1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

absti
3. říj 2012

@adriene takže jednovajecny?

adriene
3. říj 2012

@evikj33 Tak vlastne by stacilo, kdyby se ukazal jen jeden... u toho druheho se to uz da odhadnout 😀
Jinak me zatim roste jen bricho... zatim jsem toho take asi moc nenabrala. Ale pravda je, ze se zatim nevazim. Necham to na ten pristi tyden k lekari. To bude asi sok 🙂

adriene
3. říj 2012

@absti ano, jednovajky 😉

evikj33
3. říj 2012

@adriene Já se vážím na popud dr.,ale břícho už taky pěkně porostlo.Takže se té váhy zas tolik nemusíš bát 😀

absti
3. říj 2012

@adriene no ty blaho to je krasny!!!!! Já bych je brala hned 🙂

adriene
3. říj 2012

@evikj33 Vcera jsem si pomerovala bricho s kamaradkou, ktera je o 4 tydny dal a ceka 1... a byly jsme na tom stejne 🙂

adriene
3. říj 2012

@absti Treba se ti zadari 😀 pro me to byl sok, s tou moznosti jsem vubec nepocitala 😉

absti
3. říj 2012

@adriene no to musi byt sok pro kazdou, která si nechá zavést jedno emryjko a na ultrazvuku pak vidi dva medvidky 🙂

saraha2
3. říj 2012

@absti to tak vědí,že B je kluk?,to je zajímavý,že? 😉

absti
3. říj 2012

@saraha2 hele nevím, ale embryolog přesně ví co je jake embryo a to podle počtu chromozonu

evikj33
3. říj 2012

@saraha2 Mně dr.říkal že pokud je jedno rychlejší a druhé pomalejší,muže to znamenat ruzné pohlaví,ale 100%to není.

adriene
3. říj 2012

@evikj33 Ty jsi mela vlastne take jedno A a jedno B, ze? a parecek mas 🙂

evikj33
3. říj 2012

@adriane jj 😀

zelvik
3. říj 2012

@malinka_02 Nesmutni, koukni na mě - před 5 lety jsem se na Koníka regiostrovala, prošla asi 3 diskuzema, všude jen na chvíli, protože všechny otěhotněly, dneska už mají i dvě děti a já tam pořád strašila sama a přicházely tam na "dočasnou chvíli" nové a nové holky, které zase těhotněly a já nic. A vydržela jsem to až sem k vám🙂 Taky se to podaří, nebooooj: 😉

zelvik
3. říj 2012

@adriene Ahoj, děkuju🙂 No jo, šla jsem na krev, ale stejně musím koupit testík a počůrat ho - kvůli tady některým🙂🙂 Není to číslo moc vysoké? Jak jsi na tom byla ty - s dvojčátkama? Přecijen z nich mám obavy.

kaijko
3. říj 2012

Holky, jak je po transferu? Cítili jste to?

kaijko
3. říj 2012

@radina Ahojky, já brala ATB před tím než jsem začla stimulovat a dr mi řekla, že po ATB bývá větší šance 🙂 Tak jsem zvědavá, zítra mě čeká transfer..

adriene
3. říj 2012

@kaijko Myslis transfer samotny? ten neboli, je to jak gyn. vysetreni. A potom taky pohoda, jen co se me tyce, tak unava a pobolivani a pichani v podbrisku a na vajecnicich, coz je normalni 😉

adriene
3. říj 2012

@zelvik No ja mela 750, cca. A prislo mi to malo... tak ja nevim, kolik je norma 😀 Jenze u tech jednovajek to bude jinak, oni se deli az nadledne, tim i to hcg stoupa trosku dyl... fakt nedokazu odhadnout 😉
Na druhou stranu... preče po tom Melniku nebudu s dvojcaty ezdit sama, ne??? 😀

martinazvo
3. říj 2012

@skaredekacatko ahoj... ano, je to o oboch, ale je aj tazka doba, takze nevyzadujem od manzela aby tam bol pokazde so mnou, lebo tam chodim ako na klavir a mal by problemy v praci... a radsej tam byt sama a mat doma kludneho chlapa, ako opacne 🙂 jasne ze v "tazsich" dnoch, ked mi budu brat vajicka, robit vklad a podobne tam bude urcite chciet byt so mnou a volno si vybavi aj keby co bolo 🙂

zelvik
3. říj 2012

@adriene Jééé, dík, mrknu na to🙂

zelvik
3. říj 2012

@adriene Hmm, tak z toho moc moudrá stejně nejsem - protože těch mých 662 se vleze jak k 1 prckovi tak ke dvěma.

adriene
3. říj 2012

@zelvik No prave 😀 ja to mela stejne. 14. den jsem mela cca 750 a pak jsem se nechala odebrat 16. den v praci, zda to stoupa a bylo tam 2500... takze stoupalo a dost. Nicmene z toho opt nic nevyctes 😀

pupidu
3. říj 2012

Ahoj holky, tak právě jsem se dostala z města domů - mám za sebou dva pracovní pohovory, ale tu jednu práci zavrhnu sama a s tou druhou uvidíme do konce týdne. Kéž by to tak vyšlo...! 🙂

petruska83
3. říj 2012

@pupidu A ty si hledáš práci, když máš // ?

pupidu
3. říj 2012

@petruska83 No, nějakou lehčí musím (aspoň na čas), protože jinak bych nedostala PPM a na rodičovské bych musela být 4 roky a to nevím, jak bysme zvládali finančně... 😒

petruska83
3. říj 2012

@pupidu Aha, tak to jo. Je to teď těžká doba co se financí týče. A jinak se máš jak, všechno v pořádku?

pupidu
3. říj 2012

@petruska83 Máš pravdu, lehký to teď zrovna není... Práci hledám víc než 3 měsíce a "jako na potvoru" se to rozjíždí teď, když su těhotná 🙂 Ale co, zatím to není oficiální, tak se o tom nikde šířit nebudu...
Jinak se mám fajn, žádné problémy, nic mi není, tak už jen odpočítávám dny do další kontroly (příští pátek), aby doktor potvrdil, že tam prcínek opravdu je 😀 A jakpak se máš ty? Co nového?

petruska83
3. říj 2012

@pupidu Já byla na tom uzw vejcovodu a je krásně průchodný. Tak jsem byla 27.9.2012 na iui a teď čekám a fakt nevím.....Napřed jsem si říkala, že se cítím divně, že by to snad i mohlo vyjít, ale už zase žádné příznaky nemám, tak nevím....Uvidíme, ale je to moje naděje, když finance na ivf teď nemáme a jsem ráda, že aspoň můj jediný vejcovod je ok. Mám kamarádku,co jí řekli,že má taky úplně neprůchodné vejcovody,ale je fakt, že při zkoušce vejcovodu se může ten vejcovod tak stáhnout,že to může ukázat falešně neprůchodnost,což mi řekl už i jeden doktor,ale já jsem teď šťastná, že mně tekutina krásně prošla....🙂 Tak teď musím jen čekat.🙂