1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
20. srp 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

@berunka1975 (Iscare BA), 1.IVF - 1.8. konzultace a UTZ
@fionna (FN Olomouc), 1.IVF - 25.7. konzultace
@herbie (CAR v USA HRC FERTILITY California) 1.IVF srpen/12
@zuzij (Pha Podolí) 20.7. ET (2E) neuspesny, zmrazeno nema, srpen konzultace v CAR
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá (neúsp.), dalši pokus za 2 měsíce
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF, 19.7 začátek stimulace
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET – 9.7. konzultace, 20.7. UTZ, 27.7. UTZ OK, KET 19.8. (2E)
@malinka_02 (Pha Podolí) 14.7 začala stimulace na 1.IVF, 18.7 UTZ, 23.7. OPU, 27.7. ET (1E)neuspesne, 4 mrazacci,KET- 20.8. UTZ a konzultace na KET
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 18.7 začátek stimulace (Menopur), 25.7. - kontrola UTZ
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 20.7. OPU (8 oplodnenych vajicek), 23.7. dalsi info, dale se drzi 6 bojovnicku, 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV - cysta je pryc, ceka na MS, zacatek stimulace 13.8 - UTZ ok, prvni vcelka, 3.9. UTZ vajicek
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8.
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, Ket květen - neg, IUI 20.8
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

Šťastné ťěhulky :
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - 16.7 OPU 20.7. transfer (2E) (zmrazeno nema), 2.7. krev,KO. UTZ v poradku...BLAHOPREJEME
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP) - nakonez zazračne těhu bez IVF blahopřejeme !!!
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., 7.8.KO,TP 19.1.13
@sheronka (CAR Gyn Fiv BA) 1.IVF jún, 6.6 - 2E, 6.7. potvrzené těhu, UTZ 2.8.
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!!
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV / vse ok krasne srdicko.
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, mimika obe pekne prosperuji
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována, ceka holcicku, modc drzime palecky at uz jste holky doma
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), potvrzena dvojcatka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, 21.8. UTZ- snad mimnko prozradi pohlavi
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

HOLKY PROSIM NOVINKY DO IP, NESTIHAM CIST UPLNE VSECHNO JE VAS TADY UZ DOCELA DOST

malinka_02
20. srp 2012

Ahojky tak ja dnes byla na UTZ rekla mi ze sliznice je dobra a ze folik 14mm takze dalsi utz ve stredu.Takze ss nic nevime co bude.Meli sme na tenhle tyden mit dovcu ted ji furt oba posunujem uz je to fakt trapny..Snad ve str mi neco reknou..ale nevim na kolikaty den pak KET muzou dat.
Piju ten kontryhel ale vzdycky sem po nem mela delsi cyklus tsk nevim zda ho pit dal nrbo ne..

kive76
20. srp 2012

tak jsme byli v Motole na kontrole ohledně konzultace před IVF..a normálně jsem v šoku...prý takže druhý den menstruace..tak dneska píchnete injekci DECAPEPTYk..nebo tak nějak se to jmenuje, a 3. září příjdete na ultravzuk a budete si píchat Menopur... takže nás čeká IVF ICSI...přítel má špatný spermijky...takže se přidávám mezi ty kterým se IVF už blíží... 🙂

motley
20. srp 2012

Ahoj holky,
tak v září začínáme s IVF …dnes jsme byli na kontrolním spermiogramu, který je ještě horší o dost, než ten první, takže IUI nepřichází v úvahu a vyšetř. průchodnosti vaječníků se nepovedlo, paní doktorka nepokračovala, dost mě to bolelo a nechtěla mě trápit (jsem po konizaci čípku), ještě teď mě bolí břicho z toho, ale šla jsem už domů a do práce se nevracela. Bohužel nemám průchozí děložní hrdlo…takže jsme se dohodli, že při odběru vajíček by mi rovnou udělali i toto, abych nemusela podstupovat dvě narkózy. Takže teď máme doma spoustu papírů a 4. 9 jdu na první injekci, 18. 9 na UTZ a jak nám bylo řečeno konec září/začátek října transfer. Holky chci se zeptat, jak jste si aplikovaly injekce? nechci se mi moc doplácet 5 000Kč za ty injekční pera, ale na druhou stranu, když to má být 10 dnů po sobě, vždy ve stejnou hodinu vč. víkendu tak nevím…

Kdo také začíná v září?
@kive76 ?

briuska
20. srp 2012

@pawlla moc držím palečky, ať se prcíkové pěkně zabydlí 😲 😵

@janulkaa23 to mě mrzí Jani 😒 ...ale hlavně, že to nevzdáváte.. také bych zkusila IUI, aby se něco dělo, než jen čekat ...držím palceeee 😲 😵 😵

kive76
20. srp 2012

@motley jojo začátkem září...já přesně nevím jak dlouho se tam pak píchaj ty injekce...

kive76
20. srp 2012

@motley já budu píchat menopur..ten proplácí pojištovna...

mmirunda
20. srp 2012

@motley Tak to jste na tom s tím spermiem stejně. My bli 13.8. na kontrolním a taky dopadlo hůř než to první ☹ Začali jsme se stimulkou, tak uvidíme

mmirunda
20. srp 2012

@kive76 Tak to je super, že se do toho konečně pustíte. Vidíš, ani to nebude tak dlouho trvat 😉

mmirunda
20. srp 2012

@martina_81 Ahojky kočko, stále na Tebe myslím 😉 jakpak ti asi je ....

mmirunda
20. srp 2012

@pawlla Tak jak se cítíš beruško? Kdo ti vlastně dělal ET?

pawlla
20. srp 2012

@mmirunda delal mi ho Frgala znam ho parkrat mi delal utz je takovy starsi ale pohledny pan a moc hodna sestricka no zacinam citi prsa a mam desne chute cpu je jak...ale to je z pregnylu to jsem mela i munule a mam nafoukle bricho ale jeste nic zadne pichani bolesti na to je jeste brzo ale jsem tak nejak vic v poho nez minule nejak tomu proste vic verim tem dvojcatkum 🙂 a opet to vubec nebolelo dulezite je kdyz mas trosku plnej mocak pak ten katetr lip jde a neni to citit

mmirunda
20. srp 2012

@pawlla Takže na tohle se mám připravit, naplnit močák a vydržet ju? No držím palečky, strašně strašně moc 😉 Kdy budeš dělat test?

pawlla
20. srp 2012

@mmirunda no tak 10 dni mam utrum dostala jsem po et jeste pregnyl ten davaji vzdy a muze ovlivnit test tak to tak planujuna 12 den, jj s tim mocakem ti to reknou vcas neboj je to fakt lepsi jak mi delali tu zkousku po utz s tim katetrem tak jsem nemela v mechyri nic a bylo to dost znat oak jsem se dost napila a pri et a pak ket se mi chtelo ale jen trochu abych se tam zas nepocurala 😀 a bylo to znat dost

mmirunda
20. srp 2012

@pawlla ta zkouška s tím katetrem je šílená, myslela jsem že mi shoří celej spodek. Sice to trvalo jen chviličku, ale i tak 😖

pawlla
20. srp 2012

@mmirunda no ono kdyz mas mocak trosku naplnenej tak on zvedne delohu a ta je v poloze ze se s tim nemusi moc usilovne hejbat a tocit a mimisci tam pekne vklouznout ja to vcera ani u prvinho ET necitila a to jsem se bala a cekala kdy to bude bolet a on ze uz to je 😲

mmirunda
20. srp 2012

@pawlla Tak to je super, to jsem měla vědět, já se prve před tím vyšetřením šla ještě vyčurat 😠 😠 a pak to bolelo jak čert ☹

pawlla
20. srp 2012

@mmirunda no me to doktor taky rekl az po te zkousce taky jsem byla vycurana 😀

mmirunda
20. srp 2012

@pawlla bych je něčím plácla 😠 😠

pawlla
20. srp 2012

@mmirunda nooo presne tak jak to tam na me vytahl poprve a rikal zkusime to tak me malem kleplo 😀 Vcera to bylo v poho jen me pokazde desne studi ta gyn. zrcadla co tam zavadi 😀

mmirunda
20. srp 2012

@pawlla Taky ty zrcadla mě nevadily, to jsem vydržela, ale ten katetr nebo co to bylo, ten byl síla. Fakt mě to bolelo jako prase a břicho jsem cítila až do večera, i jsem špinila ☹

pawlla
20. srp 2012

@mmirunda no je to neprijeme ja teda nespinila ale citila jsem to dost a zrcadla me pokazde studi az se mi chce nekdy smat 😀 A doktor na me nehejbejte tim zadeckem 😀 a potom jak jsem slezala na tom sale z toho kresla tak jsem nejak rychleji vstala tak to semnou malem seklo 😀 pac tam lezis tak 15 minut nez se jdes obliknout

pawlla
20. srp 2012

@mmirunda ale to bude asi i tim ze ja uz jsem rodila tak mam ten cipek pruznejsi po tom porodu ale to s tim curanim fakt pomuze oni ti to tam urcote reknou pred ET

mmirunda
20. srp 2012

@pawlla tak díky za rady kočko 😉 Musím teď letět, jsem v práci. Tak pa, možná z domu ještě nakouknu

pawlla
20. srp 2012

@mmirunda jj tak at ti ta prace rychle utece ja se jen valim v posteli nebo na gauci 😀

malinka_02
20. srp 2012

@mmirunda u nas se pak hodinu i dyl lezi a kdyz mas mocak plny tak je to dost blby ze to nemuzes vydzet a je to skoda protoze lezet je dobry.
@motley my meli taky spermio horsi a pri icsi to byla uplna katastrofa ale z 6 foliku se oplodnilo 6 a posledni den pk.to 1 vzdalo..

pawlla
20. srp 2012

@malinka_02 no u nas se lezi jen 15 min na sale a pak uz muzes jit je prej dobre mit delohu v poloze jak sedis noo kazdej car ma jine metody 🙂

mmirunda
20. srp 2012

@malinka_02 To je v pohodě, já jsem velbloud, tak já to vydržím 😀

malinka_02
20. srp 2012

@mmirunda 😀 😀 😀 ja sem prave strasnej pochcanek tak to je pro me za trest..
@pawlla to jo u nas ten nativ..vsude to je jinak no..

saraha2
21. srp 2012

@motley ahoj!já měla poprvé pero,pak menopur-klasik injekce..jehlička je úplně stejná,jde jen o to,že v peru jen natáhneš dávku a píchneš..klasik si musíš namíchat,ale je to šup,šup 😉 a měla jsem vysoké dávky,takže mě menopur vyšel ještě o něco víc,než pero puregon,za které jsem platila 6tis..
@kive76 no celý neproplácí..doplatek tam je..a pojišťovna ti přispívá na 30ampulí tuším..které mě nestačily,tak jsem dokupovala fostimon..
@pawlla
@mmirunda u nás v caru zase říkali jít se vyčůrat,leží se tam pak dvě hoďky,tak aby jsme to vydržely..