu trochu jíst.Od stimulky jsem shodila 5,5kg a zatím jsem nic nenabrala,ale mně je dost tak mimi mají z čeho čerpat.Břicho už ale roste obleču ještě kalhoty,ale už musím rozepnout knoflík,dost mne tlačí v pase 😅

janulkaa23
4. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Já beru holky od dubna GS mamavit, poradila mi to dr. v Gennetu.. 🙂 Dnes mi volali a ze 7 se oplodnily 3 a vypadá to na ET v pondělí či úterý 🙂 Doufám, že to vyjde a vše bude ok...

malinka_02
4. srp 2012

@evikj33 ja budu klidne zvracet 9 mesicu jen kdyz bude mimi..A bolelo te bricho jako fakt uplne na MS?
@rory_g a tebe bolelo bricho jako uplne na MS, me bolelo bricho po et tak 4 dny pak dobry a dnes fskt strasne na MS uplne krece..termin mam v pondeli a dal mivam tak 26-30 dni..

malinka_02
4. srp 2012

@janulkaa23 tak to je skvely! Drzim palce!

janulkaa23
4. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 děkuji, také Ti držím palečky ať to vyjde 🙂

rory_g
autor
4. srp 2012

@malinka_02 Já jsem hlavně přijela z IUI a měla jsem v břiše tak šílenou křeč, že jsem nemohla ani na malou, prostě hrůza, až jsem z toho brečela...No a potom mě bolelo břicho jako na MS, nakonec to přešlo. Teď ještě někdy bolí, ale jinak jsem neměla žádné příznaky, prsa mě bolely i před MS..

radula12
4. srp 2012

hezký večer a příjemný vstup do dalšího bojovného dneeeeeeeee 😀

evikj33
4. srp 2012

@malinka_02 No tak to zvracení bys určo až do konce nechtěla,ale jinak tě chápu 😉 Já měla 20folíku,a po opu mně strašně bolel podbřišek,ale aby se nerozjelo OHSS dostala jsem Tbletku(tuším že to byl Dostinex)ten jsem brala 8dnu a už 2den bolesti pomalu odezněly.Mě bylo opravdu jen blbě od žaludku,ani prsa,ani břicho nic,akorát 7den od Et jsem začala špinit a to dost,ale bylo to hlavně do hněda,pak už to šlo do ružova,tak jsem říkala a je to v pr...No a najednou to utlo a bylo už jen blbě.Jo a asi od 4dne po ET jsem měla při sprchování pořád hlen pruhledný,ale hodně-ten pak přešel do toho špinění.