1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sweet81
3. dub 2012

@mila38 To nechapu

alinah
4. dub 2012

bre rano holky, tak tu cekam na manzela a za chvili razime. vubec jsem nemohla spat! odpoledne dam vedet jak jsme dopadli. kdyby to melo byt podle mych snu, tak to moc slavne nebude 😠

saraha2
4. dub 2012

@nemorosis ahoj!!omlouvám se všem,že jsem včera nepsala podrobnosti..ale bylo to takové..samej telefon,já si pak šla lehnout...takže to napravuji dnes!!přijela jsem tam,šla na sál,oblíkla si košulku,přišla emryoložka a řekla,že ze čtyř máme dvě-jednu morulku a jedno desetibuněčné a že ty druhé dvě se začly něco cosi-no ty odborný názvy..no zkrátka že nejsou vhodné k zamražení,takže zavedeme dvě..takže nějaké dumání,kolik jich zavedeme bylo zbytečné,protože se ani neptali🙂pak mě odvezli do druhé místnosti,kde už ležely dvě po stejném zákroku-jestli to tak můžu vůbec nazvat,na prostěradlo nám napsaly sestřičky čas a musely jsme dvě hodiny ležet..na zádech🙂ale že se můžeme vrtět,případně otočit na bok,že ty embryjka z nás nevypadnou..takže já poctivě ležela i s tím skokánkem pod zadkem..pak sestřička upozornila,co ůžem a nemůžem-vlastně můžeme všechno tak nějak..ale nebláznit s úklidem,negrutnovat celý barák,nesaunovat,nechodit do solárka-žádné prohřívání těla-jen se pokud možno sprchovat..a co bylo důležité pro naše manžílky-nedoporučují těchto 14dní sexík..takže jdu na kontrolu 16.4.
@coralin já chodím do brna na Obilní trh!asi záleží na každém,ale jak jsem psala,jsem ráda,že jsem to absolvovala doma..už jen to,že tě někdo přistihne,jak si pícháš..co komu budu vysvětlovat..víš jak..navíc od začátku zavádím utrogestan-teče to z tebe,takže taky nic moc někde v práci..opravdu pokud můžeš,tak si tu PN vem!!nemám ji proto,že by byla větší šance na úspěch,ale když to jde,tak proč ne...
@verry moc,moc moc na tebe myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
4. dub 2012

@terez80 přeji hodně vajíček!!!!!!!!!!

saraha2
4. dub 2012

@alinah já toho den před OPU taky moc nenaspala!§ale to je normální!!neboj se nic,je to šup,šup!!! 😉 držím vše,co mám!!!!!!!!!!!

saraha2
4. dub 2012

@marmina no..sestřička říkala:gratuluji,jste těhotná..ale víš jak..po těch letech se neraduju ještě...vím,že stát se ještě může ještě cokoli...a ani zdaleka není vyhráno..takže mě i docela překvapilo,že to řekla...vím,že podle nich to tak je..ale dokud se mimísci neuhnízdí,tak to tak nějak neberu...zeptám se vás zkušenějších..co ted mám očekávat?psaly jste o bolesti v podbřišku-jako před MS..ještě nějaké pocity,dojmy??

saraha2
4. dub 2012

jo..ještě holky..sestřička mě upozornila,že pokud trpím na zácpy,tak at sním každý den misku kompotu,at nemusím tlačit..no já si dám ráno kávu a letím,tak uvidím,jak to bude fungovat s kávou bez kofeinu,jestli to bude mít stejný účinek.......

plumeria
4. dub 2012

@saraha2 Mě pár dní po ET začala bolet hlava, byla jsem taková horká, měla jsem trochu zvýšenou teplotu. Nejdřív jsem si myslela, že to je konec, ale pak jsem zjistila, že to je jedna z prvních známek těhotenství 🙂 😉 A pak jsem začala špinit, ale nevím proč. Buď taky známka těhotenství, nebo otevřené ranky po OPU, nebo injekce na ředění krve. No a bolest břicha a zad jako před MS mám i teď.

saraha2
4. dub 2012

@plumeria děkuji!!ty jsi na krev už za deset dní,že?čtu v tabulce 😉

verry
4. dub 2012

@saraha2 juuu, tak sis to užila 🙂 už se taky těšíkuju 😵

saraha2
4. dub 2012

@verry ty jsi ještě doma?,na kolikátou jdeš???

verry
4. dub 2012

@saraha2 jojo, jedeme po 10, mám tam být v 11.30 😀
jen mám trochu obavy, aby byli ještě nějaký mražáčci, když jsem četla tebe, že ti taky odpadli... já bych rada ještě nějakýho bojovníka měla v záloze 🙂

saraha2
4. dub 2012

@verry já myslela,že už ti je zmarazili!neboj se nic!!!!!!!ty jich máš víc!!já měla den před jen 4...hold jste lépe zahřívaly holky 😉 o vall ani nemluvím 😀 taky jsem chtěla mít nějaké sněhuláčky..tak doufejme,že nebudou potřeba!!!!!!!!já měla jít na 11hod,ale šla jsem až v 11.50hod..

verry
4. dub 2012

a jsem zvědavá jakou budu mít polohu já??
některá ležíte na břiše a jiná zas na zádech..... 😅 .....a já budu na boku určitě 😀 😀

saraha2
4. dub 2012

@verry budeš kupovat testík??já koupený nemám a asi ani kupovat nebudu..néé,že bych šetřila,ale počkám..zatím jsem frajerka,že to vydržím 😉 uvidíme,jak se to bude stupňovat v dalších dnech...ale koupit ho můžu vždycky..

verry
4. dub 2012

@saraha2 tyjoo, tak to si tam taky zkejsla....no nedělám si naděje ze půjdu na čas. tam u nás se to taky bere + - půl hodky až hodku
ale to je fakt, sněhuláčci nebudou potřeba! 🙂

verry
4. dub 2012

@saraha2 právě doma nemám ani deko, tak až budu na klinice tak si koupim.. ale nebudu testovat dřív než mi řeknou, abych nebyla zklamaná

saraha2
4. dub 2012

@verry já na zádech,no..ale četla jsem info z jiných carů,že to není potřeba to ležení po..každý to má hold jinak...každopádně pak informuj a néé,až o den později,jak já!!!!ty budeš mít určitě šampiona-blastocystu 😉

verry
4. dub 2012

@saraha2 určitě dám vědět jak to probíhalo.. a uvidíme jakýho brouka mi nasadí 😀

verry
4. dub 2012

@saraha2 a jak se cítíš??

saraha2
4. dub 2012

@verry mě o testování nic neřekli...vůbec..jen,že den ET je nultý den,takže za 12dní mám přijít na krev..ani neupozornili,kdyby přišla MS atd...nic..jen říkali,že může čtvrtý až pátý den přijít hyperst...tak at kdyby něco hned přijedu..

saraha2
4. dub 2012

@verry no nijak..zatím nic nepociťuju..včera volala švagrová a prý tak co??tak říkám nic..si myslela,že už to bude kopat,nebo co 😀 ale bojím se jít na wc... ☹ mě vystrašili s tím tlačením.....

verry
4. dub 2012

@saraha2 😀 😀 tak to je dobrý....
no, říkáš netlačit...hmmm, tak to radši nechodit na wc vůbec 😅

plumeria
4. dub 2012

@saraha2 Ne, na krvi jsem už byla. Zítra jdu zase, zkontrolovat jestli HCG roste a taky zkusit UTZ, minule tam ještě nic moc vidět nebylo, tak snad zítra 🙂 Ale bojím se, abych to nezakřikla.

plumeria
4. dub 2012

@verry @saraha2 Holky, nestrašte, já teď několikrát tlačila jak divá 😀 😀 To je ale téma 😀

verry
4. dub 2012

@plumeria 😀 😀

verry
4. dub 2012

@plumeria
@saraha2 jo, holky mě už asi od OPU bolí děsně bradavky a furt... měli jste to taky????

plumeria
4. dub 2012

@verry Já ne, ale myslím, že to bude určitě v pořádku, jsme napumpované koňskými dávkami všelijakých hormonů, tak na to tělo nějak reaguje 😉

saraha2
4. dub 2012

@verry právě to píšu kamošce..že nemám tlačit..ale jak to udělat jnak to neporadili 😀 verry mě bolely prsa celý,ale jak mám prsenku,tak je to o.k.to je těma hormonama..
@plumeria já koukala v tabulce,že 20.byl ET a 30.potvrzeno z krve..no nestrašíme!to mě řekli včera v nemocnici 😀 tak jsem si byla koupit activii bílou a uvidíme..

plumeria
4. dub 2012

@saraha2 Aha, z toho prvního příspěvku jsem nepochopila, jak to myslíš. Ano, na krvi jsem byla už 10. den po ET. Původně jsem byla objednaná na později, ale týden jsem špinila a přitom měla pozitivní test, tak mě přeobjednali na dřív, abych se s doktorem domluvila, co s tím.