1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
16. zář 2012

@malinka_02 To ano, to je dobře a doufám že všechny to zakončíme //

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova Tak to se máš 😀 ten můj teď momentálně spí 😀😀 a já obědvám

jania023
16. zář 2012

@malinka_02 ano na iui...tu sa stimuluje injekciamy...velmi na clostyl nereagujem...ale nato ze som pichala 87,5 denne mam iba jedno velke a 5 mensich..tak si myslim ze len to jedno bude asi pouzitelne..mozno pri trochu zazraku prasknu aj tie mensie i ked je medzi nimi rozdiel 4mm..i ked mi nieje jasne preco sa picha pregnyl az 24-48hodin po poslednom gonaly?som nepochopila 😝

malinka_02
16. zář 2012

@martina_81 to víš ze člověk doufá ale uz ví..

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda v tomto mam uzasneho muza, ja nemusim nic 🙂 je moje zlatko a nechce aby som sa namahala

malinka_02
16. zář 2012

@mmirunda to my si myslíme v diskusi uz rok a pul.. ☹
@jania023 to nevím Lé je to tak..a to ti hradí pojišťovna a ne plýtváš tím pokusy ivf?

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova Tak to můžu jen tiše závidět 😉 Tak hladinkej bříško, ať se tam bublinky hezky zavrtají 😉 Já už doufám, že u nás zavtraní jsou 😉

mmirunda
16. zář 2012

@malinka_02 Nebuď zase negativní beruško 😉 Pozitivní myšlení je největší část úspěchu 😉 V kolik zítra jdeš?

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda Tak aj ja dufam, kedze mi ich vkladali viac ako 8bunkove ale nemala som ziadne spinenie ani nic podobne ...

malinka_02
16. zář 2012

@mmirunda Já to moc neumím..v 8.30 volám zda se rozmrazili a čas se dozvím ..

pawlla
16. zář 2012

@malinka_02 no ja bych rada prskala ale jest nevim jestli jsou ty moje bacily fakt tehu

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova Taky jsem nešpinila nic a vkládali mi dvě blastocysty ( 5.den kultivace )

mmirunda
16. zář 2012

@malinka_02 Jasně že se rozmrazili 😉 Tak to aspoň zkus 😉

jania023
16. zář 2012

@malinka_02 mne plati poistovna liecbu na rok a 3 cykly iui ale zato ivf neplati nikto to musis sam 😒 no a ked idem na iui tak oni chcu aby som mala iba jeden nanajvis 2 foliky...ale mne sa ten jeden zda byt malo na taku liecbu..keby tie mensie praskly tiez tak mam srdce na pokoji je tam vecsia sanca ale takto 😝 kazali mi podat gonal ked bude mat najvecsi 18mm a mensie 14mm takze neviem neviem..velky praskne a male nebudu dozrete 😒

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda to aj mne 🙂

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova tak to měli více než osm buněk 😉

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda neviem, ze kolko narastli ..ked som volala boli 8bunkove a vklad bol na druhy den

malinka_02
16. zář 2012

@pawlla to víš ze sou tak poradne prskej!!! Sup!!!
@mmirunda hele koukám na dvojčeci kočárky to je vrchol optimismu 😀 😀
@jania023 a proč ti neplatí ivf???

jania023
16. zář 2012

@malinka_02 ja zijem v zahranici a tu to beru ako nadstandart ivf takze si ho musis platit sam..je to ale dost velka suma okolo 5000eur na cyklus bez liekov...ja davam prednost mat viac folikov a mat dvojky ako robit ivf a vysolit tolke peniaze 😢 budem len dufat ze prasknu aj tie druhe no a uvidi sa

danny38
16. zář 2012

@malinka_02 Posílám hoooodně moc prskanců 🙂 Takže doufám, že jsi připravená ... prrrrsssssk 😵

kive76
16. zář 2012

holky , já tu chvilku od rána nejsem, a takového čtení tu zas je... 🙂

kive76
16. zář 2012

@mmirunda ahojky, tak ultrazvuk jen 2 dobrý folikuly vpravo..jeden 16mm, a jeden 20mm, vlevo jeden malej, ale dneska večer píchám ovitrelle, a v úterý ráno máme jít na odběr vajíček...tak kéž by byli z toho 2 dobrý vajíčka...jedno do mě 🙂 a jedno na zmražení 🙂 to bych brala .....no uvidíme ...holky musím si brát nějakou noční košily na ten sálek? anebo mě oblíknout do takovýho toho jejich standardního zelenýho, nebo bílýho oblečku?

mmirunda
16. zář 2012

@kive76 Já měla svoji vlastní košilku, tak nevím. Jinak držím palečky, aby tam opravdu dvě dobrá vajíčka byla 🙂

mmirunda
16. zář 2012

@malinka_02 Ten já už mám vybranej 😀 😀

kive76
16. zář 2012

@mmirunda díky..no tak já si ssebou radši něco vezmu, na papírku mám napsané jen bačkory 🙂

kive76
16. zář 2012

@mmirunda a jak to funguje máme přijít v 7.30...jak dlouho tam pak mám ležet po výkonu?

radina
16. zář 2012

@malinka_02 Ktory den je zvycajne vklad? Ja budem mat o dva tyzdne v stredu akurat 14 dc. Ja len dufam, ze mi ho nebudu chciet robit 16 dc, lebo ak vtedy nepridem do prace, budem mat desny pruser. 😒

malinka_02
16. zář 2012

@jania023 no ono treba nam by iui nepomohlo takze nam by bylo na nic..
@danny38 dekujuuuuuu!!! 😉
@kive76 to vse zalezi na caru. Ja mela mit sebou kosili i pantofle. A lezela sem tam hodinu..Ale nekde davaji jejich andelicka a lezi se chvilku..
@mmirunda a jaky? Hod odkaz! Ja chtela stokke a dvojicky sme furt neresili..
@radina ja mela utz 10 a 11 dc a kdyz je folik nad 16mm ovitrell a pak ket za 4 dny takze 15 dc ale dopredu se to neda rict..ja to taky tak mela ukecala sem car ze me vzali brzo..u ivf vse zalezi na rustu foliku to sem mela opu 12 dc

evikj33
16. zář 2012

Ahoj kecalky 🙂 @kive76 Je to jak v kterém Car,já měla košilku svou a ležela jsem po OPU cca hodku a půl a pak přišla dr.zkontrolovat jak se mám řekla kolik odebrala,dala zprávu a recept a frčeli jsme. 😉 @radina Je to těžko odhadnout,OPu se děla podle reakce vaječníku většinou od 12-15DC,ale muže to být i jinak a pak záleží zda je dost vajuch na prodlouženou kultivaci,pokud ano,dělá se vklad cca4-5den od Opu(den OPU nepočítám) @mmirunda Ty jedna bubliny se zahnizdují,tak je neruš pesimismem,nebo bude na holou 😠

radina
16. zář 2012

@malinka_02 ahaa, no mne moje foliky rastu dost pomalicky. Tak uvidim teda. Ako si brala estrogen?
ja mam brat estrimax: 1-5 dc 1x, 6-10 dc 2x, od 11 dc 3x, a od 15dc-18dc mi napisali utrogestan.