1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
10. zář 2012

@rory_g 😀 Noo asi tak nejak 😀 co uz no kdyz je blbej je blbej

evikj33
10. zář 2012

@mmirunda No tak super teta už se to krátí,klepej duchnu at se do ní mohou zavrtat 😀

kive76
10. zář 2012

@rory_g no tak to jsi mě potěšila touto odpovědí 🙂 no uvidíme, co mě řeknou ve čtvrtek

kive76
10. zář 2012

@pawlla ty chlapy jsou fakt divný... 😀 😀 😀

pawlla
10. zář 2012

@kive76 jo ne evidentne je nervoznejsi nez ja z toho ze jsem tehu

rory_g
autor
10. zář 2012

@kive76 my ho nechali oplodnit bez ICSI, přítel má super spermio, ale neoplodnilo se, počítali to sice jako jeden pokus, ale 3 mi pořád zůstaly. No a po léčbě Prednisonem se nám povedlo následné IUI, zázrak 😀

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Děkuju Pavli, mám ohromnou radost 😉

mmirunda
10. zář 2012

@evikj33 Klepu klepu, natřepávám 😉

kive76
10. zář 2012

@rory_g no to jo zázrak, no to my pak musíme ICSI...přítel má spermijky nic moc...resp. některý jsou o.k..a některý málo pohyblivé...no náš výsledek po 3 měsících braní prednisonu na alergii proti spermií...zlepšení o 15 procent, tak možná po dalších 3 měsícech je další zlepšení....

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda ja mam taky radost s tebou tak hlavne ted bud v klidku a odpocivej at se miminkum u tebe libi ja uz se nemuzu dockat toho utz jestje 9 dni 😀

rory_g
autor
10. zář 2012

@kive76 to bereš Prednison pořád v kuse?? To je tedy mazec...já ho brala 5 měsíců a teda hrůza, nabrala jsem a otekla, v obličeji jsem byla jak dýně...a dolů to tedy vůbec nejde, ale teď to neřeším, co už...
Hlavně je dobrá šance, že se to povede, když jsem já měla IVF, tak jsem Prednison měla jen po dobu stimulky, takže cca 8 dní, moc držím palce 🙂

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Já už jen dva dny do ET 😵 😵 už aby to bylo 😉

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda uz to bude za chvilku ani nebudes vedet a budes mit miminka v brisku 🙂 a pak uz jen myslet pozitivne

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Jojo, to já budu, jen budu mít strach 😀 aby se jim u mě líbilo 😉 Prve jsem pochybovala o těch dvou, ale půjdu do nich a hotovo

kive76
10. zář 2012

@rory_g jojo myslím,že od března no já za první měsíc. a půl přibrala 8 kg...ted naštěstí už to stojí, ale mám 84,8 kg...nebo tak nějak se to ted pohybuje...no mě to dolů taky nejde, aspon, že se to ted drží 84-85 kg...už dlouho... no ted ten prednison při stimulce mám sníženej na půlku denně...

kive76
10. zář 2012

@mmirunda určitě se bude líbit

mmirunda
10. zář 2012

@kive76 To bych jim radila 😉 Jen mě mrzí, že tobě to tak nevychází, ale neboj se, ono to půjde. 😉

kive76
10. zář 2012

@mmirunda no , doktoři určitě vymyslej, co se mnou, aby to šlo u mě líp 🙂 no já už se těším na tvůj ultrazvuk 😀 😀 😀

rory_g
autor
10. zář 2012

@mmirunda si piš že se jim u Tebe bude líbit 😉 A ať si píšou co chtějí, i podle výsledků tady u nás v diskuzi je pravda, že při zavedení dvou je větší šance alespoň na jedno 😉
@kive76 já brala jeden denně a po otěhotnění mi to snížili na půlku denně až do 8tt, to jsem měla kontrolní odběry. No a od té doby jsem trochu splaskla, ty otoky, ale na kg tedy vůbec nic 😅 Je pravda, že v prvním trimestru jsem ani skoro nic nemohla dělat a nebylo mi špatně, tak snad nenaberu 20kg 😀

mmirunda
10. zář 2012

@rory_g přesně tak, je to řece moe volba ne? Holt kdybychom tak přišli o ten čtvrtej pokus zdarma tak si ho zaplatíme. Mě to přijde jako tahání dalších peněz víš? jako pak za KETy a tak

kive76
10. zář 2012

@mmirunda do čtvrtýho pokusu ty nedoješ...protože ted budeš čekat 😀 😀

ivapo
10. zář 2012

@pawlla ahoj.. Ty chlapy.. Někdy jsou fakt na odstřel.. Mě zacal hládit bříško az po 3 tím měsíci... Taky se porád bal že to nemusí vyjít.. Potrat atd....vysledky z plodovky...a ted kdyz uz je to nejhorší období za nami.. Snad... Tak najednou obrátil.. Ale před tím o byl fakt .. Pardon .. Kreten největší...ale to ho samozřejmě neomlouvá..držím palce at dostane rozum.. Vydržet.. Hlad bříško a Skusíš se hodit do klidu i kdyz je to tezke....je tu ted to mimi a to tě moc potrebuje aby si se co nejméně stres oválná a o to jde na prvnim míste.. Drž se a nedej se....

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda no jo to vis at je to jak chce je to proste obchod o penezich vsak mi stacilo videt ty fara od doktoru stojicich na parkovisti , jasne u dvou je ta sance proste vetsi a sance na dvojcata neni zase tak vysoka

pawlla
10. zář 2012

@ivapo no snazim se vcer jsem brecla tak ze me zaval polet podbrisek tak jsem se docela lekla.... Me brisko hladi mala a pusinkuje ho 🙂 jeste mam na brise tu otresnou modrinu od toho pasu z auta vypada to hrozne, musim pak az budvetsi brisko pro jistotu obednat ten tehu pas do auta

kive76
10. zář 2012

@mmirunda hele a jak to funguje, když by mi dejme tomu, udělali to první IVF, anic by se neoplodnilo, a pak se žádalo o nový..protože já měla zažádáno na červenec, srpne , září na pojistovnu na to IVF...pak se nově platěj ty injekce...protože už mám vyčerpanej limit pro placení pojištovnou..nebo je to závislé na IVF...že se to proplácí na novo...

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla No právě, takže pokud bublinky vydrží, tak dáme dvě 😉

mmirunda
10. zář 2012

@kive76 já si myslím že je to závislé na každý pokus IVF 😉

pawlla
10. zář 2012

@mmirunda vydrzi nebooooj date dve a zbytek do mrazacku 🙂 Ja mela u ketu na sale sebou dudlik pro stesti co jsem dostala 😀 Sestricka koukala 🙂

ivapo
10. zář 2012

@mmirunda paráda... To je supeeeer.... At se drží... Holky kluci... 😉

mmirunda
10. zář 2012

@pawlla Já jsem dostala od kolegyňky náramek na ruku. Je z Bosny a má nosit štěstí 😉