1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda jasne kdy te to boli tak to se ti moc nechce asi by jsi z toho moc nemela .... To u nas jsem zase ja ten kdo to porad zkousi 😀 😀 teda jako nic brutalniho pomaloucku polehoucku chlap se stejne jinak boji ale tech 10 dni jsem radeji pockala aby miminka meli cas se poradne usadit

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda ja jsem s bala po ket i jit na zachod 😀

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla Ty jsi teda ale dračice 😀 😀 Taky jsem zvědavá co dostanu a kolik léů ještě. Dneska už nemám co "píchat" tak mě musí něčím dozásobit 😀 😀

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla Tak to se budu zaručeně bát taky, abych ty chudáčky nevytlačila 😀 😀

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda jasne neco ti daji 😀 Abys mohla pekne pichat 😀 dneska jsem 15 den po ket to se nechce ani verit uz to nevydrzim jdu je tam v unice otravovat telefonem 😀

mmirunda
3. zář 2012

@pawlla A já zase letím, nebo to nestihnu, mám tam být v devět 😉

danny38
3. zář 2012

Tak holky, teď volali z genetiky a první výsledky jsou v pořádku, jupíííí 😀

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda podle doktora to prej neni mozny 😀 ale ja se stejne bala ale perej oni vypadnout nemuzou 😀

pawlla
3. zář 2012

@danny38 supeeeeer to je moc dobre

pawlla
3. zář 2012

@mmirunda drzim palce pak dej vedet paaaa

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla haha, můj má zákaz sahání, mě bolí pořád 😝

pawlla
3. zář 2012

@rory_g noo on rad saha 😀 tak muze jen jemne ale stejne to citim nekdy vic a nekdy min a nekdy me tam uplne picha

rory_g
autor
3. zář 2012

@danny38 paráda, moc gratuluju ke zdravému mimínku 😵 A víš, co čekáte? 😎

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla jj, ono jde sahat okolo, ale to je jak kdyby Tě hladil po zádech co 😀 😀

tulipanek82
3. zář 2012

@pawlla pawli takovou bolest jsem mela taky a nic to nebylo-moje gynekolozka rikala,ze je to normalni, ze je to tim, ze se zvetsuje deloha

pawlla
3. zář 2012

@tulipanek82 taky jsem to cetla na netu. Jsem takovy straspytel 😀 Jen me neco pichne uz letim na zachod 😀
@rory_g noo namza dneska odjel zase do rakouska tak mam klidek do ctvrtka 😀
@mmirunda
Tak holky ted jsem vam volala a na utz jdu 20.9 v 9:00 jej to zase budu vstavat v 5 abych se stihla dostat do brna ale to neva co uz ale je to az za dlouhoooo to nevim jak vydrzim ale prej uz by melo jit videt srdicko a tak

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla no joo vlastně, Ty máš toho manžu cestovatele 😀 Tak to potom joo 😀 V kolikátém budeš tt, až půjdeš na ten utz?

evikj33
3. zář 2012

@mmirunda Ahoj Miruš,máme se celkem fajn,jen ráno opět nevolno,ale vydýchala jsem to,broučci už pěkně rejdí,tak snad se jim daří dobře a je vše jak má.Na dnešní kontrolu držíme pěsti at je pěkná uroda a hlavně kvalitní tak Tfuj Tfuj Tfuj.Hezky s mamčou upravte a pak hod foto pro inspiraci. 🙂

pawlla
3. zář 2012

@rory_g no jo pracuje v rakousku .... To budu presne 8+0 tt. Stahla jstem si tady do ipadu takovou čupr aplikaci je to tehotensky kalendar ukazuje mi v kolikatem jsem tydnu od posledni ms kdy jsou pravidelne kontroly jako screening a tak a jak je mimi velce co vse mu uz roste D 😀 furt d toho cucim 😀

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla jj to je super, má to jedna holka v albu, já bohužel nemám i-phone...Já jsem registrovaná na rodina.cz a chodí mi každý den mail, co mimčo a tak 😉

pawlla
3. zář 2012

@rory_g jo jo na rodine jsem taky ty jejich emaily jsou super iphone jsem zahodila (prodala) uz davno byl to des ale tablet ipad je super na ten nedam dopustit nemusim nikam tahat notebook a jsem vsude online a porad na MK 😀 a hlavne mala ta na tom pari ty svoje hry pak rpijde nahodou k brachovemu PC a dotyka se monitoru a divi se ze to nejde 😀 ... Normalni klavesnici nema rada 😀

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla hihi, já když si vzpomenu, že začátky internetu byly v mých cca 17. a myš byla ta s kuličkou 😅 😀 To je fakt jak pravěk, místo telefonu byly pádla 😀

pawlla
3. zář 2012

@rory_g jo na tako to pripojeni do telefoni zasuvky co dsne skvrcelo a kulickovou mys si taky pamatuju a to moje mala nezazije ta zije ve svete vysokorychlostniho internetu a dotykovejch displeju a podobnejch vecicek 😀 Pekne se mi to v tom brichu mele neboli to jen to sem tam pichne a porad tam neco citim ... Nemela bych to tak resit 😀

danny38
3. zář 2012

@rory_g Tak pan doktor mi na UTZ říkal 90% holka, ale na 100% to budu vědět do 3 týdnů, až budou zbylé výsledky z plodovky 🙂 Tak jsem na to zvědavá 😀

evikj33
3. zář 2012

@rory_g Tak držíme pěsti na screning at je vše jak má a miminko hezky roste. 😉

evikj33
3. zář 2012

@danny38 Tak sláva miminko je v pořádku a nejspíš slečna,tak to je krásne.Gratuluju. 🙂

kive76
3. zář 2012

@mmirunda ahojky, tak náš první ultrazvuk nic moc...co se týče folikul...ale začínám první injekcí menopuru, v pátek 7.9. zas ultrazvuk , tak po těch 5. injekcích jednou denní se uvidí, co jak dál...

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla to je dobré znamení, že se prdelky melou 🙂
@danny38 jé já myslela, že to jsou jedny z prvních výsledků 🙂 Tobě je to asi jedno, viď, už od každého jeden kousek máš 😀
@evikj33 moc děkuju, screening dopadl moc dobře, ufff, spadl mi kámen ze srdce 😵
@kive76 neboj oni se vzpamatují...
@mmirunda a Ty ako, sluníčko naše?

Děkuju vám holky za držení palečků, posílám fotku, mimčo se asi zrovna hejblo, má dvojitou hlavu 😀

kive76
3. zář 2012

@danny38 ale ještě je pěkně...no ale stejně je to síla...jak dlouho jste v tomhle bytě bydleli? no holt se mimčo narodí do nového bytečku 🙂

tulipanek82
3. zář 2012

@pawlla Neboj,to utece , alespon se mas na co tesit ;) A ze jsi straspytel-to neni divu, po tom, cim vsim prochazime...