1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
22. zář 2012

@malinka_02 nemam co ocikat 😀

malinka_02
22. zář 2012

@rory_g no vim ze kamaradka co je v 11tt tak neciti prsa doted a zjistila ze je tehu 14 dni po ms jinak nemela zadne "priznaky"
@mmirunda no minuly ctvrtek tak doufam ze uz je pryc!

malinka_02
22. zář 2012

@melisska fakt te obdivuju ja mam doma mamatesty 4 a asi 20 testu co byli zdarma k ovulacnim testum a vcera sem vycukala a koupila si dalsi 4 mamatesty 😉

rory_g
autor
22. zář 2012

@malinka_02 jako mě bolely tak nějak normálně, vůbec ne tak, že jsem se jich nemohla dotknout, bolely mě tak nějak celá 😅 Teď mě asi týden bolí jen bradavky a to třeba když jsem o ně zavadila násadou při vytírání 😀 nebo když sundám podprsenku 😖 Zatím vůbec neplaš, jestli jsi měla PK, tak jsi dnes teprve 10DPO, to já jsem ani nic netušila 😀

malinka_02
22. zář 2012

@rory_g tak to vis to se ti to rika 😀 Ale ja moc chci aby to vyslo!!! Od ducha ted uz bude jen strach..aby duch nezmizel.. Aby to nebyl pregnyl..aby bublinku nesplachla MS a pak furt!!Nejradsi bych testla zas 😀 😀 Ale vim ze ranni moc je nejlepsi a akorat by me to stresovalo..

malinka_02
22. zář 2012

@mmirunda Miru myslis ze to muze byt pregnyl?? 😲 Pichala sem ho minuly ctvrtek v 9 rano tedy jsem dnes 9 den.. A byl to ovitrelle 250g/0,5ml ake nevim jestli se to da prepocitat jak tady holky pisou 5000 nebo 10 000 jednotek..

mmirunda
22. zář 2012

@malinka_02 Noo snad už ne, zůstává v těle tak 10 dnů max .... ale věřím tomu, že je to miminko 🙂 uvidíš jak testíky budou sílet 😉

malinka_02
22. zář 2012

@mmirunda tak doufam ze ja nejsem ten pripad ze 9 den je to pregnyl! ☹

mmirunda
22. zář 2012

@malinka_02 neboj, určitě nejsi 😉

pawlla
22. zář 2012

@mmirunda tak to moc pohybu nen jen do auta a z auta dva kroky do restaurace ale zvladla jsem to uz ni ani neni tak nevolno a uz zase lezim doma 😀 Ale nacpala jsem se teda poradne

zelvik
22. zář 2012

@malinka_02 Jééé, copak to tu čtu???? Že by??? Budeš testit zítra zase? Držím palce!!! Mně v noci bolel podbřišek a záda v kříži, pořád jsem se kroutila. Jenže já usnu pořádně jen na břiše, tak jsem si na něj zase nechtěla pořád lehat, no to byla noc. Udělala jsem oběd a trochu polehávám. Jinak příznaky nic. Test doma ani nemám, ale jsme rozhodnutá fakt až na krev. Ale na tebe jsem móóóc zvědavá.

pawlla
22. zář 2012

@mmirunda jinak me se taky nic nechce mam poci ze jsem uplne bez sil 😀 Tak me pekne vysava no jeste aby ne musi poradne vyrust me chudacek jen 1 centimetr

mmirunda
22. zář 2012

@pawlla No já jdu za chvíli s kamarádkou na chvíli ven, tak apoň nějaká zábava

rory_g
autor
22. zář 2012

@zelvik super, vydrž a pozitivní výsledek se dostaví 😵 Já na břiše spím doteď, tedy snažím se natáčet víc na bok, ono to přeci jen už tlačí 😅 Ale také jinak neumím usnout...

pawlla
22. zář 2012

@mmirunda no prave me uz prave malem kleplo tak aspon jsem byla na chvilku venku i kdyz na zadku v restauraci 🙂 ale ted jdu zase spinkat 😀

melisska
22. zář 2012

ja mam strach,ale odhanam ho statocne 😝 😀

zelvik
22. zář 2012

Tak jsem si odpočinula a jdu k našim - dělat na zítra bramborový salát. Je to už tradice, že ho děláme, když je u nás pouť - vinobraní. @adriene asi nejdeš do toho blázince do města co? My letos taky ne, měli jsme v plánu úplně odjet - do Krkonoš, jenže kvůli proběhlému KETu jsme radši odpískali všechno a jsme doma.

saraha2
22. zář 2012

@malinka_02 nooo!!!huráá!!samozřejmě potichoučku,ale přece 😉 😉 akorát jsem přišla z vinobraní,tak vás dočítám,pověsím prádlo a jdu zalehnout,jsem k.o... ☹
@mmirunda hlavně ted jsme náchylnější ☹

saraha2
22. zář 2012

@rory_g šmarjá!nestráš!!já věším pořád!!!

mmirunda
22. zář 2012

začínám se kurňa bát těch dvojčátek 😀 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zlatovlaaska... - fotoblog jedné maminky s dvojčátkama

rory_g
autor
22. zář 2012

@saraha2 no nemá se, jak se tím natahuje děloha, mimču se to nelíbí...ale Ty už máš 12tt, ne? Když jdeš za chvilku na screening 😉

malinka_02
22. zář 2012

@mmirunda Miru a ty uz si se objednala k dr?
@zelvik no doufam!! Me taky boki bricho ale pres den v noci ne,chteli sme se jit projit na vinobranni na Kampe a ted se bojim 😉 Ale spim taky na brise ale myslim ze to nevadi..
@saraha2 dekuju! Doufejme ze je to miminko 😉

mmirunda
22. zář 2012

@malinka_02 nene ještě ne, objednají mě sami, jak jim tam ve středu zavolám 😀

malinka_02
22. zář 2012

@mmirunda a ty si dnes kolikaty den? Jak neni tabulka a sme tu furt tak si to nepamatuju 😀 hele a ta s tema dvojcatkama mela 10 den slabsi carku nez ty 5 den 😀 😀 😀

mmirunda
22. zář 2012

@malinka_02 No já jsem dneska 10 dnů po ET 😀 😀 😀 a děkuju ti, to jsem opravdu potřebovala slyšet 😀 😀 uuuuuuáááááááá bojím bojím 😀

malinka_02
22. zář 2012

@mmirunda ale..budes rada i za dvojcatka.. 😀 Jako ja 😵

mmirunda
22. zář 2012

@malinka_02 No jasně že jo, ale až mi to ten dr. řekne tak mě asi šmikne 😀 😀

lucia2505
22. zář 2012

@zuzullik1001 ja ešte len pôjdem na prvé ivfko, na konci októbra začnem stimulovať. Lieky mám už doma, stáli 260 eur a budem ešte doplácať za predľženú kultiváciu a mrazenie embryí, tak ešte asi cca 300 eur, len neviem ešte či mi tie lieky budú stačiť a nebudem musieť dokupovať za plnú cenu, lebo viac mi poisťovňa neschválila, to som ti písala.

pawlla
22. zář 2012

@mmirunda dvojcaaatka jsou super a ty bys to urcite s prehledem zvladla jsi poradna mamina 😀

lucia2505
22. zář 2012

rory_g ahoj, ďakujem ti za ochotu, ale nebudem to pero potrebovať, lebo moja dr. mi povedala, že mi ho dajú potom v centre...ešte raz ďakujem 🙂