1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
6. srp 2012

@mmirunda Diky a co ty uz se tesis uz to mas za par 🙂 ja uz nespim od 3 od rana mam nejakou borecku od vcera tak jsem stestim bez sebe ze se trmacim zas dobrna navic 6 DC kdy nic neuvidi 🙂 no doufam ze to nic nebude a vylezim to. A ze to vsechno nakonec bude stat za to
@malinka_02 diky moc, dam pak vedet jak jsem dopada, a co ty jak se drzis ? Mate nejake mrazacky?

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak ve 12 hodin jdu do Gennetu na ET a máme pouze 1, zbylé dvě se zastavili ve vývoji...noo budu doufat, že se to 1 chytne.

evikj33
6. srp 2012

Hezké ranko 🙂 @malinka_02 Neplaš,mně řek dr.v car že nejdříve 12den od ET by na testu mělo něco být a to po 5denní Pk.Tak se hod do klidu a hezky čekej,zkoušej obden 😉

evikj33
6. srp 2012

@saraha2 Tak at to prcek rozparádí to HCG dnes 😉 @martina_81 Martinko kdepak tě máme držíme pěsti Tfuj Tfuj 😉

evikj33
6. srp 2012

@janulkaa23 Tak to bude ten pravej borec,musíš mu věřit.To budeš mít polední nášup,tak si dej něco dobrého a prozmazluj se at se pěkně zakousne a nepusti.Tfuj Tfuj Tfuj pár těhu bacilú. 😉

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 Děkuji...věřím mu... je hodnocený známkou 1-2, je prý krásný, tak já nevím... 🙂

pawlla
6. srp 2012

@janulkaa23 tak to drzim palecky at to vyjde 🙂

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Děkuji mooooc

pawlla
6. srp 2012

@janulkaa23 to bude peknej bojovnicek 🙂 tak hlavne dobra nalada at mas vesele miminko ja budu konecne mit dneska taky nejak info

evikj33
6. srp 2012

@pawla Tobě dnes také dobré pořízení a jen dobré zprávy(špatné jsou zakazany) 😉

pawlla
6. srp 2012

@evikj33 no ja doufam komplikaci uz bylo dost

radula12
6. srp 2012

@mmirunda jak říkáš stále je naděje, jestli tě to uklidní,já tam mám taky bílo, dnes jsem si dělala test,nevydržela jsem to ....ale mě břicho i prsa bolí pořád, MS nepřišla, tak já se budu snažit věřit,ikdyž je to těžké ..... drž se!

radula12
6. srp 2012

@malinka_02 jak říkáš stále je naděje, jestli tě to uklidní,já tam mám taky bílo, dnes jsem si dělala test,nevydržela jsem to ....ale mě břicho i prsa bolí pořád, MS nepřišla, tak já se budu snažit věřit,ikdyž je to těžké ..... drž se!

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla držím pěstičky 🙂

radula12
6. srp 2012

@briuska taky mám strach, kolikátý den, jsi po ET, všichni máme strach a kdo tohle nezažije,nikdy nepochopí 🙂 ale opravdu se řídím tím, že naděje umírá poslední !!!

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky prosím jsou nějaké potraviny, kterým bych se měla po ET vyvarovat???

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@radula12 kolik máš v sobě mimísků???

radula12
6. srp 2012

my měli jenom dvě kvalitní embrya, takže jsem si nechala zavést obě mimíška 🙂

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@radula12 hm..my měli 3 a 2 zanikly ve vývoji včera škoda

radula12
6. srp 2012

to je škoda.....ale i jedno je velká naděje, já měla strach, že když to nechám zamrazit, tak po rozmražení nepřežije, riskla jsem to .... 🙂 přeju hooodně štěstíčka !!!

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@radula12 jjj budu bobjovat..prosím Tě je něco čemu se po ET vyvarovat?? potraviny, pití atd.??

radula12
6. srp 2012

já měla hyperstimulační syndrom, tak jsem měla hodně pít až 4 litry denně, tak určitě hodně pít a říkala mi hodně vlákniny, ať nemám zácpu....to je vše....nic víc mi nikdo neříkal 🙂

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@radula12 jeeee děkuji, takže jogurty atd?? No u mě taky hrozil hyperstimulační syndrom...

mmirunda
6. srp 2012

@radula12 Asi sis mě spletla s @malinka_02 já ještě netestovala 🙂 Já teprve začínám příští pondělí se stimulkou 😉

mmirunda
6. srp 2012

@saraha2 Děkuju beruško za návštěvu a za rajčátka, jsou výborné 🙂 Pak až budu doma, tak se slezeme na kafíčko ju? Taky ti něco dám 🙂

radula12
6. srp 2012

@mmirunda jj byl to překlep. promin 🙂já reagovala na tvou větu, že je stále naděje 🙂

mmirunda
6. srp 2012

Jinak @saraha2 je kóóóóóča holky, jen jsem ji nepoznala 😀 😀 fotky strašně klamou 😀

mmirunda
6. srp 2012

@radula12 jj já to pak dočetla 😉

evikj33
6. srp 2012

@mmirunda A co ta kooočka už ti to prozradila,nebo šla teprve k dr.?Jsem napnute jak špagat 😕

strapula
6. srp 2012

@janulkaa23 drzim palce,urcite to bude silak!!!!