1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

inuskaa
30. bře 2012

@rory_g no a mojej kamoške sa to podarilo zo zamrazených embrií, takže nádej je fakt obrovská 🙂

saraha2
30. bře 2012

@vall83 napsali mě to přímo v caru a zeptali se na to oni..

inuskaa
30. bře 2012

@saraha2 a musím Vám ešte napísať, že kamoške sa to podarilo zo zamrazených embrií, takže nádej je fakt obrovská, chodila do toho istého centra ako ja 😉

inuskaa
30. bře 2012

@saraha2 az teraz som si precitala o PN, hned si ho vybavte, ak fakt chcete babo kaslat na robotu, fakt to nestoji za to. Ak mate znameho lekara, tak by to nemal byt problem, ziadny stres, to by som neriskovala, fakt to stoji peniazky, ale hlavne by som sa nestresovala po IVF, za to nestoja ziadne prachy. Ja ich fakt nemam vela, ale urcila som si priority, vzdala sa prace a isla na to. 🙂

vall83
30. bře 2012

@saraha2 tak to je super....i ja bych chtela, v pondeli idu k obvodnemu nech ma vypise na tyzden...dufam ze nebude na mna hledet jak na hypochondra, ale mne ten bruch proste boli a hrozi mi ten syndrom a v praci se neda stale nalevat a litat na wc...a ktomu este co sem dostala tie lieky na ten inzulin dr. ma upozornila, ze budem mat prujem...dneska sem si dala prvu tabl. a uz tri krat sem letela...a co by sem v praci delala?

vall83
30. bře 2012

@saraha2 mas rech kelisova du na pn a basta...ale dokedy mi ju daju to neviem ☹

inuskaa
30. bře 2012

@vall83 ahoj neda mi nereagovat na tvoje obavy ze co tvoj manzel povie, ak pojdes na PN. To neries a vlastne neries nic, co by Ti prinasalo nepohodu, ak chces babo, OK?

vall83
30. bře 2012

@inuskaa dakujem, kludne reaguj, aku kolvek podporu prijimam.... 🙂 🙂

marmina
30. bře 2012

Tak asi takhle bude vypadat ta tabulka, aktualizovat ji budu zatím já, zásadní novinky mi pište třeba do IP (např. zahájení stimulace, OPU a počet vajíček, ET a počet embryí, dvě čárky, ultrazvuky apod.) Když budete chtít cokoliv upravit nebo jinak uspořádat tak mi dejte vědět. Není to úplně přehledné, jako opravdová tabulka, ale snad to stačí...Jinak kdokoliv se bude chtít přidat, může 😉 Asi tam budeme nechávat ty nejaktuálnější info a ty starší mazat, aby měl každý tak jeden až dva řádky, aby to nebylo moc dlouhé.

@rory_g 4x neúspěšné IUI, 6.4. UZV před stimulací na 1. IVF
@zelvik 2x neúspěšné IUI, začátkem dubna UZV před stimulací na 1. IVF
@plumeria 15.3. OPU (22 vajíček), 20.3. ET (1 embryo, 2 zamrazena), 30.3. potvrzeno těhu z krve
@nemorosis 15.3. ET (1 embryo, 6 zamrazeno) na testu už našla //, UZV 6.4.
@saraha2 OPU 30.3. (8 vajíček), ET plánován na 3. nebo 4.4.
@marmina 4x neúspěšné IUI, v březnu neúspěšné 1. IVF (2 embrya), v květnu KET (jedno ze tří zamražených)
@vall83 OPU 29.3. (46 vajíček!), 25 embryí hned zamraženo, KET v dubnu (přeje si dvojčátka)
@verry OPU 30.3. (9 vajíček), ET plánován na 3. nebo 4.4.

inuskaa
30. bře 2012

moj manzel chcel maleho az v Canade, kde sme sa mali prestahovat, po IVF som vsak ostala tehotna /s cim asi nerata,mozno si myslel, ze sa to nepodari/ a bol z toho zmeteny. Teraz ma maly rok a moj manzel je asi najlepsi ocko na svete a do Canady pojdeme /ak vobec/ o pol roka, ak sa to podari 😉

inuskaa
30. bře 2012

@vall83 odpovedala som /omylom/ trocha nizsie

vall83
30. bře 2012

@inuskaa no teda...pekne...blahozelam....a mozem sa spytat aky bol u vas problem?

vall83
30. bře 2012

@marmina ty si proste ta najsikovnejsi z najsikovnejsich sikuliek.... 😀

marmina
30. bře 2012

@vall83 jak píšou holky, bez výčitek šupky na neschopenku! zrovna ty, která nemá lehkou práci a měla jsi komplikace!!

díky, se začnu červenat 🙂 uvidíme, jak to bude přehledné až nás bude víc a víc 🙂

vall83
30. bře 2012

@marmina jo ale ja sem aj dokopala manzela aby sa na to spytal a dr rekel ze mozu ist do prace uz v utorok, sila ze? a tak sem do manzilka hucala nech mu povi co delam....no nerekl... ☹

marmina
30. bře 2012

@vall83 ajaj ☹ chlapy jsou někdy zvláštní...měla bys být v klidu, odpočívat a nabrat sílu na transfer, hlavně si nic nevyčítat a necítit se blbě, kdo jiný by měl mít nárok na volno, než holky co pořádně kvůli mimču zkusí!

vall83
30. bře 2012

@marmina no jo uvim co mi dr rekne v pondeli...idu k obvodakovi daju mi kapacku tak doufam ze mne daju na PN... ☹

vall83
30. bře 2012

holky odchadzam, tak mi to tuna doslo luto, ze mne je blby it na PN az brecim... ☹ ☹ tak idu do sprchy snad se uklidnim...papa a preji vsem dobrou noc...

marmina
30. bře 2012

@vall83 hlavně neříkej, že už ti je lépe...břicho tě dost bolí, cítíš se unavená apod...a nebreč, opravdu si to bez výčitek dopřej

no, já se pro dnešek také loučím, dobrou!

inuskaa
30. bře 2012

@vall83 to nam vobec nepovedali. Manzel mal dobry spermiogram a ja - po laparoskopii, zhodnotili, ze prechodne vajecniky . Tak neviem. Povedali mi vsak, ze mam stihnut IVF, kym nebudem mat 39 rokov, aby mi cast preplacala poistovna, tak som sla do toho. Mozno problem bol vek, ja neviem... Moj gynekolog ma vsak nedal na PN, az po mojom naliehani, ze som po IVF a mam na to svoj vek. Takze fakt treba bojovat na bsetkych frontoch.

vall83
30. bře 2012

@marmina necitim a aj teplotu stale mam....ale co kdyz mam takovej blbej pocit ze manzel a dr. stym nesuhlasa...a tak si mne dojala az k slzam...ale to asi tie vsetky hormony,...

zelvik
30. bře 2012

@marmina Paráááda, už to vážně bylo nepřehledné a tohle je super!!!!Šikulka

@vall83 Utíkej odpočívat, žádný slzičky, koukej být v klidu a vyrovnaná, ať se pak mimískům k tobě chce. Sama ještě nejsem tak daleko jako ty, ale hodně toho asi mají na svědomí i ty všechny hormony - že je ti víc věcí líto, brečíš...DOST🙂

rory_g
autor
30. bře 2012

@vall83 Valli vždyť jsi měla přes 40 vajíček!!! Já se spíš divím, že tě doktoři vůbec chtějí do práce pustit...na mm nekoukám, chlapi tohle prostě nechápou, ale doktoři by měli mít vše podchycené. Jedna věc je, že chceš jít do práce kvůli penízkům, ale kolik peněz stálo celé IVF? A aby dobře dopadlo, musíš být hlavně zdravá a v pohodě 😉
@marmina parádní tabulka 🙂

nemorosis
30. bře 2012

@marmina Juuu, děkuju za přidání do tabulky! Chtěla jsem ti napsat do IP, ale nestihla jsem, protože je náš Ondra pěkně nachlazený a vyžaduje pozornost. Tabulka je krásně přehledná, jsi šikovná! 😉

alinah
30. bře 2012

holky clovek tu par hodin neni a vy toho napovidate 🙂

vall, jestli se necitis (coz po 46 vajickach bych se asi necitila) tak jdi na PN, odpocines si a budes v pohode..

holky, kdo pichal Orgalutran, bolelo vas to pak po vpichu?

vall83
30. bře 2012

@zelvik dakujem moooc mne tu zdvihate moje sebevedomi. dakujem v pondelok od dr, bez PN proste neodejdu...aspon na tyuden zatial PN....

vall83
30. bře 2012

@rory_g dakujem....i ja se cudovala co rekl dr. ale byl to muzskej...ked sme sa rozpravali s dr. zenskou, tak ta rikala ze budu mjet co delat se sebou aby sem se dala do kopy....uplne inej pristup zena a muz...

vall83
30. bře 2012

@alinah dakujem...v pondelok si proste dupnu a basta....ja mnela orgalutran...prva hooodne stipala aj napuchla, ale pichla sem ju do mista kde nebolo vela speku....druhu som uz pichla do riadneho speku a ani nestipala, len som tam mala troska cervene kolecko ale to do hodinky zmizlo...

marmina
31. bře 2012

ahoj holky, přidávám do tabulky @alinah, další zájemkyně, pište mi do IP. Aktualizovat budu zase zítra 😉

@rory_g 4x neúspěšné IUI, 6.4. UZV před stimulací na 1. IVF
@zelvik 2x neúspěšné IUI, začátkem dubna UZV před stimulací na 1. IVF
@plumeria 15.3. OPU (22 vajíček), 20.3. ET (1 embryo, 2 zamrazena), 30.3. potvrzeno těhu z krve
@nemorosis 15.3. ET (1 embryo, 6 zamrazeno) na testu už našla //, UZV 6.4.
@saraha2 OPU 30.3. (8 vajíček), ET plánován na 3. nebo 4.4.
@marmina 4x neúspěšné IUI, v březnu neúspěšné 1. IVF (2 embrya), v květnu KET (jedno ze tří zamražených)
@vall83 OPU 29.3. (46 vajíček!), 25 embryí hned zamraženo, KET v dubnu (přeje si dvojčátka)
@verry OPU 30.3. (9 vajíček), ET plánován na 3. nebo 4.4.
@alinah právě stimuluje, OPU plánována na 4.4.

saraha2
31. bře 2012

@vall83 PN si nech napsat!!!!bez ní nic..aspoň na dva týdny po transferu..zvlášť,při takovém počtu,co jsi měla!se divím,že ti to nenabídloi hned oni!!!!!mě při 8vajcách hned..takže zůstaň doma a fertig velebnosti 😉