1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
7. srp 2012

@melisska no ja nevim to je jako naschval nikam nechodim radeji nic moc nedelam chripku nebo anginu jsem nemela ani nepamatuju a tesne pred KET tohle no to me klepne 😖

pawlla
7. srp 2012

@dadenka111 no tak jsem ted nacpana paralenem tak uz je to lepsi ale ve ctvrtek zacinam brat leky na ket a nerada bcyh do toho cpala jeste jine leky tak snad to bude ok, ja mela mit ket 24.8 ale mrcha si jako dorazila o 5 dni driv i pres utros tak se mi to posunulo

saraha2
7. srp 2012

@pawlla to je jak naschvál toto.....ale ty budeš do ketíku fit!!uvidíš!!!! 😉 dávej na sebe pozor!!!

pawlla
7. srp 2012

@saraha2 no jo snazim se ale telo semnu nejak nechce spolu pracovat ale v noci to byla teda krize

malinka_02
7. srp 2012

@rory_g u ET rikali ze nam zamrazi 4 embrya, ale ten den rano jen 3 takze nevim kolik teda ale mame snad..

tulipanek82
7. srp 2012

@pawlla Je Pavli,to je mi lito, v lete horecky jsou fakt pech...doufam, ze to brzy prejde a budes se moct v klidu pripravit na KETik! 😵

tulipanek82
7. srp 2012

Holky vsem moc diky 😉

malinka_02
7. srp 2012

@rory_g u ET rikali ze nam zamrazi 4 embrya, ale ten den rano jen 3 takze nevim kolik teda ale mame snad..

Koukam kolik lidi tu uz dlouho nebylo..

malinka_02
7. srp 2012

@tulipanek82 muzu se zeptat kolikaty den po ET si mela // a zkousela si test i predtim?

winterska
7. srp 2012

@rory_g ahojky tobě i všem ostatním - právě jsem se vrátila z odpočinkové dovolené v Chorvatsku - bylo tam úžasně 🙂 - tedy až na jednu drobnost - po 6týdnech jsem to dostala a už se chystáme na IUI - a budeme doufat, že to vyjde 🙂

dadenka111
7. srp 2012

@pawlla ake lieky budes brat? ja mam brat Estrofem od prveho dna MS. Som si citala pribalovy letak a poriadne ma vystrasil je to hnus. Budem sa modlit aby mi nijako neublizil. 😔

martina_81
7. srp 2012

@evikj33 @mmirunda @saraha2 @malinka_02 ahoj holky, od soboty jsem tady nebyla,pže jsem nějak neměla náladu a teď taky jen na skok. V sobotu ráno jsme nakonec jeli do nemocnice, kde byl suprovej doktor, udělal mi UTZ, řekl,že tam nic nevidí, ale že to ještě nic neznamená, vzali mi krev, za 2 hoďky jsem si zavolala a bylo to jistý - negativní. Takže do Pardubek jsme v pondělí ani nejeli a objednala jsem se na čtvrtek,abysme se domluvili,co dál. A říkal,že ani estrofem ani Utrogestan ms nebrzdí.

pawlla
7. srp 2012

@dadenka111 no ja budu brat od ctvrtka estroferm 3 krat denne pak i jecke agolutin a cetrotide no a pak pregnyl no

Tak si predstavte kamosce budou menit okna pristi tyden ma malej byt a tam dve okna a chce pomoct v sobotu s uklidem rikam ze ne at se nezlobi ze jsem nemocna a ze mam v nedeli transfera budu rada kdyz neco udelam doma pac manzel je porad zahranici a nema mi kdo pomoct po ET no je nastvana chqpete to pekne me to rozcililo kdo ivf nezazil fakt nevim co to je vubec nechapala

evikj33
7. srp 2012

@martina_81 Ahoj Marto,chápu že nebyla nálada a moc mně to mrzí ☹ Snad bude brzo lépe a máte ještě mrazáčky?

martina_81
7. srp 2012

@evikj33 Máme ještě 5 mrazáčků, tak nevím, jestli mám jít do dalšího Ketu nebo si nechat udělat genetiku a imuno. Jenže to bych musela ukončit neschopenku a potupně se vrátit do práce. 😖 😖 No uvidím,co nám řekne ve čtvrtek doktor a co navrhne.

evikj33
7. srp 2012

@martina_81 Tak pokud je mrazáčku dost a cítíš se na to šla bych hned do ketu a přitom si nechala odebrat tu gen.a imuno,dlouho se čeká,ale mezitím se to třeba povede,jinak už budete mít vísledky z vyšetření a mužete se rozhodnout co dál a nemusíš ukončovat PN.Je to těžké 😒

martina_81
7. srp 2012

@evikj33 to jsem si taky říkala, jen se bojím,že se to dr. nebude líbit. 😒

evikj33
7. srp 2012

@martina_81 Za zkoušku nic nedáš,možná tě překvapí 😕 Nikdy dopředu nemužeš vědět.

danny38
7. srp 2012

@winterska Ahooooj kočko, jsem ráda že ses ozvala 😵 budu mooooc držet pěsti na IUI 😉

danny38
7. srp 2012

@martina_81 To mě moc mrzí Marti a naprosto tě chápu ☹ Souhlasím s evikj33, ale záleží jak se opravdu cítíš.

malinka_02
7. srp 2012

@martina_81 ahojky to me moc mrzi..me boli pekne hlava a dnes zase bricho takze cekam MS nejpozdeji zitra..testy snehobile..takze vim jake to je nemit na nic naladu..
Chci se zeptat ty si na ket sla ktery den cyklu? A mela si predtim jen ten estrofen? A sla si predtim na nejake utz? Premyslime jet ted na dovcu a v zari ket ale vratime se a budu cca 5-6 dc tak jestli to jeste pujde..
Ja byt tebou bych sla na dalsi ket a mezitim si nechala udelat genetiku a imuno, ono to je dulezite hlavne na ivf..my genetiku mame a stejne to nevyslo..

martina_81
7. srp 2012

@danny38 díky,uvidíme, jak dopadnem ve čtvrtek.
@malinka_02 a kolikátý jsi den po ET,že myslíš,že to nevyšlo? Většinou se chodí 12DC na UTZ a zhruba kolem 16DC je transfér. Já brala estrofem od 5DC,ale to by ti dr. všechno řekl. a jestli bys byla 5-6DC,tak krásně stíháš.

mmirunda
7. srp 2012

@martina_81 Beruško, to mě strašně strašně moc mrzí a tak nadějně to vypadalo. Moje palečky nezabraly ☹

martina_81
7. srp 2012

@mmirunda prostě si nedal říct a vzdal to. 😒 Tak doufám,že příště se budu radovat dýl.

mmirunda
7. srp 2012

@martina_81 Příště už to musí vyjít ... budu držet ještě jednou tolik 😉

martina_81
7. srp 2012

@mmirunda moc děkuju, jsi hodná. 😉 😉

mmirunda
7. srp 2012

@martina_81 bude zase dobře ♥

strapula
7. srp 2012

baby aj vy ste mali po ET zvysenu teplotu?????

danny38
7. srp 2012

@martina_81 Budu ti moooc držet pěsti, tentokrát už to musí vyjít 😉

malinka_02
7. srp 2012

@martina_81 no museli by mi dat leky uz dopredu abych si je mohla vzit uz od toho treba 5 dc..pak tam mam zas v zari nejaky veletrh 4 dny ale to by slo utz predtim a pak by to bylo 16 dc..jen mam strach aby se jim to nezdalo moc komplikovany a nerekli treba ze to nejde a ze rijen..to bych nedala..
Ja jsem taky zklamana ale sme silny holky musime to dat!