1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
7. zář 2012

@mmirunda no jo chlapi a to jejich ego, tak pekne odpocivej 🙂

mmirunda
7. zář 2012

@pawlla Děkuju, jdu si lehnout 😉, přijdu večer

evikj33
7. zář 2012

@mmirunda No super,tak hezky odpočívej píj a papkej bílky 🙂 Chlapi jstou strašně tvrdáci,ale jak jde o doktori,tak se jim pěkně stahují prdelky.Tak at se to hezky oplodnuje a ty pěstuj peřinku.Dej si večer decku červeného at dobře spíš 😉

malinka_02
7. zář 2012

@mmirunda tak to je skvela uroda! Tak ti drzim moc palecky at se ti vsechny oplodni! Vidis zes to zvladla 😉 Spermio nemusi byt na tohle ukszkovy a 11 mrsek najdou!

darazv
7. zář 2012

@mmirunda gratulujem 😀

danny38
7. zář 2012

@mmirunda Holčička naše šikovná jsi 😉 Pěkně jsi snesla, prostě extra třída nosnice 😀
Jsem moc ráda, že se to mezi vámi uklidnilo, bude dobře uvidíš 🙂
Teď pořádně odpočívej, ať jsi plná sil až budeš mít u sebe mimísky 😵

zandida
7. zář 2012

@mmirunda No zítra mám začít brát antikoncepci nebo neco v tom smyslu na srovnání vaječníků a 25. by mi měla začít už léčba jako taková ve formě dalších hormonů a injekcí mezitím ultrazvuk jak na to telo bude reagovat a pokud vše dobře půjde tak bych měla jít 16.10 na zákrok ne kterým jsi byla dnes ty.Já doufám že všechno dobře půjde a bude dobře už s mým chlapem toužíme doceĺa dlouho potom aby to přišlo tak doufám že to vyjde a určitě nemluvím jen za sebe co?Je to hrozně těžka zkouška vztahu chlapy to neřešej nebo řešej ale tak nejaak víc v sobe taky je to trápí ale nedokážou o tom tak otevřeně mluvit jako my ženský...Hrozně velkou roli hraje taky okolí každej se vyptává a tak no prostě musíme bejt hrozně moc silný a hlavně věřit...

mmirunda
7. zář 2012

@danny38 Noo, taky si říkám, že jsem extra třída nosnice 😀 😀 teď ještě aby bobíšci vydrželi, zítra se dozvím víc, tak snad 😉

mmirunda
7. zář 2012

@zandida Taky jsem prvně brala antikoncepci a uteklo to všechno strašně rychle. Už mám za sebou i OPU. Teď jen ET a // na těhotneským testu a je to 😉 Přesně tak, musíme bojovat a věřit a držím palečky i Vám, ať to uteče a vy se dočkáte 😉

zandida
7. zář 2012

Děkuju moc a ty buď hlavně v klidu na tom taky hrozně moc záleží ...Ikdyz to říká ta prává v práci je to pro mě hrozný takže stresuju taky a dotoho řešíme snažení se o mimčo takže taky mazec no ale ty už to máš za pár uvidíš klapne to koukni na nějakej pěknej filmík nebo odpočívej u knížky která tě dokáže rozesmát ale hlavně potřebuješ mít spoustu energie do dalších dnů tak pro to delej vše co pujde🙂

mmirunda
7. zář 2012

@zandida Taky moc děkuju ♥♥ a ty se ozvy, ať vím kdy přesně mám držet palečky já tobě 😉

danny38
7. zář 2012

@mmirunda Tak to budu zítra jak na trní a zvědavě čekat na info od tebe 😀

danny38
7. zář 2012

@kive76 Ono je lepší si to vůbec nepředstavovat, ale byla by prča kdyby si to doktoři taky zkusili 😀

ivapo
7. zář 2012

@mmirunda taky ti moc gratuluji..a budu držet dal palecky..at se chytnou .. 😉 tak me dnes z plodovky potvrdili druhou holcicku..doufala jsem v kluka..aby byl pareček..chtit mužu ..ale...jsemz toho trochu mioi..ty hormony..a jedinej kdo jasal ..byla moje zlata dceruška...vetšinou doma tipovali kluka.tak me zblbli...až ukapla slza... a sem se miminku omluvila at se malinka nezlobi.. 😖 😎 no tak to se bude muset tatinek vic otacet v praci..paradnice..

ivapo
7. zář 2012

@danny38 ahoj..jo jo..z plodoky..a trvali jim ty vysledky skoro 4 tydny...a vse je jinak v pořadku a to je to hlavni 😎

mmirunda
7. zář 2012

@danny38 Jasně, hned ráno podám info 🙂

mmirunda
7. zář 2012

@ivapo Gratuluju k holčičce, co já bych za jednu pipinku dala 😉 Ale tak samo, že bych brala i kluka, ale holčička je můj sen ...

rory_g
autor
7. zář 2012

@mmirunda paráda beruško, mám z Tebe radost, i z M., že se mu zlepšilo spermio 😉

radina
8. zář 2012

@mmirunda Ahoj, gratulujem k urode, a drzim palce ! 😉

evikj33
8. zář 2012

Hezké ránko všem.Zachvilku dorazí kovář montovat plot a manža musel k tchanovcum,protože děděček potřebuje odvézt kovo.šrot a proč by říkal někomu v místě když má syna 70km daleko.Strašně ohleduplní 😠 @ivapo Gratuluji ke slečně,ja tajně doufám alespon v jednu 😀Tak doufám že 14.9.budu moudřejší,že nás ty naše prdelky nebudou napínat až dokonce. @mmirunda Miru dnes si zaspívej (já na to mám)a pak volej a čekám jen dobré zprávy 😉

rory_g
autor
8. zář 2012

@mmirunda tak cooooo? 😵

vall83
8. zář 2012

ahojte babulky, na zaciatku sa chcem hned omluvit ze sem tak dlho nepsala, ale stale nemame net a ani mnet tak skoro nebudeme ☹
tak ale zacnem tymi radostnejsimi spravami, pod srdickem nosim holcicku a bude to Natalka....je zdrava, vsetko ma ako ma byt....aj ta cukrovka sa mi zlepsila....pohyby citim statocne, je docela ziva.....a este jedna super sprava, hoĺky ja nepribrala este stale ani deko, ani kilo....ba sem kilo este schudla...ale mala je vraj v poriadku...a tom som v 6 mesiaci...ale brusko mam pekne... 🙂
no a teraz tie zle spravy....baby normalne banujeme ze sme sa vratili na slovensko, mali sme ostat v nemecku a kaslat tu na vsetko...no tak vratili sme sa aby sme sa postarali o manzelových rodicov, bo su uz stary a zapadali tam plesnama pavucinama a prachom, za nasetrene korunky sme prerobili barak ako sa dalo, a teraz sa odtial stahujeme prec... ☹ ☹ ☹
sme holý milý , a ideme do podnajmu, manzelov otec nas splnych pluc kazdemu vynadal, skarede aj nadavky aj mne mojej dcere, aj manzelovi, proste mu ruplo v hlave, babicka iba plakala a tak odchadzame....som z toho smutna ze tolko penez sme do toho vrazili , starali sme sa ako sme mohli a on toto...tak zaciname od znova a to s holu ritu ako sa povie....ale zasa tesim sa, ze budem mat klid, lebo som od vtedy tam iba v strese...manzel ma dobre zamestnanie, sice ho teraz vidim iba vecer ale dufame ze sa to casom zmeni, dcera nastupila do prvej triedy uz je prvacka aj som slzy ronila ked som ju videla v tej lavici sediet....ach joj ale to uteka vsetko.....a velmi sa jej paci v skole...som z toho velmi rada....
babulky docitat toto je nemozne pre mna, ale ak budete chciet napiste mi kazda ako na tom ste budem velmi rada....
papa bozkavam vsetky a nech sa mate lepsie ako mi.....

evikj33
8. zář 2012

@vall83 V prvé řadě gratuluju ke zdravé holčičce a zdravím.S tím ostatním je mně to hrozně moc líto,za dobrotu na žebrotu,platí stále a všude.Bud ráda že je to ted a ne před porodem,nebo jak se Natálka narodí,než v takovém prostředí,raděj v podnájmu.Malá bude mít klid na učení a rodiče budou určo taky ve větší pohodě,jen je smutné že vás to stálo našetřené penízky a musíte začít od 0 ☹ Spolu to určo zvládnete a manžel se ovás postará,je šikula.Hlavně přejem pohodové těhulkování a už taky rodinnou pohodu at se hezky zabydlíte.Já s mejma bublinkama taky zatím nemám ani kilo nahoře,jen těch 6kg dole od stimulky a jsem ráda rostou.14.9.nás čeká velký UTZ tak doufám že je i nadále vše jak má a snad se miminka odhalí co vlastně čekáme 🙂 Hodně zdravíčka a opatrujte se.

mmirunda
8. zář 2012

@evikj33
@rory_g Ahojky Holčinky. Tak mi volali z CAR. Z 11 vajíček jich 9 oplodnili a zůstalo šest. Takže máme zatím 6 embryjek. Snad to prcci vydrží a budou se dál dělit. Zítra opět bude volat embryoložka. To jsou do prčic nervy ☹

rory_g
autor
8. zář 2012

@mmirunda no to je ale paráda, ne? S tou "bídou" se spermiem 🙂 Koukni na nás, já měla jedno vajíčko, spermio super a nepovedlo se, určitě všechno dobře dopadne 🙂

mmirunda
8. zář 2012

@rory_g Děkuju za útěchu, mám nějak strach, že se třeba zastaví ve vývoji a nebude nic ☹ Tak snad ne, snad to miminka vydrží, kdyby jich zůstalo aspoň 5 ať máme i na mražáček 😉

rory_g
autor
8. zář 2012

@vall83 moc gratuluju k holčičce 🙂 No a s těmi tchánovci - nedejte se! Minimálně ať vám vrátí peníze, které jste do domu vrazili, no co by šlo, odmontovala bych i za cenu, že to zničím a nepůjde už použít. Tohle chování je hrozné, já měla s tchýní před 14. dny takovou hádku, že jsem se klepala ještě večer, co ona si dovolila a na mě křičela....jsem ráda, že je prcek v pořádku. Takže hlavu vzhůru a hlavně si nenechte .... na hlavu, nestojí to za to, hodně sil kočko! 🙂

rory_g
autor
8. zář 2012

@mmirunda určitě vydrží, jsou to bojovníčci, věřím jim 😉

kive76
8. zář 2012

@mmirunda uvidíš určitě to vydržej, držím palečky 🙂

briuska
8. zář 2012

@mmirunda gratuluji k pěkné úrodě a držím palce, určitě budeš mít krásné blastocysty 😉

@pawlla Pavli moc gratuluji a držím palečky na další UTZ 🙂

holky, nestíhám vás dočítat, teď jsem nebyla na PC asi 4 dny a vždycky tu přibude hodně stránek 😉 ...je mi hodně zle od žaludku, nesnesu jídlo a záreveň mě trápí hlad, skoro všechno mi smrdí 😝 ...žaludek jak na vodě i po chlebu s máslem 😢 ...nemám moc sílu na surfování...ale teď jsem dohnala resty a dočetla diskuze... 😉
@danny38 to jsem moc ráda, že testy dobře dopadly...a holčička je super 😅

já byla v pondělí na druhém UTZ a srdíčko pravidelně bije ♥ 😅 .... moc se mi ulevilo... na chvilku, než půjdu na další UTZ

@mmirunda Miri, ty jsi psala, že ty první pokusy často dopadají všelijak...věř, že to vyjde.....musíš v to věřit!!! Já na tebe z dálky prskám "těhu bacila prvotního" 😀