1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
17. zář 2012

@mmirunda Celá já 😀 Mám je schované a už se mi i stalo, že jsem je vytáhla a koukala na ně 😀 Já testovala 6.den po ET a měla jsem též ducha 😵

mmirunda
17. zář 2012

@danny38 Takže nejsem blbá, že jsem testovala takhle brzo, že ne

danny38
17. zář 2012

@dadenka111 Moooc držím pěstičky ať je vše ok a krvácení ustane. Je dobře, že jsi šla na pohotovost, doktoři ti pomůžou 😉

malinka_02
17. zář 2012

@danny38 dekuju doufam,ze se bublinky poradne tema tehu bacikama nakazi 😀

danny38
17. zář 2012

@mmirunda Vůbec nejsi 🙂 Já byla úplně šílená, doma test žádný, tak mi naštěstí koupil a přivez manžel alespoň jeden a už to lítalo 😀 Chtěla jsem strašně moc vědět jak na tom jsem, ale spíš jsem si říkala, že je asi trochu brzo. Když se duch objevil, pořád jsem přepočítávala jak je to dlouho co jsem si píchla Ovitrelle a hledala jsem na netu jak dlouho se asi tak drží v těle 🙂 Je ale opravdu lepší testovat obden, protože tam je pomalu znát sílení čárky 🙂

malinka_02
17. zář 2012

Holky!!! Furt si vsechny radime netestovat do 12-14 dne po ET a pak z vas vyleze ze ste vsechny testovali 6den!! To še to radi co 😀 😀 tak nakonec sem hrdina ze sem minule testila az 7den 😉

danny38
17. zář 2012

@malinka_02 O několik mnoho stran zpět jsem psala, že testnu ten 6.den, ale už si nepamatuji, po kom jsem se opičila 😀 Já věděla téměř hned že to nevydržím, takže jsem si ani moc neplánovala pozdější testování 🙂

pawlla
17. zář 2012

@malinka_02 taky prskam tehu bacily 🙂 a moc drzim palecky ja jsem taky testila 6 den 😀 neslo to vydrzet
@danny38 taky mam testy schovane a nekdy na ne koukam 😀 taky jsem 6 den mela ducha
@mmirunda nejsi neboj ja jsem testila od 6 dne a to dvakrat za den 😀
Ale je pravda ze po prvnim ET jsem fakt vydrzela netestovat do 12 dne ale te tokrat to neslo

mmirunda
17. zář 2012

@danny38 To já určitě nevydržím netestovat denně, kór když mám tolik testů. Hele už to určitě po 12 dnech nemůže být pregnyl, že ne ? 😔

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda je pravda ze jsi teda toho pregnylu mela pozehnane ale uz je to dost dni neboj ja testila uz 6 den a to jsem v den ket dostala pragnyl a uz to z pregnylu nebylo

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla A kolik jsi dostala v den KET toho pregnylu?

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda dostala jsem 3 dny pred ket 500 a v den ket pregnyl 1000 ale neboooj uvidis jak carka bude silit a to pregnyl zarucene neni 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla A jak sis to odměřovala? To sis dala jen 0,1 toho pregnylu před ketem? a v den KET 0,2?

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda ja odmerovat néusela pred ket jsem dostala normalne 2 ampulky a smichala jsem je a pichla a v den ket to mi pichala a michala sestricka ale vim ze na te krabicce co jsem mela doma bylo pregnyl 500 a pak sestricka mela krabicku a tam bylo pregnyl 1000

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Tak to si asi pleteš, dělá se pouze Pregnyl 5000 a 1500 jiné nejsou, takže pokud jsi před KET měla doma dvě lahvičky a smíchávala sis je, tak to byl Pregnyl 5000 😉

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda jotak to byl ten 5000 vim ze tam byla 5 ka 😀 v krabicce byli dve ampulky a prasek a vodicka to jsem si smichala a pichla a pak pri ket toteda musle byt asi tech 1500 to uz jsem byla tak nervi ze jsem se asi blbe koukla 😀 jeste jsem si doma cetla pribalovej letak

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda a uz je mi zase dost blbe kazdou chvili se mi zveda zaludek a jsem desne unavena ..... Zbodla jsem svickovou od babicky 😀

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Mňáááám svíčkovou 🙂

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Nooo tak to asi byla 5000 a já si z ní píchala, jen jednu šestinu 😉

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda byla dobra ja ji miluju ale zaludek nejak nespolupracuje 😀 at snim cokoliv tak je mi porad blujno 😀 Ale zatim neblinkam 😀 Ale citim se celkove jako by me prejel traktor

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda jj bylo to 5000 divala jsem se do papiru 😀 ale kazdopadne uz jsem ho tan 6 den nemala pac carka byla postupne silnejsi, takze se neboj uz to neni oregnyl ale miminka 😉

mmirunda
17. zář 2012

@pawlla Tak to jsi mě uklidnila, zvlášť když jsem ho píchala vlastně 7 dnů před ET 😉

malinka_02
17. zář 2012

@mmirunda to vis ze to neni pregnyl 😉
@pawlla teda holky tak ted me provokujete a urcite to nevydrzim taky 😀

Pekne me boli ted podbrisek tk divne jak tesne po et..

pawlla
17. zář 2012

@mmirunda tak vidis tak pekne klidek odpocivej at maji miminka u tebe pohodicku 🙂

pawlla
17. zář 2012

@malinka_02 neboj ted to prece musi dobre dopadnout a udelas testik az se na to budes citit 😉

rory_g
autor
17. zář 2012

@malinka_02 já testovala až 13DPO 😎 Po IUI, ale fakt mě nenapadlo, že by se mohlo zadařit 😀
@mmirunda rozhodně v sobě Pregnyl nemáš, kor když jsi měla tak málo 😉 Já měla na IUI 5000 a před OPU mi dali dokonce 10 000 😝
@pawlla taky závidím svíčkovou 😎

saraha2
17. zář 2012

@malinka_02 já zrovna dnes narazila na to,jak Mmirunda psala,že bude testit od 9tého dne až 😀

saraha2
17. zář 2012

@mmirunda
@pawlla já píchala 10tis jednotek pregnylu..

pawlla
17. zář 2012

@saraha2 a co ty jak se dari miminku a tobe ? 🙂 ja mam porad desnej strach z utz no jsem straspytel 😀

saraha2
17. zář 2012

@pawlla chůdě!!já zatím o.k....dnes bych měla být 10+6 a nevolnost zatím žádná..jen občas pobolívá hlava ☹
@mmirunda jak zvládáš píchačku agolutinu????