1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
17. zář 2012

@rory_g bojim se aby nebylo neco spatne .... Kdybys videla tu horu testu co mam doma se // 😀 😀 nejak jsem se chtela ujistit jestli to tam fakt je 😀 ale zaroven se tesim ze dostanu peknou fotecku

danny38
17. zář 2012

Teda vás dočíst je někdy umění 😀 Ozvu se později, teď to půjdu zabalit v práci a pojedu konečně domů 😵 V pátek i dnes jsem dostala pojeb od ředitelky tak se těším co bude zítra, je to megera prudérní 😀

evikj33
17. zář 2012

@mmirunda Nooo co se to tady děje 😀 😀 😀 člověk chvilku odběhne a tdy už to frčí.Tichopunce gratuluju,já taky testila od 5dne a taky byl dušík a sílel 🙂 Kolikatku jsi měla pregnyl?(ovitrel) Jinak dnešní kontrola ok,ani sexovat dr.nezakázal a v pátek jdu na Fecho srdíček,tak snad i tam bude vše Ok. @pawlla Ty hezky lež a nikam nechod,za 3dny budeš hlásit dvojky a pak to zapijem i s Miru jahodovejma špuntama 😉

evikj33
17. zář 2012

@kive76 Pk se dělá také podle počtu vajuch,pokud je méně,je vklad většinou dříve.Bez PK-proto pokud předpokládají že jsou u tebe 3,tak to ani nenavrhli.Zítra se pozná kolik jich uzrálo,snad tak akorát na krásné mimi 😉

dadenka111
17. zář 2012

Ahojte, tak dnes som bola na kontrolnej krvicke. v piatok 330 a dnes 830 hCG. ze je vsetko v poriadku a mam lezat s vylozenymi nohami a nikam nebehat. ja chodim do prace moc sa mi neda teda. dnes sem tam dost krvacam, ze mi asi aj utros vyplavi. musim ho zapit.
@zana21 pomoc co mam robit? mne ani MagneB6 nepomaha. ☹

zana21
17. zář 2012

@dadenka111 V nemocnici mi ještě dívali ascorutin, který zužuje cévy a zabraňuje krvácení. Ale myslím, že je pro tebe hlavní klid. Jdi na PN a vykašli se na všechno ostatní kromě tebe a miminka. Já jsem doma už 2 měsíce a nelituji toho. Jsem si jistá, že jen kvůli tomu jsem tak daleko došli. Vím, že třeba řešíš peníze, to my taky, ale miminko je vážně na 1. místě. Bylo by hloupé si pak něco vyčítat. 😉

saraha2
17. zář 2012

@mmirunda nádhera takhle brzy a je krásně vidět!!aby tam nebyly dvojky 😉

saraha2
17. zář 2012

@malinka_02 držím mooooc palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a chci číst jen ty nej,nej zprávičky!!jasný!!?? 😉

malinka_02
17. zář 2012

Ahoj holky tak 2 bublinky vlozeny. Polezela sem si tam hodku a pak kdyz prisli ze jdemmdomu tak se mi zamotala hlava a sotva sem sla k autu.. manzel se mi smal ze sem jak po narkoze.. A tak sem to doma hned zalomila. A ted sem se vzbudila a koukam na tv.

malinka_02
17. zář 2012

@saraha2 dekuju moc 😉
@evikj33 ty si taky testovala takhle brzo?? No teda holky clovek tu trenuje pevnou vulina vy takhle.. Pak to ma clovek vYdrzet!!!!

malinka_02
17. zář 2012

@dadenka111 to je skvaly tak jeste jednou gratuluju!!

dadenka111
17. zář 2012

@zana21potom sa mi potomndost krv spustila, pretiekla mi vlozka a strasne riedka krv, cervensia uz nevie byt. Isla som na pohotovost, toto uz je moc na mna. Urobili mi odbery. Cakam na vysledky krvi a potom ma vezmu hore na gynekologiu. Snad mi nieco daju na zastavenie a musim poriesit tu PNku. Smola, ze akurat operuju. Ty si kedy isla do nemocky?

rory_g
autor
17. zář 2012

@pawlla určitě je všechno v pořádku, neboj, těším se na fotečku prcíků 😵
@malinka_02 tfuj tfuj tfuj ať se pěkně zavrtají, bobánci 😵
@dadenka111 ach jo, Ty sis taky už vytrpěla dost, snad zjistí, že je to jen nějaká cévka a budeš doma v klídku 🙂 Ascorutin znám taky na zastavení krvácení. Hlavně dej vědět, jak jsi dopadla, moc na Tebe myslím!!!
@saraha2 jak Ty se máš potvůrko? Žádnou fotečku nám nehodíš a pěkně si tajnůstkaříš 😎

saraha2
17. zář 2012

@malinka_02 pěkně lež a odpočívej!!!!!!!!

saraha2
17. zář 2012

@rory_g já nemám žádnou novou fotečku!!!z první kontroly na gyn.jsem nebrala a další kontrolu-vlastně screening mám až 1.10.

rory_g
autor
17. zář 2012

@saraha2 tyjo už screening...děsně to letí 😕

malinka_02
17. zář 2012

@rory_g
@saraha2 dekuju holky doufam ze se zavrtaji poradne!!!

evikj33
17. zář 2012

@dadenka111 Bratrancově ženě tak praskla cysta,zaleží zda je nad mimi,nebo pod,doufám že u tebe pod a bude vše Ok.Hlavně odpočívej a nohy nahoru.Píchnou ti Agolutin,nebo přidaj ascorutin a bude to lepší.Moc držím pěsti. 😉

evikj33
17. zář 2012

@malinka_02 Tak super,zmrzlinky v peřince a ted se hezky rozmazlujte a odpočívejte.At se pěkně zavrtají a pustí až v porodnici 🙂

janulkaa23
17. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak zítra frčím do Gennetu.. stále jsëm to nedostala a na test negativní :(( sestřička říkala, že je divný že sem to nedostala když sem měla ovulaci..tak uvidíme co mi řeknou...

janulkaa23
17. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda Není na test ještě brzo?, Nemůže to být ještě pregnyl? 5 dní po ET mi přijde fakt brzo.. Sama si mi psala ať netestuji 🙂)

janulkaa23
17. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda držím pěstičky 🙂

malinka_02
17. zář 2012

@evikj33 lezim a jen jim zatim mm mi udelal povidlovy strudl 😀 A koukam na telku !
@janulkaa23 a lky uz zadne neberes?

zana21
17. zář 2012

@dadenka111 Hlavně se drž, všechno bude určitě v pořádku. Mě říkali v nemocnici, že pokud je to jasně jasně červená krev, tak je to krev z pochvy a nikoli z dělohy u miminka. Samozřejmě žádné krvácení není dobré, ale toto je lepší varianta. Může to být prasklá cévka, překrvený čípek apod. Já skončila 3x v nemocnici kvůli OHSS a pak s krvácením, letím do nemocnice pokaždé, když krvácím. Jistota je jistota, aby zkontrolovali, že je vše v pořádku. Ten pocit znám, ale důležitá je i tvoje psychika. Já když brečela, dr říkala, a´t se snažím uklidnit, že to je moc důležitý. Určitě jdi na PN a buď v klidu. A když si tě budou chtít v nemocnici nechat, určitě zůstaň. Moc na tebe myslím a držím všechny palečky 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@evikj33 já měla 3500 jednotek Pregnylu ( musela jsem si to odměřit) ale bylo to naposledy dva dny před OPU 😉

mmirunda
17. zář 2012

@janulkaa23 Pregnyl už to být nemůže, ten jsem měla naposledy 5.9. a to už je 12 dnů 😉

mmirunda
17. zář 2012

@saraha2 Noooo to se uvidí 😀 😀

danny38
17. zář 2012

@mmirunda Mám z tebe obrovskou radost kočko, držím dál pěsti a samozřejmě posílám vysokou dávku bacilů .... samozřejmě těch těhu 😀

danny38
17. zář 2012

@malinka_02 Posílám ti další dávku těhu bacilů, takže prrrsssk 😀

mmirunda
17. zář 2012

@danny38 Děkuju kočko, mám taky radost, pořád chodím ten test sledovat a těším se na zítřek na další. Mám zásobu, tak budu sledovat jak sílí ( doufám, že bude 😉 )