1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radina
5. srp 2012

@speranza1 Ja ju mam posledne dva dni taku. uz som sa zlakla ,ze na mna daco lezie 🙂

radina
5. srp 2012

@malinka_02 myslela som normalnu teplotu. Bt mam od et nad 37, od vcera 37,15. Dnes mi vybehla aj telesna na 37,1.
Tak reku ze ci aj vy ste na tom podobne, asi uz mam prehormonovane telo . 😀

saraha2
5. srp 2012

@danny38 moc děkuju!já jsem taky zvědavá...a moc...snad to bude v pořádku!!!!!!!!
@evikj33 no snad už se začíná rozjíždět 😉
@mia75 děkuji!snad jo...
@malinka_02 ulzrazvuk dělají až nad hodnoty 1000...takže to určitě ještě nebude..to by čárka vypadala jinak..jinak k té bolesti..já jak hledala všude možně,tak jedna psala,že měla takové křeče,že si vzala brufen a ono nakonec z toho bylo mimi 😉

saraha2
5. srp 2012

@radina já měla po prvním pokusu od šestého dne pořád 37-37,4.prý je to z utrogestanu..

saraha2
5. srp 2012

@radina já těla měla tělesnou..BT jsem neměřila..

radina
5. srp 2012

@saraha2 Ono je to asi i tak jedno, kedze tymi hormonmi to mame skreslene. ja uz sa normalne tesim do prace, lebo musim vkuse na to mysliet, tak aspon budem 9 hodin na nieco ine. 🙂

saraha2
5. srp 2012

@radina je to na palicu,že????pořád ať se snažíme,jak se snažíme,tak musíme myslet na TO......

radina
5. srp 2012

@saraha2 ved to. A clovek sa chyta kazdej slamky, ked cita priznaky, pocity a teploty. 😖

radula12
5. srp 2012

@malinka_02 ahoj já dám první testík v ÚT, vydržím to, mám totiž strach .... břicho mě bolí, jsem nafouklá a bolí mě i prsa,takže tak. pokud jseš do testíku dřív, držím moc pěsti 😉

mmirunda
5. srp 2012

@saraha2 Beruško a kdepak máme dnešní testík co? Taky se chceme kochat 😉

mmirunda
5. srp 2012

Jinak ahojte holky, asi tu ale nikdo není.

mmirunda
5. srp 2012

@malinka_02 Držím palečky aby se tam ten dušík objevil 😉

mmirunda
5. srp 2012

@martina_81 Beruško a jak to vypadá s Tebou ? Pořád držím palečky .....

ivapo
5. srp 2012

Já take vám všem držím palecky! Fakt!!!!! A kouzlily jste holky? Já ano..... Podle www dama.cz ..... Najdete tam lunarni kalendar a tam je návod jak kouzlit... Pro početí potomka.. Jak najít partnera atd...... Kauz byla tak zoufalá že jsem to proste zrušila.. Ňo a co že?tak proc ne vy taky 😉

radula12
5. srp 2012
briuska
5. srp 2012

@radula12 díky za článek...měla jsem chuť si za pár dní ten test udělat...ale tohle mě zase trochu zkrotilo 😀 ,...jsou to ale nervy....mám takový strach 😔

malinka_02
5. srp 2012

@saraha2 @radina prave proto sem radsi sla do prace jinak bych se doma zblaznila..
@radula12 no me dnes se bricho umoudrilo ale rekla bych ze i prsa uz necitim tak a ja i pred ms mivam bolesti na stridacku 3 dny a pak prijde mrcha..nejak uz neverim ..
@mmirunda dekuju moc ale uz tomu moc neverim..

malinka_02
5. srp 2012

@briuska a jak dlouho si po et?

mmirunda
6. srp 2012

@saraha2 Držím pěstičky kočko 😉

pawlla
6. srp 2012

Ahojky vecer bude nova tabulka tak prosim novinky do IP. A na dnesek vsem jen dobre zpravicky at se nam plni spodni cast tabulky, drzim palecky jamuz jsem taky pomalu na ceste do CARu

speranza1
6. srp 2012

@malinka_02 ano malinka, je uplne zbytocne merat teplotku, ak uzivas tieto lieky.... 🙂

malinka_02
6. srp 2012

Tak test negativni ani duch..takze je jasno..ach jo..

mmirunda
6. srp 2012

@pawlla Tak ať ti to dobře dopadne Pavli 🙂

malinka_02
6. srp 2012

@martina_81
@saraha2 holky tak drzim moc palce!

mmirunda
6. srp 2012

@saraha2 Kočko, jestli to ještě budeš číst, tak jak se tu budeš stavovat, kdybych tu nebyla, tak jsem na obědě, tak chvíli počkej ju? Já holkám dám instrukce ať ti to vyřídí 🙂

mmirunda
6. srp 2012

@martina_81 Držím palečky beruško ♥

mmirunda
6. srp 2012

@malinka_02 To mě moc moc mrzí, ale dokud není ms, tak naděje stále je ....

malinka_02
6. srp 2012

@pawlla tak preju dobre zpravicky!

malinka_02
6. srp 2012

@mmirunda hele jsem 10 dni po et,takze jako 14dpo a uz ve ctvrtek krev tak myslim ze duch by uz byl a necitim se tehotne a i prsa ustaly..

mmirunda
6. srp 2012

@malinka_02 Ještě neklesej na mysli, někdo má dvě // ještě později, vydržela bych do krve ...