1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. zář 2012

@saraha2 No tak sama jsem zvědavá jak to vypočítá dr. 😉

saraha2
27. zář 2012

@pupidu je to normal,neboj!!!já to měla taky a nejen já..a i dr.říkal,že mimi si tam dělá místečko a děloha se roztahuje... 😉

mmirunda
27. zář 2012

No nic kočky, jdu si dát ten "blemc" ( utroš 😀 ) a chvilku poležím, než se zmetek trošku rozpustí

saraha2
27. zář 2012

@mmirunda užij si to 😉 😀

b.bardyova
27. zář 2012

kocky chcem sa spytat...pisete tu druha ziadost na IVF, to mozem ziadat viac krat ...ale to uz asi poistovna nepreplaca, ci ?

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda tak to jsi mě pobavila, nejvíc s těma chlapečkama 😀
@saraha2 Su moc ráda, že to říkáš. Hledala jsem o tom něco na netu, ale všude píšou jen o bolestech v 3. trimestru 😀

mmirunda
27. zář 2012

@saraha2 Se mi ještě směj 🙄 ale já si to užiju, aspoň nějaký vzrůšo, když sex je zakázanej 😀 😀

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu Ale ono to tak doslova je, takže jsem připravená na dva chlapečky ( jen tak pro jistotu 😀 😀 )

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda Sex je zakázanej? 😅 My si říkali, že když už bublinka vydržela to naše divočení doteď, tak jí to asi nevadí 😕

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu No mě to dr.zakázal, takže Martin se nedá přemluvit ☹

saraha2
27. zář 2012

@pupidu já to náhodou na netu našla 😀 a hodně holek to tam popisovalo 😉

saraha2
27. zář 2012

@pupidu když po tobě nebude skákat jak po matraci,tak klidně můžete..neboj 😉 my se taky nebojíme 😀 😀 😀

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda
@saraha2 To já se zase od Marti chvilku přemlouvat nechala, ale netrvalo mu to dlouho 😀
Jé, já su tak ráda, že mám Utroš jen ráno a večer...aspoň přes den je klid. Já to fakt nesnáším, blé 😝
Jooo, a taky počítám s chlapečkem... No, říkám si, že třeba aspoň udělá nějakou holku šťastnou 😀

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu To se teda máš, já mám i v poledne, ale nějak se mi do něj nechce ☹

absti
27. zář 2012

@mmirunda
děkuji za aktualizaci tabulky. Já jdu na KET v sobotu a už se moc těším. Doufám, že to klapne 😵

pawlla
27. zář 2012

@mmirunda me dr rikal ze to mam uzivat az do 12tt a oak vysadit tak jedna tabletka by nemela vadit ale kdyztak si tam zajdi a napisou ti dalsi me to taky predim vypocitali akorat do toho utz

danny38
27. zář 2012

@mmirunda Jsem ti zapomněla napsat, že už mám doma taky usínáček 😀 Včera jsem se ploužila kolem trafiky, tak jsem tam hned naběhla a koupila Maminku 😀

ivapo
27. zář 2012

@danny38 ňo já včera byla taky jak spící i panna.. Děs.. Dnes taky ale ne tak hrozne jako včera!! Co příští ta středa dopo?

saraha2
27. zář 2012

@mmirunda jéé!!a já byla dnes v brně a vůbec jsem si na to nevzpomněla!! ☹ ale ve sparu mají v akci plíny,tak jsem okukovala,ale nekoupila..no.. ☹

adriene
27. zář 2012

Teda ja nez vas docetla... 😀

danny38
27. zář 2012

@ivapo Ve středu dopo jsem v práci, Ivuš ☹

mmirunda
27. zář 2012

@danny38 Je to jen takovej kus kapesníku co 😀 ale tak co, za 50,- korun se to dá 😉

mmirunda
27. zář 2012

@adriene Trvalo to co 😀

mmirunda
27. zář 2012

@saraha2 Neboj se furt 😉 Všechno bude v pořádku 😉

mmirunda
27. zář 2012

Holky, kdy Vám chodí prachy ze socky, kolikátého?

evikj33
27. zář 2012

@malinka_02 Tak co kočko,ta holčina co jsem ti včera oní psala byla na krev a HCG má 175,5 Tak to ještě skus. 😉

adriene
27. zář 2012

@mmirunda No to mi povidej...!! 🙂
Ja rano vypadla, rychle do Podoli pro listek na penize, pak jsem ho nesla do prace a ted konecne doma. Nez se clovek rozkouka, tak tady vznikl hotovy bestseller 😀

mmirunda
27. zář 2012

@adriene Kdy ti chodí penízky z neschopenky?

adriene
27. zář 2012

@mmirunda No me zatim prisly teprve jednou, za minuly mesic... bylo to pul platu a pul neschopenky... prislo to najednou v den vyplaty, a le obavam se, ze to bylo zatim tech 14 dnu, co plati zamestnavatel. Tudiz za zari teprve uvidim, to bude "na ostro" 😖

mmirunda
27. zář 2012

@adriene aha, takže jsme na tom stejně ☹ Já ještě za září dostanu neschopenku od zaměstnavatele ( za těch prvních cca 21 dnů ) a zbytek od 25. - 30.9. mi bude platit socka, tak se toho docela děsím ☹