1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
25. zář 2012

@mmirunda na krev jdu až příští úterý právě, tak je to dlóóóuhýý

danny38
25. zář 2012

@zelvik No jéje a zlobí mě stále, ale už ne tolik jako na začátku 😒

danny38
25. zář 2012

@malinka_02 A kdy máš mít MS?

mmirunda
25. zář 2012

@zelvik A nerozmyslela sis to s tím testem? 😉 ale to už vydržíš, to už uteče jako voda 😉

adriene
25. zář 2012

@zelvik Jojo, trapila me a trapi dodnes. Vem si 2 lzice Lactulosy, zmekci se to a budes mit klid 😉

danny38
25. zář 2012

@adriene Taky jí mám doma 🙂

adriene
25. zář 2012

@danny38 No jasny.... za ty bolesti bricha mi to nestoji 😀

malinka_02
25. zář 2012

@danny38 no mivam cykly spis kratdi 23-27 dc no a dnes sem 23..ale po ivf sem sla na krev 29 to uz sem spinila a vysada utros a ms prisla rano..

adriene
25. zář 2012

@malinka_02 No utros ti to muze drzet... a minule jsi to dostala i pres utros?

danny38
25. zář 2012

@malinka_02 Ono je to zas jak komu. Někomu přišla MS i přes utroš, ale není to tak vždy u každé.

malinka_02
25. zář 2012

@adriene no prave..Prave ze ne. To sem spinila, sla na krev a ta byla negativni tak sem vecer vysadila a rano dosla MS.
@danny38 ja vim.Jen mam strach kdyz mi to bude tyden drzet aby pak mi to neudelalo paseku kor kdyz chci jit na dalsi ket..

lenkavav
25. zář 2012

Ahojte dievcata, po dlhsej dobe sa ozyvam. Blahozelam vsetkym novym tehulkam. My sme mali svadbu, potom pohreb, potom oslavu 50-tky a teraz konecne mozem po vsetkom peceni a navstvach doma upratovat. Po neuspesnom IVF som dostala MS 3 dni po vysadeni liekov. Teraz som cakala MS 20.9. no stale nic a chceme ist na KET, tak cakame a cakame. Mate niektora taketo skusenosti, ze by ste mali rozhodenu MS po IVF? Po prvom neuspesnom IVF som nic take nemala.

pawlla
25. zář 2012

@mmirunda ahojky no ja dneska celej den prospala dneska jsem uplne ko

mmirunda
25. zář 2012

@pawlla já už měla o Tebe strach 😉

saraha2
25. zář 2012

@pawlla já taky dnes polehávám!§a přitom počasí paráda,že bych mohla dělat věcí..ale nějak jsem se nemohla dokopat..tak snad zítra 😉 😀

pawlla
25. zář 2012

@mmirunda jeee to je hezke ze aspon nekdo ma o me strach 🙂 celej den jsem lezela mala parila na xboxu a pak byla s tatkou vekde venku tak jsem byla uplne sama 😒
@saraha2 ja nevim co to rano jsem byla takova cila ani jsem nespala do 11 a pak po obede konec a unava jako bych bezela maraton doufam ze to si jen mimi bere silu aby pekne rostlo 😀

mmirunda
25. zář 2012

@pawlla no jasně, sedáváš tu semnou denně a najednou nikde, tak se nediv 😉

malinka_02
25. zář 2012

@mmirunda
@pawlla
@saraha2 holky kdyby ste vedelinjak ja vam zavidim.. Ste vsechny tehulky,ste doma a mate klidek..

adriene
25. zář 2012

@pawlla Ja to dnes mela uplne stejne! 😉 v 7 jsem vstala, do 11 OK a pak jsem odpadla a spala az do 16... no tragedie 😀

pawlla
25. zář 2012

@mmirunda to me teda pozesilo 🙂 😉 tak jasne prvni co rano udelam ze vypravim malou do skolky a tatka uz ji zavede a pak si pekne lehnu tv nebo v loznici a pekne vas tu ctu 😉 A jsem zvedava na noviky
@adriene no to je presne 😀
@malinka_02 to ti verim ja na tom byla stejne ale uplne nejhorsi bylo ze me vyhodili pri ivf tak jsem pak po neuspechu musela sedet doma a uzirala se, ale taky se dockas a jdete teda na to imuno? Ja vim ono to docela trva ale myslim ze je dobre to mit

mmirunda
25. zář 2012

@malinka_02 Kočičko, taky se dočkáš .... miminko na Tebe taky čeká ...

mmirunda
25. zář 2012

@pawlla Tak já taky nedělám nic, dneska jsem teda uklízela, vysávala a umývala země ... a pak jsem taky asi na hodinu odpadla 😀

malinka_02
25. zář 2012

@pawlla na krec jdu az pondeli a to se teprve budu moct objednat na konzultaci,ja se chci teda zeptat jestl bYch se nemohla zeptat kdyz tam budu a chtela bych poprosit o tu imunologii aby sme ji meli treba na druhe ivf a mezitim jit na dalsi KET.Mame jeste 2 mrazacky tak ze by sme si je nechali dat po jednom. A taky bych chtela poprosit ted o ten estrofen,snad kdyz si o nej reknu mi o daji.

malinka_02
25. zář 2012

@mmirunda ja uz tomu ani neverim..

adriene
25. zář 2012

@malinka_02 Nevzdavej se predcasne. Je spoustu zen, kterym tehotenstvi vyjde az po vice pokusech... ale vyjde 😉

mmirunda
25. zář 2012

@malinka_02 To právě musíš ... beruško ...

pawlla
25. zář 2012

@mmirunda no ja se bojim neco delat uklizim jen nadobi do mycky z myck zatim nic vic, brachovi reknu at povysava uz to je nutne 😀 a zitra dam max pradlo do pracky pac uz nemam v cem chodit a bracha to pak pekne povesi 😀 Ale dneska jedine co delam je ze chodim na wc v jednou kuse curam a mam desnou zizen porad piju
@malinka_02 ja myslim ze kdyz si o nej reknes musis ho dostat aspon minimalni stimulace na ket by byla asi dobra a je to tvoje volba dr ti muze jen doporucit nutit te nemuze takze kdyz na tom budes trvat mel by ti vyhovet

mmirunda
25. zář 2012

@pawlla Tak já dneska kromě občasného píchnutí v bříšku a poblívání prs nic nepozoruju. Jen mě bolí celej den hlava a občas mě zabolí žaludek, zhoupne se lehce a pálí žáha ...

malinka_02
25. zář 2012

@adriene ja vim asi na me ma nejvetsi dopad i to ze vsechny kamaradky i svagrova sou tehotny najednou a nikdo uz mi nezbyl..a je to hrozne psychicky narocny..
@mmirunda kdyz o o to neni tak lehky vis,kdyz ani dalsi pokus nevysel.,

mmirunda
25. zář 2012

@malinka_02 já vím, že to není lehký .... ale musí se přece zjistit proč ... a test jsi další nezkoušela?