1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
18. srp 2012

Holky já jsem fakt exhibicionista. Když si bodám injekci v práci tak nemám sebemenší problém, ale jak jsem na to sama doma, tak mě to bolí a strašně se bojím 😀 No nejsem já divná?

evikj33
18. srp 2012

@pawlla Tak na zítra Tfuj Tfuj Tfuj pár těhu bacilu a brzo budeš mít vlastní.Myslíme zítra na tebe a sněhulky.Hodně štěstí 😉

danny38
18. srp 2012

@pawlla přidávám se k holkám a také ti moooc držím pěstičky, ať se mimískové pořádně chytí a nepustí 😉

saraha2
18. srp 2012

@mmirunda no moc ne 😀 dopoledne vaření,země umýt..,ale pak jsem lehla a usla na hoďku..úplná důchodkyně..před chvílí jsem vypila kávičku a večer jsme měli jít na ty hody-ale mě se nechce a naštěstí manžel přijel unavenej z práce z toho vedra,tak se mu už taky nechce..takže si opečem špekáček a zalehnem se slépkama 😉 a hlavně..jsem žádný model nekoupila,nic se mě nelíbilo ☹

saraha2
18. srp 2012

@mmirunda potřebuješ obecenstvo a pak se tolik nebojíš a nedumáš nad tím..to je normal 😉 nejsi úchyl,neboj 😀

mmirunda
18. srp 2012

@saraha2 jj přesně tak, jsem prostě divná 😀 😀 asi budu muset zvonit vedle na souseda, jak budu doma a píchat si injekce 😀

mmirunda
18. srp 2012

@saraha2 No jo, to tak je, když potřebuješ něco koupit, nikdy nic neseženeš ☹ ale jak se jdeš jen mrknout a nemáš ani floka, tak bys vykoupila obchod 😀

pawlla
18. srp 2012

@danny38
@saraha2
@evikj33
@malinka_02
@mmirunda moc dekuji holky strasne moc se tesim ale mam i hrozny strach a mam nafoukle bricho z toho estrofermu a bolave stehno z agolutinu ale ziju 😀 co bych pro miminko neudelala jinak zitra v 10:15 jdem na to. Dneska jsem se snazila co nejvic pouklizet prevlect postele vyprat vsechno a tak abych pak nemusla nic delat.

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla Takže v deset patnáct vysílám pozitivní energii směr Unica 🙂 Neboj, dobře to dopadne a za 14 dnů už budou konečně //. Vidíš jak strašně rychle to uteklo 😉 a přes všechny komplikace je to konečně TADY!!!!!

pawlla
18. srp 2012

@mmirunda to jo uteklo to rychle i pres ty vsechny komplikace a neustale UTZ a podobne ale moc se bojim dneska jen litam jak hadr na holi abych na to tolik nemyslela ale pujdu brzo spat vstavam v 6 a to jsem zvykla ted spat do 10 i mala pac jsem posledni dobou taky jak duchodkyne unavena 😀 a taky me znepokojuje ze nevim jak se drobeckum vede

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla Na nic nemysli, jen na to, že se to všechno povede, jasný?

pawlla
18. srp 2012

@mmirunda jasne snazim se a postylku uz zahriva nase sofinka 😀

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla To je panenka?

pawlla
18. srp 2012

@mmirunda jo jo a mala se o ni vzorne stara 😀 A porad rika ze chce uz opravdove miminko 😀

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla však za chvilku ho bude mít 😉 Uteče to jako voda 😉

pawlla
18. srp 2012

@mmirunda no nejhorsi je to cekani dva tydny na test a pak dalsi 2 na srdicko asi nebudu klidna dokud nebude srdicko a potom asi taky ne 😀 kdyz si vzpomenu na prvni tehotenstvi tak jsem to zmistila az ve 3 mesici mimi na me uz mavalo z UTZ a pomalu jsem ani nevedela ze jsem tehu jaka to byla pohoda

kiwisek
18. srp 2012

@pawlla taky s pripouji a na zitra moc drzim palecky, aby to vyšlo! 😉

pawlla
18. srp 2012

@kiwisek dekuji uz se tesim az budu mit mimisky v brisku

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla No jo, za to, teď si to náležitě užiješ všechno pěkně od začátku. Neboj se nic, všechno bude v pořádku ...

pawlla
18. srp 2012

@mmirunda no klidne at mam nevolnosti a podobne hlavne ldyz tam prcek bude , a co ty jak pichas ? To budou pekne vajucha urcite 🙂 Co ta unava uz je to lepsi? Jdes na PN nebo mas dovcu ?

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla Ale jo píchám denně 😀 nikdy jsem tak často nepíchala jako teď 😀 😀 Únava je teď lepší, jakž takž to zvládám, ale hodně brzo chodím spát ... Dovču mám od 22-31.8 a od 3.9 mám PN a ať si tady trhnou kopytem 😀 Toto je moje historicky poslední víkendová služba ( minimálně na měsíc a půl) A pak už je dva dny a finíto

pawlla
18. srp 2012

@mmirunda no ja jsem ted uplne ko nafoukle brisko a odpolko si musim dat slofika to ten agolutin me uspava 🙂 manzel zitra odjizdi tak bude aspon klidek 😀 jsem si vcera vydupala nejake to muchlovani pac to bude doufam na delsi dobu posledni poradne .... co bych pro mimi neudelala ze 😀

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla Vidíš, taky bych si měla nějaké vydupat, protože jaksi už to bude skoro 14 dnů co bylo naposledy tak dokud se cítím docela dobře 😀

pawlla
18. srp 2012

@mmirunda nooo ja jsem to ani moc vydupavat nemusela manzel byl dost povolny 😀 jen se teda bal jestli muzeme jestli to uz nevadi 😀 😀 nooo taky jsem toho musela vyuzit dneska uz to nebudu hrotit a riskovat a od zitra mame na nejakou dobu smulu teda aspon ja 😀

malinka_02
18. srp 2012

@pawlla ja se taky bala hlavne jak mam problemy s mocakem abych nedostala zanet..
@mmirunda to mas super ze budes na PN

pawlla
18. srp 2012

@malinka_02 no ja se prave taky bojim sice takove problemy po tom nemivam ale vis jak nahoda je blbec a problemu jsem ted mela az dost a po KET bych si chtela dat pauzu az dokud nebudem vedet jak na tom mimi je a co mi rekne dr.

saraha2
18. srp 2012

@pawlla neboj!drobečci jsou určitě v pořádku!!to by volali,kdyby něco..takže se snaž pěkně vyspinkat-i když je mě jasný,že prdlajs naspíš,ale vyzkoušet to můžeš 😉
@mmirunda jaký měsíc a půl??přidej pár let....sousedka mě donesla řez,trubičky a koláče,tak se cpu!ňam,ňam..... 😉 no,já když na něco narazím a nemám dostatek financí,tak si to tam nechám schovat a druhý den jedu zas 😀 to když už se mě něco líbí,tak to tam nenechám 😀

mmirunda
18. srp 2012

@malinka_02 Jj zařídila jsem si to tak 😉

mmirunda
18. srp 2012

@pawlla Tak já budu muset chlapa asi zase znásilnit, ale on se táááák bojí aby mě nějak neublížil

mmirunda
18. srp 2012

@saraha2 Nedáš se odradit jo 😀