1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
18. zář 2012

@mmirunda Mámka taková nebude,Kamil byl taky na začátku opatrnej,říkal že tam něco je,ale že to nic moc není,prostě jeden musí bejt vždy ten opatrnej.On nepocituje to co ty uvnitř,tak se naněj nezlob.Dobře to znám,pak už to bylo jiné,ale pořád nevěřil že se udrží dvě,tak mně furt brzdil,že je s.mizejícího dvojčete,až ted pochopil že jsou prostě dvě a budou i dál 😀 JInak prej u dvojek bývají častější žaludeční potíže a hlavně déle,je méně místa a tak víc tlači. 😉

mmirunda
18. zář 2012

@adriene jsem mu říkala, že mu pak ten test s dvěma pořádnýma tlusticema strčím víš kam 😀 😀 Já na něho prdím, já radost mám a budu doufat, že to klapne a čárka bude dál jenoma jenom sílit ...

adriene
18. zář 2012

@mmirunda Vzdyt jo, nenech si ty zacatky nikym a nicim kazit 😉

mmirunda
18. zář 2012

@evikj33 Tak díky za útěchu, jsem ráda, že jen u nás to není takové na nic ☹ On jak jsme se dlouho snažili a já pořád měla nějaké "zaručené příznaky" a nikdy jsem těhu nebyla, tak tomu prostě nevěří no .... Ale tak snad pak bude větší podpora. Prý proč testuju tak brzo, když mi to dovolili až za 14 dnů ... ale že on taky musí mít vše hned, to nevidí

evikj33
18. zář 2012

@adriene No jo já jsem prostě exot,teta u dvojek blinkala až dokonce a nabrala asi 8kg,až poslední měsíce a to 4týdny ležela ve špitále,protože UTZ nebyl a to že čeká dvě zjistili pár týdnu před porodem a držte se :Rentgenem,pak už ji nechali radši v nemocnici 🙂 Hlava mně občas taky pěkně bolí,hlavně při zmjenách počasí,už jsem musela dvakrát zobnout paralen.

adriene
18. zář 2012

@evikj33 Taky jsem uz dvakrat sahla po Paralenu, a to ze zoufalstvi.. ted mam nastesti trochu klid 😉 Bliju uz jen cca 5x denne a jsem vlastne schopna i neco delat 😀 Ve ctvrtek screening... 😖

evikj33
18. zář 2012

@mmirunda Miru Klíííd,šetři sílu na blinkání,Kamil vubec neřešil kdy se má dělat test atd.to šlo mimo něj,nechápe ten postup myslím dodnes,odevzdal vzorek,jel na ET a pak už neví nic,jen že jsou nějaké čárky na testu a než pochopil že bývá jedna a dvě jen v těhu...taky kus práce 😀 Jinak si ale nemužu stěžovat,jen mne občas vytočí jak se směje když mně zahlédne jak jdu poránu zelená s koupelny a říká malemu nech maminku,je nějaká bleda 😅

mmirunda
18. zář 2012

@evikj33 No nervovat se kvůli němu nehodlám, vím jak mě je, a tohle jsem si snad nevsugerovala, protože takhle blbě mě nikdy ani při "zaručených" příznacích někdy dříve nebylo ...

adriene
18. zář 2012

@evikj33 😀 To me rozesmalo. U nas to zas je: "Ty jsi chudak, ty si to musis vytrpet, co?" a po chvili: "Bude neco k jidlu?"

evikj33
18. zář 2012

@adriene Tak umne už je frekvence cca 1-2dny ráno(občas večer)pak klid a za 1-2 dny zas,tak už to celkem jde 😀 Tak na čtvrtek držím pěsti,at je vše jak má 😉 Nás čeká v pátek Fecho srdíček a pak už by měl bejt klid až do 30tt kdy je poslední velký UTZ,jinak budoe jen kontrola na gyn. Jo a kolem 25tt nás ještě čeká noční mura-cukr.test 😝

adriene
18. zář 2012

@evikj33 Mam obavy, jak jsou to jednovajky, aby nebyl problem... nicmene to stejne neovlivnim, takze to dopadne tak, jak musi. Drzim ti palce na patek 🙂

evikj33
18. zář 2012

@adriene Je to složité,ale člověk nesmí myslet na špatné věci,u tety se dodnes neví zda byli kluci jednovajky,nejspíš jo a donosila je do 36tt a dnes jsou to chlapiska.Pozitivní myšlení půlka uspěchu,jáse taky tak snažím myslet,nechci zažívat takovej stres jako u malého,s plodovkou atd.a to byl počat přirozeně po spontalním Potratu v 11tt.Říkam si že jsou prdelky v pořádku a tak to i bude a rodit taky budu co nejpozděj,budu slavit každý ukončený týden-přenášet doufám nebudu 😀

malinka_02
18. zář 2012

@mmirunda to je skvely ze sili!! A chlapy sou na tohle strasny na to nehled!
@lucynka46 spousta lidi vubec nema priznaky ani pozdeji to nic neznamena.

malinka_02
18. zář 2012

@adriene a v kolikatem si vubec tydnu?

adriene
18. zář 2012

@malinka_02 Nyni je to 12 TT, jak jsem doma, neutika to.

saraha2
18. zář 2012

@mmirunda já píchala každý 4den,ale modřinu jsem neměla ani jednu..manžel je šikulka 😉 dnes jsem načla poslední plato utroše a fertig!!hurá!!!!!!

mmirunda
18. zář 2012

@saraha2 Ty jo, to ta utíká, to je neuvěřitený Sáruš 😉

saraha2
18. zář 2012

@adriene to jsme na tom skoro stejně..já jsem dnes 11+0..ale zatím se teda vůbec nenudím..spíš naopak..nestíhám..

saraha2
18. zář 2012

@mmirunda noo...že???musíme se domluvit na kávičku!!!!!!!

mmirunda
18. zář 2012

@saraha2 jasně že musíme, ale já mám vycházky jen od 15 do 19, tak leda takhle až, pokud ty můžeš 😉

adriene
18. zář 2012

@saraha2 Vcera vecer jsem zavedla posledni Utros, uz jsem ho nenavidela!! 😉 Jinak jsem se jeste nezacala nudit, to snad ani neumim 🙂 Jen nemam dostat fyzicky na to, delat to co bych chtela 😀

pawlla
18. zář 2012

Dobre rano holky, ja jsem rano uz malem letela na zachod jak me natahovalo 😀 Ale zatim nic cekam kdy to prijde v plne sile 😀 😀

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla V jedenáct a psát dobré ráno 😲? Ostudoooo 😀 😀

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda nooo priznavam zavedla jsem malou do skolky mame to pet mi ut od domu a pak jsem zase zalehla 😀 Ale bylo to krusne jak jsem si myla zuby tak jsem se taky malem poblinkala .... Kdyz neco hned nesnim tak je to krusne 😝 ja driv jak v 11 nefunguju

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Tak mě je momentálně lépe než včera a to o dost, ale uvidíme co večer. Dneska už mě taky párkrát natáhlo. Jooo a testík trošku zesílil 😉 Doufám že zítra zase o kousek 😉 Už nechci ducha, chci regulérní čárku 😉

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda no tak jako ja si nemyslim ze to co jsi tu vcera ukazala byt zas tak malej duch 😀 udelej test odpoledne jeste a pak je pekne vyfot at se taky pokocham 😉

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Nebudu je fotit denně 😉 nemám na to ani dobrej foťák. Odpoledne tady bude mamka, tak testovat nebudu. Já teď srovnávám hlavně mamatesty, ten co jsem si dělala včera ani moc vyfotit nešel jak byl slabej a dneska ráno byl silnější no ... Až tam bude regulérní čárka, tak se pokocháš ju? Já se bojím aby neutekla 😉

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda neboj neutece tak ja mela na mamatestu vzdy slabsi carku nez na jinem druhu testu mela jse asi 3 druhy a carka byla vzdy vecer silnejsi nez rano 😀 Ja taky fotila jen mobilem pac k fotaku nemam kabel do pc

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Nooo nevím proč je na mamatestu slabší, ale co, hlavně že tam je 😉 Však se neboj, ještě ti sem nacpu testů až ti to milý nebude 😀 😀 Ještě mám 9 dnů do ofiko testování 😀 😀

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda tak vis jak kdo to ma vydrzet 14 dni netestovat me by kleplo no ja mam ty testy schovane a kdyz byla na mamatestu uz ta carka silna tak jsem zase bezela pro jinej test s citlivosti 20 abych se ujistila ze tam je taky 😀