1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda dobre ranko 🙂

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla Tak co? už je ti dneska lépe? Já za chvíli budu muset jít vařit a strašně se mi nechce 😖

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda jo uz je mi lepe (az na malou nevolnost) vcera vecer jsem byla v kine a pak jsem sedela s kamoskou na vinku teda ja u caje 😀 v takove malinke vinarne a sel kolem nas takovy starsi pan a hned si prisedl a povida mi ze mi to tehotenstvi moc slusi tak jsem na neho koukala jak ze to poznal. Takove bricho snad jeste nemam 😀 a on ze mi to prej vidi na ocich 😀 Ale ted mela jsem co delat abych vydrzela sedeli jsem jen dve hodky ale uz byla pulnoc .... Uz jsem se videla v posteli 😀

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla Tak to chápu, že je ti hned lépe 😉

saraha2
2. říj 2012

@pawlla asi nějakej čaroděj,néé??to já když je to teda chlap,jsem měla včera půl malé skleničky burčáku 😀 😉

pawlla
2. říj 2012

@saraha2 no asi jo byl teda uz kapek pripitej ale srandovni 😀 Ja jsem byla zase jedina strizliva z cele ostravy 😀

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda no koncem mesice jeste jedu na vylet do opavy na par dni tak aspon vypadnu ..... Jen aby me v te opave uz nenechali (v tom ustavu tam 😀 😀 😀 )

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla 😀 😀 nooo tak pozor na to 😉 Škoda, že já se zrovna do Opavy nedostanu ☹

pupidu
2. říj 2012

@evikj33 No, už mi přestaly i bolesti v podbřišku, tak si říkám, jestli je to těhotenství vůbec pravda 😀
@mmirunda No, teď už spíš od Brna (Rosice) 🙂

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda no neboj ja az budu v brne tak te tam budu otravovat pac tam nikoho jineho neznam krom sestrenice 😀 😀 Ja uz se nemuzu taky dockat na ten tvuj utz je to napinave jestli tam budou dva 😉

danny38
2. říj 2012

@evikj33 Ani mi ten test nepřipomínej 😀 Někde jsem četla, že se prý do toho může vymačkat trochu citrónu tak se zítra na to zeptám dr. 😀 To by bylo, abych si to nějak neusnadnila 😀

mmirunda
2. říj 2012

@pupidu Tak já na sobě taky nic nepozoruju 😕 😕 tak se bojím zda jsem vůbec těhu 😔

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla Klidně mě otravovat můžeš 😉 Taky jsem zvědavá na UTZ ale aby tam vůbec něco bylo, když mi nic není ☹

saraha2
2. říj 2012

@danny38 já zas četla,že si tam můžeš dát čaj do toho! 😀
@mmirunda kukni na ty tvoje dálnice a nediskutuj,jasný!! 😀 😉 ale to je fakt blbý,že jdeš až za takovou dobu..bych si asi někam hupla 😉

evikj33
2. říj 2012

@danny38 Jj četla jsem o tom citronu,už mám koupené,tak se nato musím taky zeptat 😕 Trochu by mně to pomohlo.Brrr 😝

mmirunda
2. říj 2012

@saraha2 jenže nemám kam ☹ gyndaře mám v CARu

pupidu
2. říj 2012

@mmirunda jo, tak to máme podobný pocity. Právě proto se ptám na ty nevolnosti... Možná je to blbý, ale aspoň bych poznala, že se něco děje 😅 😀

mmirunda
2. říj 2012

@pupidu přesně tak ☹ ze začátku mě bylo trošku šoufl, ale teď prostě nic ☹

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda Ale budeeee tak pockej meste se budes divit kolik toho tam je 😀 Ja si nekdy spis pripadam jako nemocna nez jako tehotna 😀

danny38
2. říj 2012

@saraha2 @evikj33 No říkám si, už aby to bylo za náma 😀

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla jenže aspoň poznáš že máš miminko v bříšku ...

pawlla
2. říj 2012

@evikj33 do toho se da dat citron? Jako vymackat nebo jak?

danny38
2. říj 2012

@mmirunda Klíííd mamčo, to je naprosto v pořádku, ani já jsem se necítila moc těhotně 😉

mmirunda
2. říj 2012

@danny38 já se necítím ale vůbec těhotně ☹

pupidu
2. říj 2012

@mmirunda já se cítím "těhotná", akorát když mi manžel hladí bříško a povídá si s prckem....ale to už jsme zažili po ivf a nic, že jo? ☹ No nic, nebudu sýčkovat

pawlla
2. říj 2012

@mmirunda pockej az budes rodit petikilove miminko jako ja to budes jeste vzpominat na to jak ti nic nebylo 😀 😀

mmirunda
2. říj 2012

@pawlla 😀 😀 žádný pětikilový miminko nechci 😉

saraha2
2. říj 2012

@mmirunda to je na prt toto...já bych tam i tak šla,že už to neůžu vydržet a fertig 😉

mmirunda
2. říj 2012

@pupidu Já dneska pro jistotu počůrala další test a jsou tam no .... ale nic mi fakt není ☹

mmirunda
2. říj 2012

@saraha2 víš co, mě by stačil nějakej příznak 😉 ale krom pnutí bradavek a občasnýho píchnutí v podbříšku mi prostě nic není ☹