1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

briuska
9. srp 2012

@chmurkaxy ty jsi zlatá, moc děkuji...budu doufat a věřit. Dnes mě poprvé píchá tak divně uvnitř, je to praštěné, ale mám radost, říkám si že se mi třeba roztahuje děloha....no snad jsem se nezbláznila. To mě moc mrzí s tím prvním IVF, ale teď už máš svoje štěstíčko pod srdcem....ať se vám daří. 🙂 🙂

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda no jako ono to neboli nebo tak jen z narkozy jsem byla kapek mimo a pak ta cesta domu autem mazec no. Ale ten embryolog co mi delal mnute transfer a ktereho tam pokazde vidam je teda moooc fesnej 🙂 ze jsem ani na sala nechtela manzela 😀

briuska
9. srp 2012

@pawlla aha, tak to jsem netušila. A proč se píchá ještě po ET? Já myslela že je na dozrání vajíček. 😕 . Mě řekli testovat až 16 den po ET, ale to bych fakt nevydržela!!

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla No spíš mě děsí t, že nevím do čeho jdu. Tenhle pocit nenávidím ☹

pawlla
9. srp 2012

@briuska no ja nevim proc se picha ale vim ze se to tak v nekterejch car delaji a unas taky no ma to neco podporovat nebo tak neco pichaji mi to i s agolutinem mam pak pekne bolavej zadek 😀

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda no jo to je jasne, oni to tam maj pekne ty saly moc se mi to libi takove malinke 🙂 Ja mam strach jak se budou miminka tvarit na to rozmrazeni at je co vkladat vubec to me uplne desi

briuska
9. srp 2012

@pawlla hehe, hlavně když to bude účinné. Mě se zase nějak špatně rozpouští Utroš 😕 ...mám někdy obavy, jestli to ta sliznice dokáže vstřebat. 😀..

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla neboj KET bývá úspěšnej, tak se neboj 😉

pawlla
9. srp 2012

@briuska no o utrosi mi ani nemluv nebejt toho tak jsem jeste tehotna 😖

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda no to ja prave nevim vsude uvadeji jina cisla a pak se v tom vyznej ze 😖 dneska rano tu byl bracha a ja zrovna letela na zachod udelalo se mi pekne nevolno tak na me kouka a rika ty jsi tehotna 😀 Tak rikam jeste ne ale za 14 dni jo 😀 tak trosku nechapal

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla chudák 😀 😀 jsi ho solidně vykolejila 😀

saraha2
9. srp 2012

je to mobilem a rozmazaný..ve skutečnosti jsou ty čárky krásně výrazný 😉

saraha2
9. srp 2012

@briuska jo,.jo 12tý den už to z krve poznají 😉 u nás v caru se chodí 12tý den na krev

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda nooo to jo ale on to vi prisel at se muzem domluvit on me tak v tu nedeli poveze pac manzel bude pryc ale jaksi mu to nedoslo 😀 pekne me sve moje znama porad m vola a otravuje at ji prijdu pomoct v sobotu pristi tejden pomoct klizet budou ji dela okna jako nevim co nechape na tom ze proste nemuzu v nedeli mam ket a jeste jsem k tomu nemocna 😖 lidi jsou fakt blbi nedokazou si to ani predstavit jake to pro nas je
@saraha2 jeeeeeee to jsou nadherne caaaarecky 🙂

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 no kooooooočkooooo ty už jsou ukázkově dálnicový 😀

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla vyprdni se na kamarádku, snad to musí pochopit a když ne tak ať si škubne 🙄 😠

verry
9. srp 2012

@saraha2 ty brdoooo, to je dálnice! paráda! gratulujuuu mooooc!!!! 😉

saraha2
9. srp 2012

@mmirunda ale taky kdy!!??dnes jsem 20tý den od ET!!!

verry
9. srp 2012

@saraha2 každýmu to HCG stoupá jinak, hlavně že to tam je! a už netestuj 😉

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 no to je jedno, ale jsou tam? Jsou !!!!! tak co, jedno kdy 😉 Prostě a jednoduše jsi těhule 😀 😀

briuska
9. srp 2012

@saraha2 jsou mázlé,..... ale krásné, tlustice...i tak je to vidět...jůůůů 🙂

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda no vsak jo nikam nepujdu jsem pekne unevena a musim odpocivat at se miminkum u me libi 🙂
@saraha2 no vsak to ale vubec nevadi kazdemu mimi to trva jinak dlouho, uvidis zitra na UTZ uz peknou tecku 🙂 nebo dve

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla hele a piješ ještě ten kontryhelový čaj nebo ne?? Pere se to ve mě jestli ho mám pít nebo ne. Jo a hele ty injekce se musí píchat vždy ve stejnou dobu???

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda jj ve stejnou dobu pak pregnyl v urcity cas ale to jen u ivf u ket si ho muzu pichnout kdykoliv behem dne rikala sestricka, no tak jako ja ho piju i ted kdyz beru estroferm jsem si rikala jsou to jen bylinky nicemu to neublizi neni to chemie

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla takže třeba ráno v sedm a večer taky v sedm ju? To si to asi budu muset brát do práce a hlavně vstávat kvůli tomu ☹

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda no tak ja pichala vzdy jen rano v 8 to me mala akorat vzbudila tak jsem se rovnou pichla 🙂 ted picham uz v 7 pac nejak nemuzu dospat porad cucim na postylku 😀

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla No vidíš to 😀 Pořád jí máš složenou?? A co na ni říkal vůbec manža?

melisska
9. srp 2012

@mmirunda ano pichat kazdy den v tu istu hodinu, ale nemusi to byt iba rano, aj ked si to myslia, je som vzdy pichala poobede a mala som vela vajok 😉

mmirunda
9. srp 2012

@melisska tak po obědě jsem v práci téměř vždy, no uvidíme co řeknou v CARu

melisska
9. srp 2012

@mmirunda moja, ja som ti len chcela povedat, ze ktoru hodinu si vyberies, tak treba pichat kazdy den v tu istu 🙂

mmirunda
9. srp 2012

@melisska To je super, já se už bála že budu muset vstávat 😲 😀