1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
20. zář 2012

@malinka_02 a ty si uz dnes testovala? to by si bola rekordmanka 😉 😀

malinka_02
20. zář 2012

@adriene a tebe v caru v podoli rovnou zaregistrovali! Takze si tam ndmusela cekat u registraci a cele tehotenstvi budes chodit tam?

malinka_02
20. zář 2012

@melisska jezis ne!!! Chtela sem 7 den ale to je pondeli tak sem si rikala v nedeli. Ale Mirka me nahlodala s tim 5 dnem. 😀 co ty kdy testnes?

melisska
20. zář 2012

@malinka_02 moja ja nebudem testovat 😀 nemam na testy nervy, pojdem rovno na krv 😀

saraha2
20. zář 2012

@ivapo prý hradí ten ve 20tt,ale ne tady ten..a s kým se bavím,tak každý si toto platil..ať už třena jen 1000kč,jedna dokonce 400kč..ale všichni platili..tento právě pojišťovna neproplácí..

saraha2
20. zář 2012

@malinka_02 ano..ve 20tt se dělá screening taky-a ten je hrazený pojišťovnou..ten ve 13tt si musí zaplatit..četla jsem,že na tomto jde zjistit více věcí a proto si to každá radši zaplatí a jde na to..a hlavně pokud je něco špatně,tak má ještě čas se rozhodnout,co a jak...v tom 20tt už jaksi moc času není 😒

kiwisek
20. zář 2012

ahoj holky, možná je to trochu od věci, ale byla jste některá u kartářky? 😕 mě to na jednu stranu láká a na druhé straně mám strach... máte někdo zkušenost?

zelvik
20. zář 2012

@kiwisek Jéé, já byla, několikrát. Mám mít dvě děti. A jednou mi jedna řekla že dvojčata, i proto mám stihy z toho, že jsem si nechala vložit teď dvě🙂 V dubnu IVF nevyšlo, protože jsme zaváděli jednoa jestli jsou mi ty dvojčata souzený, tak to mám teď jasný...Bože...

zelvik
20. zář 2012

@malinka_02 Jéé, jsem na tebe zvědavá, jestli testneš🙂 Já chci vydržet až na krevní test.

melisska
20. zář 2012

@kiwisek no jA SOM RAZ VOLALA VESTICI-KARTARKE A POVEDALA MI, ZE BUDEM MAT ISTE JEDNO DIETATKO....LEN ZE RAZ VERIM POTOM NIE...ALE ZATIAL NIC:O(

malinka_02
20. zář 2012

@melisska to mas prece jedno jestli nervy na test nebo na krev..

malinka_02
20. zář 2012

@kiwisek moji kolegyni ktera nema pritele po tom co se rozrsla po 12 letech rekla ze nebude mit deti..ta se uplne zhroutila a uz ani nehleda chlapa a neschani byt pry to nema cenu takze te to uskodilo..a moji prababicce predpovedeli ze jeji dcera zemre driv tak se cely zivot bali a fakt babicka zemrela..tak ja se bojim..

melisska
20. zář 2012

@malinka_02 to ano, ale ja pojdem na krv az 14 den, a testy robime uz od 7 dna, niekto skor, a ked vyjde / to su nervy 😀 a to ja nechcem, budem to vediet presne v posledný den 😉

malinka_02
20. zář 2012

@zelvik to ja urcite budu testovat je to zklamani pro me lepsi doma nez volat na krev..a ja uz bych ted po te dobe dala cokoliv za dvojcatka!

malinka_02
20. zář 2012

@melisska no ja minule delala 7 a 10 a nic no..

evikj33
20. zář 2012

@pawlla Tak já myslím že srdíčko kontrolují při screningu ve 12-13tt a pak ve 20tt a mně dr.při každé kontrole na UTZ jen koukne a jak blikaj končí,ale ten záznam se točí až okolo 30tt myslím,jinak ne.Já jdu právě zítra na to Fecho srdíček.

evikj33
20. zář 2012

@malinka_02 Testni v neděli a pak obden a bude to a určo nebude jen jedna.Tfuj Tfuj Tfuj máš čerstvou dávku 😉 @malisska Tak to jsi dobrá,já bych nechtěla slyšet v tel.od cizího člověka krev negativní,nebo pozitivní-jsem od přírody zvědavá baba a mám ráda jasno hned jak to jen jde 😀 Tak tobě taky držíme pěsti a ještě nesmím zapomenout na @zelvik Tak holky Tfuj Tfuj Tfuj jsou dvojčátkové,tak opatrně at vás neskolí 😀

adriene
20. zář 2012

@saraha2 No ja mam screening v 13 tt a neplatim nic... tak znas prvni, co neplatila 😀

saraha2
20. zář 2012

@kiwisek já jsem byla kdysi hoodně dávno..řekla,že budu mít svatbu v kostele..měla jsem ji na úřadě...a že budu mít jednu holčičku...kamoška volal když byla těhotná do tv,jak jsou tam ty čarodějky,kartářky atd..řekla jí,že čeká holčičku a má Adámka 😉 takže tak nějak.....

saraha2
20. zář 2012

@adriene tak to mě ani neříkej toto 😀

adriene
20. zář 2012

Tak uz jsem doma, holky. A info pro vas, screening je negativni, tak jsem moc rada 🙂

Jinak info pro ty, co se chystaji na screening v 1. trimestru, takhle to probihalo u me v Podoli: v 10 tt odbery, v 12-13 tt UZ. Bylo to super, lezela jsem a Dr. me vysetrovala a ja vse mohla sledovat pred sebou na velkoplosne obrazovce. Videla jsem je tam obe, jak se obraceli, delali kotrmelce... nahlas mi pustila srdicka u obou a natocila zaznam, maji obe vsechny koncetiny, ctyrkomorovou mozkovnu, krasnou pater, mocovy mechyr, zaludek, brisni stenu, nosni kustky, spravne dlouhe stehenni kosti, jsou oba stejne dlouzi, promerila sijove projasneni, hlavicky obou a na zaver mi vytiskla fotecky obou 🙂

Na dalsi velky UZ jdu v 16 tt, protoze jsou to ty jednovajky, tak se musi casteji. A dostala jsem prukazku a cislo k porodu 😀

adriene
20. zář 2012

@saraha2 No na mou dusi 😉 a v mem okoli teda znam takovych pripadu vic, co neplatili 🙂

darazv
20. zář 2012

@kiwisek ahoj ja som bola ked som mala za sebou 1transfer zrovna 3dni po nom a som sa pytala na rodinu atd a povedala ze deti tam vidi a v skorej buducnosti no a prešiel odvtedy rok deti zatial vo hviezdach a 5 neuspesnych transferov za mnou ☹

adriene
20. zář 2012

@malinka_02 No dr. Darebny vytahl papir a zeptal se me, zda chci rodit v Podoli a ja rekla ze jasny, kdyz cekam dvojcata a navic jednovajecna. Tak mi to vyplnil a rekl, ze vse uz zaridi oni a at si za 14 dnu zavolam o cislo registrace. Dnes mi to zapsali do prukazky, jsem rada, ze tam nemusim stat tu frontu a ze to slo takto 🙂 A rovnou me tam dnes objednali i do prenatalni poradny, uz nikam jinam nemusim 😎

kiwisek
20. zář 2012

@zelvik moc držím palečky!!! a taky jsem hrozně zvědavá.

kiwisek
20. zář 2012

@adriene jednovaječná dvojčata? 😉 to je kráááásný, držím palečky, ať je vše bezproblémové. a už víš jestli to budou kluci nebo holky? 😉

zelvik
20. zář 2012

@adriene Týý jo, to jsou teda služby - to je super. Já jestli se teda zadaří, plánuju rodit na Mělníku (mám to 5 minut od baráku), ale když slyším tohle... 🙂

melisska
20. zář 2012

@evikj33 mne nevola niekto cudzí,ale stále mi vola moja gynekologička, ktorá je so mnou skoro ako kamaratka vela mi pomaha 😉 dakujeme za tehuvirusiky 🙂 😵 😵 😵

melisska
20. zář 2012

@adriene kraaasa 😵 😵 😵 jednovajecne 🤐 😵

adriene
20. zář 2012

@kiwisek Nojo, chtela jsem jedno dite, proto jsme nechali zavest jen jedno embryo... a takhle to dopadlo... 🙂 Popravde... na tuto moznost me nikdo predem neupozornil a me to vubec nenapadlo 😕 Byl to sok, ale uz se tesim 😉
Pohlavi zatim nevime... ale pry v 16 tt na UZ nam to asi rekne 😎