1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

berunka1975
6. srp 2012

@saraha2 ja som za posledny rok a 4 mesiace prisla o tri malicke a je pravda ze tazko sa s niekym o tom bavi kto to neprezil preto je dobre ze sa vieme tu na nete podporit a poradit...ludia sa len vypytuju a davaju rady co mas robit alebo naopak co nemas robit ze nemas na to mysliet a podobne blbosti... ale ja to nepotrebujem pocut a ani nechcem... ale velka pravda je jedna vec, pozitivne myslenie, ja som mala velky strach a tak to aj dopadlo, viem ze obavy budu aj pri dalsom tehu ale velmi sa budem snazit ich odohnat a tu mi isto pomozete

rory_g
autor
6. srp 2012

@saraha2 no právě, myslím, že od toho jsme tady..a taky jsme se tu sešly myslím samé normální, chápavé a stejně vyjukané baby...a taky toho všechny máme za sebou tolik, že se chápeme. A po pravdě; jestli nás čte nějaká dvacítka, co si klepe na čelo, že jsme praštěné...přeju jí to 😎

saraha2
6. srp 2012

@rory_g ať si klepe 😀 no ne?????moje švagrová-mgr....nechápe,jak nám to může nejít.....to je její řeč....o ni se chlap otře trenkama a je v tom....takže od té se držím hoodně daleko....na toto nemám bohužel nervy...naopak ta komaška moje píchačka má dvě děti..a kolikrát se nasmějem,když na ni jdu s HCG atd..ona sama uznává,že porodila dvě děti,ale o tomto všem nemá ani páru...tak machruju.. 😀 😉

rory_g
autor
6. srp 2012

@saraha2 přesně...já taky když otěhotněla ve 22 tak jsem pomalu ani netušila, že mám nějakou ovulaci, že se může něco stát...a teď komunikuju s dr pomalu na jejich úrovni 😀

saraha2
6. srp 2012

@rory_g jsme frajerky,cooo??? 😀 😉

danny38
6. srp 2012

@janulkaa23 Držím mooooooc pěstičky 😉
@saraha2 No to mám ooooobrovskou radost, já to věděla, že to půjde nahoru, jupííííí 😀

radina
6. srp 2012

@malinka_02 dnes som na to ani nemyslela, nabuduce pojdem po 2 dnoch do prace 😉

saraha2
6. srp 2012

@danny38 kují 😉

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@briuska jen 1, měli jsme 7 z toho se oplodnily 3, ale 2 se včera přestala vyvíjet...JJ to čekání bude nejhorší

malinka_02
6. srp 2012

@radula12 a to ti duch vylezl az za takovou dobu?
@saraha2 koukala sem na to dekuju sice mela 12 den ducha le predtim to nezkousela treba by taky mela..ja mam posledni dobou cykly 26-30 dnes sem 26.. ale mrchu muze drzet utros..jeste k tomu ta prace je na nic a mrzi me ze manzel furt maka..sice tvrdi ze chce abych mohla byt cele tehu doma ale me to mrzi a brisko nepohladil ani jednou..

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 děkuji moooooooooc

malinka_02
6. srp 2012

@radina no ja sla 4 den po ET..
@saraha2 uto mame vsechny stejne..moje kamaradky cekaji nebo maji 2 deti..otehotnely okamzite a vubec nechapou..rikaji ze je to tim ze to moc resim..no co dodat..i tchyne mi to opakovala.A svagr na me v hadce ze se mame smirit s tim ze dite nejde ze on to taky udelal - to kd z jim nesli druhe a meli 3 leteho kluka..ted cekaji druheho uz..obreceli ze to je kluk..no jeste ze vas mam..

Co je s Martinkou??

saraha2
6. srp 2012

@malinka_02 ty máš sakra na všechno odpověď,co??? 😀 mě přišla MS po prvním pokusu přesně..i přes utroš....

saraha2
6. srp 2012

taky si říkám,co je s martinkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmirunda
6. srp 2012

Báááááááááááááááááááááááááááááááááááf

saraha2
6. srp 2012

@mmirunda co piješ?? 😀

mmirunda
6. srp 2012

@saraha2 Zatím nic, jedu na rajčatech, bůh ví co jsi do nich dala 😀

mmirunda
6. srp 2012

@saraha2 Hele babo, souhlasíš s tou kávou?? Musíme se někde slézt, až budu doma 😉

radula12
6. srp 2012

@berunka1975 děkuju, já málem omdlela radostí 🙂

malinka_02
6. srp 2012

@saraha2 sem si říkala jestli nejela v sobotu fakt do toho špitálu a oni si jí tam nenechali jako miu?

mmirunda
6. srp 2012

@malinka_02 vidíš to mě vůbec nenapadlo ☹ přece by se nám aspoň ozvala, ví že o ni máme strach ...

malinka_02
6. srp 2012

@rory_g chtěla jsem se tě zeptat proč si odešla z Podolí? Tysi tam byla jen na IVF nebo i na nějakém KET? Nebo ste neměli mražáčky? Já tam sem tak zjišťuji..

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Jinak holky přítel byl dnes celý den se mnou, byl i na sále si vše zkontrolovat a teď stále hladí bříško 🙂 Moooc krááásnééé

rory_g
autor
6. srp 2012

@malinka_02 já tam chodila 4 roky...udělali mi HP a dvě IUI...po 4.letech mi pan dr. řekl, že v mém případě je IVF zbytečné, že mám zhubnout a potom přijít. Neudělali mi ani imuno, ačkoli tam je, jak jsem se tedy dozvěděla až tady na MK, vyhlášené pracoviště, ani genetiku, nic...

briuska
6. srp 2012

@saraha2 jj, mě chtěla doktorka vytisknout i fotku folikulu...ale bylo mi to blbý...zdálo se mi že sestřička se divně podívala, tak jsem řekla že jí nechci 😒 ...ale tečičku už bych si chtěla nechat vytisknout 😀

briuska
6. srp 2012

@janulkaa23 na emiminu jsem četla zrovna několik příspěvků,že jedna holčina měla jen 3 vajucha a z toho se vyvíjelo jen 1 a z toho jediného nakonec měli krásnou holčičku...tak držím palce aby jste taky měli bojovníčka 😲 😉 😎

evikj33
6. srp 2012

@saraha2 No tak to brouček nakonec rozjel,musíš mu hezky domlouvat a on bude maminku poslouchat 🙂 Jinak už mně taky s tou Martinkou napadlo zda se něco neděje a není v nemocnici? 😕

strapula
6. srp 2012

@saraha2 velmi sa tesiiiiiiim a gratulujem!!! uz to pojde len a len hore!!! 🙂

danny38
6. srp 2012

@saraha2 To samé s Martinkou mě taky napadlo, snad je v pořádku ☹

janulkaa23
6. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@briuska Doufáme, že to je ze 7mi statečných ten nej nej bojovníček 🙂