1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

crime
6. dub 2012

@verry já zatím nic neberu, ale doktorka mi říkala, že by mi pak doporučila Femibion.

zelvik
6. dub 2012

@verry Jojo, dneska premiéra. Budu míchat sama, mám Menopur.
@rory_g Dneska a na středu v 10:30 jsem obdenaná na první kontrolní ultrazvuk. Kdy ty čekáš MS? Nebo že by třeba jsi ji už nečekala? Co?🙂
@vall83 No abych ještě v 18:30 nestála bezradně nad tím nádobíčkem a neklepala se jak drahej pes 🙂
@crime Pregnyl je taky do břicha? Mně ho vždycky píchali do pozadí - před IUI. Copak o to já se nebojím té bolesti (chodím darovat krev a ty jehly jsou pěkně tlusté), ale spíš, abych na to nebyla nešikovná - abych to dobře namíchala, abych to dobře zapíchla...Ale je to určitě tím, že je to pro mě zatím neznámé, v neděli už to budu dávat poslepu 🙂 Možná...

verry
6. dub 2012

@crime 😀 dulezitý je dnešek a zítřek... ale když na to nevlítnete tak se taky nic neděje. jsou holky kterým opravdu zabralo samotné IUI bez domácího pojištování
takže žádný stresy 😉

vall83
6. dub 2012

@verry ja mam vitaminu plnu prdel 😀 😀 😀 mne uz gyndoska naordinovala uz ked sme sa doma snazili vitaminy...to je take komplet balenie, uziva sa pri priprave na tehotenstvo, pocas tehotenstva aj pocas kojenia...su tam vsetky vitaminy, len mam ese naviac magnezium, a kyselinu listovu...a selen, a ten kvoli stitnej zlaze....jo a este nejaky D vitamin, ale to zasa kvoli tomu inzulinu....takze nedavno hormonalna bomba, teraz vitaminova 😀 😀 😀

vall83
6. dub 2012

@crime no mne asi zakazali, kvoli tomu ze videli ze mam nadmerne velke vajecniky a neskorej zistili ze tam je toho velmi vela a ze vraj by mohli prasknut...ci co?! 😒

rory_g
autor
6. dub 2012

@zelvik joo to by bylo úplně nejlepší řešení 😵 Jonak by MS měla dojít okolo 11.4. 😝

vall83
6. dub 2012

@verry bylinky? no ja sa osobne v tehotenstve bylinkam vyhybam, niektore dokazu vyvolavat aj potrat....tak neviem... 😒

verry
6. dub 2012

@vall83 ale mastě to snad nemůžou ne?? když je to na podporu hnízdění?? 😖
já stejně máznu jen když si vzpomenu... pomalu zapomínam i na prednison a utroš 😅

vall83
6. dub 2012

@verry ja ti neviem...ono aj cez pokozku sa ti to dostane do krvy...tak to je jedno....ved precitaj si zlozenie a daj do googlu ci to tehotne mozu...a aj mne pisni zlozenie, docela by ma zajimalo co ti namichala... 😉

crime
6. dub 2012

@zelvik taky jsem byla překvapná, ale doktorka řekla, že do břicha je to lepší, tak mi to přítel píchl do břicha... jinak jsem se taky bála, že to špatně namícháme a špatně píchneme, ale když to pícháš do té kožní řasy, jak říkají 😀, tak se to vlastně nedá píchnout špatně, takže se toho fakt neboj. 🙂 já jsem teda srab a sama bych si to asi nepíchla, ale přítel se toho s chutí chopil 🙂

crime
6. dub 2012

@vall83 aha, tak to jo. Trošku se děsím, že kdyby došlo na stimulaci a IVF, že taky prasknu. Bolí mě bříško už teď, když mi dozrává jedno vajíčko a co potom, když by jich bylo víc. 🙂

saraha2
6. dub 2012

@verry týý br´do!mastičky,jo??ztak proto ty tlaky 😀

vall83
6. dub 2012

Prajem vsetkym dobru chut.... 🙂

nemorosis
6. dub 2012

Ahoj holky, tak se konečně hlásím a hádejte co. Fotku nemám 😝 Do toho CARu už snad v životě nevstoupím, moč jsem s sebou nebrala a oni mě opravdu nepustili na vyšetření, dokud jsem jim neodevzdala vzorek. Doktor mi pak s radostí oznámil, že mi test vyšel pozitivní (a já si už naštvaně říkala a co jako??). No vážně mi snad chtěl pogratulovat bez UTZ! Pak se podíval do papírů, že už jsem na konci 6tt a že mi ho nakonec udělá. Bylo super, že ho měl zaostřený na vaječníky a s radostí mi je ukazoval, nicméně to mě v tu chvíli ani trochu nezajímalo a dělohu jaksi přiblížil. Takže uprostřed celé obrazovky byl vidět malinkatý útvar (to byla celá děloha) a v něm miniaturní tečka. To mu očividně k diagnostice prosperujícího těhotenství stačilo. Achjo. Navíc jsme se ještě před IVF s lékaři domlouvali, že bych potřebovala zůstat doma na nemocenské, protože je to s prací složité. Teď mi lékař oznámil, že nevidí nejmenší důvod zůstávat doma a nedostala jsem nic. Mám prý přijít znovu za 14 dní, ale už tam nevkročím. Hned teď se jdu ke svému doktoru, který aspoň UTZ umí dělat. 🙂

nemorosis
6. dub 2012

Nicméně, přece jen kontrola k něčemu byla, čekáme miminko!!! 😵 😵

verry
6. dub 2012

@nemorosis tyjoo, nejaky divný v tom tvý CARu. Tak si skoč ke svýmu gyndařovi a nech si napsat neschopenku, tu ti přeci musí dát
jinak GRATULUJUUUU!! 😵 😵

verry
6. dub 2012

@saraha2 😀 😀 nojoo, to bude asi z těch mastí 😀 😀

verry
6. dub 2012

@vall83 mažu krémy : RUTICELIT a CYTOVITAL z čínské medicíny, jedna bylinkářka že do podporuje sliznici a pěkně po tom narůstá. je fakt,že jsem to použivala vždy před IUI a sliznici jsem měla krásnou..
no nevím,jste mě nahlodali,že radši asi přestanu mazat 😀

marmina
6. dub 2012

@nemorosis no to si opravdu dělají pr...??!!! tohle jsem ještě neslyšela! Určitě si tu neshopenku vydupej u svého gyndr. To je fakt neskutečné. Hlavní je, že se mimčo podařilo a už se na ně můžeš zvysoka...

saraha2
6. dub 2012

@nemorosis to je hroznej přístup toto!!!ale do caru se chodí až do potvrzení srdíčka,že??hupnu ke svému a máš to...katastrofa toto..už je to zaplacený,tak se chovají,jak idioti...nemám slov!

crime
6. dub 2012

holky, jsem zpět a mám 1.IUI mám za sebou 🙂 byla to brnkačka, klasická gynda prohlídka 🙂 teď jen, aby se teda nějaký spermík zahnízdil 🙂 a kdyby to nedopadlo, tak už jsem objednaná na ultrazvukové vyšetření průchodnosti vejcovodů za pomocí kontrastní pěny. Ale snad na to nedojde. 🙂

vall83
6. dub 2012

@nemorosis ahojcek tak to je hruza, prosim te napis mi jak se ten Car presne jmenuje aby sem tam nahodou nekdy nevlezla 😠 😠 ....
ale inak veeeeelka gratulacia maminko... 🙂

vall83
6. dub 2012

@verry neviem verry, ja osobne takym veciam a v tehotenstve velmi neriskuju....ale ozaj som nechcela v tebe vyvolat paniku....skusim to kuknut na nete.... 😉 😉

nemorosis
6. dub 2012

Holky, moc děkuju. 🙂 Už se pomalu vzpamatovávám z šoku, chtěla jsem se objednat ke svému dr. a tam mi řekli, že má na měsíc dopředu plno. ☹ Tak jsem to vzdala a objednala se k jeho kolegovi na 17.4. Je mi vcelku jedno, ke komu chodím, když se s ním dá rozumně domluvit a naštěstí se to s většinou dá. 🙂 Ten dnešní doktor mi říkal, že není potřeba si vůbec na nic dávat pozor, že klidně můžu chodit do posilovny a sportovat, oddávat se sexu jak chci a pít kávy co hrdlo ráčí. Ani bych tomu nevěřila, kdybych to na vlastní uši neslyšela. 😀

marmina
6. dub 2012

@nemorosis Tak to teda valím zraky! a ještě si můžeš zapálit cigárko, to mají miminka nejraději...neskutečné!

marmina
6. dub 2012

@nemorosis no já bych tomu doktorovi udělala na netu "pěknou reklamu", napsat mu pěkné hodnocení, lidi na to celkem dají (znamylekar.cz)

zelvik
6. dub 2012

Ahoj kočky, tak se hlásím píchnutá 🙂 Byl to proces teda🙂 Míchání obstaral mm, já píchla. Ale holkyyyy - opravdu NENÍ nutné tam tu jehlu zabodnout až nadoraz 🙂🙂 Já píchla a tak nějak jela furt dál a koukám, jehlu tam mám až po konec🙂 Tak příště to bude lepší. Takže teď se děj vůle boží.
Jo a taky jsem teda spolkla hned 1/2 Prednisonu.

plumeria
6. dub 2012

@nemorosis Co? To je šílené. Co je to za CAR, jestli to není tajné? Souhlasím se sarah, mají peníze, tak už na to kašlou. A ta rada, jak se teď chovat, mi přijde, jako by chtěl, aby měli brzy další kšeft 😠 Mně doktor včera říkal dál dodržovat klidový režim a šetřit se. Jako ne ležet, normálně fungovat, ale nepřepínat se, moc nesportovat, dávat na sebe pozor. A o kávě, coca-cola a dokonce i čokoládě mají na stránkách napsané, že hlavně zpočátku opravdu nejsou vhodné. No, s tou čokoládou trochu hřeším 😉

plumeria
6. dub 2012

@nemorosis Jo, úplně jsem v tom rozčilení zapomněla oficiálně, ale pořád ještě potichounku pogratulovat 😀.

plumeria
6. dub 2012

@zelvik Šikulka 🙂