1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
24. zář 2012

@malinka_02 Já to spíš myslela tak, že ne vždy píchání kolem vaječníků značí něco špatného 😉 Je jasné, že to může být cokoliv.

danny38
24. zář 2012

Tady jedno foto malé berušky 😵

rory_g
autor
24. zář 2012

@malinka_02 mě taky pořád bolelo břicho jako na MS a píchalo mě...
Kočárek máme tenhle:

danny38
24. zář 2012

A tady si tatínek hrál 😀

https://www.youtube.com/watch?v=jROsISu5E14
malinka_02
24. zář 2012

@danny38 jeee ro je krasa... 😵

malinka_02
24. zář 2012

@rory_g kocarek krasnej a mate primo tuhle barvu?

mmirunda
25. zář 2012

@danny38 To je krásný viedo 🙂

mmirunda
25. zář 2012

Valím na předposlední bodanec 😉 co budu dělat pak 😕 to teda nevím 😀 až nebudou injekce. pak mě asi čeká Utrogestan 😠 😠 Ale, dneska mám čárečky na testu konečně stejně silné 🙂 tak mám radost. Jooo a taky si musím kouppit časopis Maminka s usínáčkem 😉

danny38
25. zář 2012

@mmirunda Děkuji Miru, manžel si s tím pohrál trochu 😀

danny38
25. zář 2012

@mmirunda Pokud ti dají Utroš, tak to už Miru vydržíš, bere se do 12.tt 🙂
Jaký usínáček tam má být? 🙂

pawlla
25. zář 2012

@mmirunda dobre rano tak konecne posledni jo? 😉 ja musis jeste k toktorce odevzdat moc, pac jsem se vcera proste ne a ne vycurat a pritom chodim kazdou chvili. Ale dneska jsem nejak podezrele brzo vzhuru a nejak podezrele cila 😀

pawlla
25. zář 2012

@danny38 moc pekna fotecka takove velke miminko 🙂 ja jsem zvedava jestli se nekdy domaknu pohlavi nebo to bude prekvapko jako u male 😀

danny38
25. zář 2012

@pawlla A budeš to chtít říct? 🙂 Některá miminka, i když to rodiče chtějí vědět se umí parádně schovávat, takže to mají nakonec stejně jako překvapení 😀
Beruška roste jako z vody, už máme přibližně 413g 😵

pawlla
25. zář 2012

@danny38 jo no chtela jsem to vedet i u male ale proste byla schovana kazdej utz tak bylo prekvapko 😀 ale moc se mi nelibi ze me na tehu cuktovku poslou uz v 1 trimestru pac jsem u prvniho tehu tu cukrovku mela tak jsem vazne zvedava jak to bude ted

danny38
25. zář 2012

@pawlla Mně zatím doktor nic neříkal, ani si nepamatuji, že by někam posílali tenkrát. Se ho na to poptám 🙂 Příští týden jdu na KO, zase 😀 Na to, že je to po měsíci ty kontroly, tak to nějak moc rychle utíká 😀

pawlla
25. zář 2012

@danny38 no to se sta dartne dela mezi 24. -28. tt ale ja jsem v eizikove skupine to budu muset doktorovi jeste razne pripomenou at me tam posle drive 😀 ale cely ten oGTT je nocni mura teda pro me aspon jeste to mam v zive pameti z prvniho tehu

danny38
25. zář 2012

@pawlla A jak to probíhá?

saraha2
25. zář 2012

@danny38 krásný jméno"my máme teda taky klasický český příjmení,ale pro chlapečka je jasný Sebastian,ale s holčičkou to bude horší..chtěli jsme Viktorii,ale tu má kamoška,se kterou se dost navštěvujem,tak proto se snažíme najít něco jiného..a favoritů máme až,až 😀 Lilly,Izabela,Mia,Elisa....no a pak vyber 😀 😀 😀
@pawlla já koukám po mimi věcech,ale do screeningu nemám odvahu něco objednat ☹ bojím,bojím...
@zelvik mě píchalo pokaždé jinde....to není,že cítíš hnízdění až tak doslova,ale že se tam něco děje a že si tam mimi dělá místěčko..přesně tak,jak to píše danny 😉 ..
@malinka_02 danny má opravdu pravdu!!i mě to docent říkal-že i to špinění bylo tím,že se mimi zavrtává a dělá si místečko,tak nezlob 😉 a věř nám..

pawlla
25. zář 2012

@danny38 no musim tam jit nalacno ani pit nic a pak to odeberou krev daji ti vypit tu hnusnou glukozu hnus ( ja si pamatuju ze jsem to ani za boha nemohla do sebe dostat) a pak cekas a za hodinu a pak za 2 ti delaji jeste odbery. Ja jak jsem byla na lacno pak v zaludku tu hnusnou glukozu a pak na me vytasila jehlu tak to tam semnou seklo 😀 😀

pawlla
25. zář 2012

@saraha2 no presne tak ja se taky bojim ☹ a v kterem jsi zed tydnu ?

saraha2
25. zář 2012

@rory_g krásnej!!!!
@mmirunda ahoj!!opět budu potravovat a zeptám se na něco..do rána mě vyrašily dva opary ☹ mám v lednici dělanou zinkovou mast od kožní..můžu ji použít??já koukala včera v trafice,že mrknu na tu maminku a nenašla jsem ji tam a ptát jsem se nechtěla 😀
@danny38 ani se neptaej,jak to probíhá,já už z toho mám hrůzu ted ☹ berou na lačno snad 3ampule krve-po nějakým čase,ne hned najednou..ty tam čekáš..pak musíš vypít nějaký sladký hnus..kamoška z toho vrhla.....

pawlla
25. zář 2012

@saraha2 jeee ja mam doma Izabelku 😉

danny38
25. zář 2012

@saraha2 S tím výběrem jmen je to mazec, to vážně nevíš pro co se rozhodnout 🙂 Sebastian by se mi také líbilo 🙂 Koukám, že jsem skoro jako ty, já po mimi věcech taky jen koukala, ale nic nekoupila 🙂 Teď už mám jasno, takže něco málo začnu pořizovat, dost věcí budu mít poděděné, ale to by nešlo, abych něco nekoupila 😀 Asi pořídím i něco tady na bazárku, protože se mi nechce kupovat nová kombinézka na zimu, když z toho prďolka rychle vyroste 🙂

saraha2
25. zář 2012

@pawlla dnes přesně 12+0

saraha2
25. zář 2012

@pawlla krásný jméno,že?? 😉 si myslím,že vyhraje..ala manžel je hodně nadšen z Lilly a Mie..tak uvidíme..neteřinka už z nás má srandu 😀

danny38
25. zář 2012

@pawlla @saraha2 To je divné, že jsem tohle neabsolvovala u mých dvou dětí 😕 Proto se divím a ptám, protože to vůbec neznám 😨

saraha2
25. zář 2012

@danny38 kéž bych tam tak nemusela!ale třeba mamka na tom byla až po porodu,protože brácha měl 4kg...

saraha2
25. zář 2012

@danny38 když to bude ale samozřejmě nutné,tak to vydržím..co už 😉

danny38
25. zář 2012

@saraha2 Teda do toho se ani mě nechce 😒 Příští středu jdu na KO, tak se na to zeptám dr. jestli je to nutné nebo jestli se to dělá jen u těch co mají zvýšené riziko.

saraha2
25. zář 2012

@danny38 já to mám napsaný v papírech,co jsem dostala,jaké je třeba absolvovat vyšetření a kdy.....