1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

skaredekacatko
6. říj 2012

Ta, inekcie mam uz nakupene uz len cakat, dnes som bola z kamoskou, co mi to bude pichat, ja nemam odvachu sama si to pichat a muz omdlieva ked vidi ihly.@kajko aj ja mam strach a zaroven sa tesim. ☹ 😉

kaijko
6. říj 2012

@skaredekacatko Poprve jsem si to musela pichnout sama,pritel nenyl doma a pak jsem si zase neumela predstavit,ze b mi to pritel pichnul ;) Vzdycky jsem se nadechla a sup ;) Pregnyl jsem si tajne (nechci,aby to nekdo vedel) musela pichnout na wc v praci,presne ve 20.00h kvuli OPU..To nylo zajimavy ;) To cekani je fakt nejhorsi,neutika to...

malinka_02
6. říj 2012

@pawlla Nomja bych klidne tak byla i 9. Mesiicu..

danny38
7. říj 2012

@kathrin17 Ahojky, vítám tě mezi námi 🙂 Já se taky bála a byla přitom nedočkavá. Injekce jsem si zvládla píchat sama a nebylo to tak strašné. Nejhorší je to čekání, ale díky této diskuzi jsem to zvládala 🙂 Není nic lepšího, když jsi na pochybách, nebo nervozní, nebo máš strach, popovídat si tady s holkama 🙂 Každá tu máme nějaké zkušenosti a když je nejhůř i virtuální pohlazení a objetí dokáže hodně 😉

pawlla
7. říj 2012

Dobre ranko holky, tak porad v nemocnici 😒

mia75
7. říj 2012

@pawlla Neboj, dá sa zvládnuť aj niekoľko mesiacov. A sú tu aj kočky, ktoré zvládli krvácanie (aj ja) a mimi prežilo. Bude to dobré, len vydržať ! 🙂

evikj33
7. říj 2012

Hezké ráno všem 🙂 @pawlla Tak pak pisni co dr.dnes říkal a odpočívej.Bude dobře 😉 nás dnes čeká po O ve13 fecha srdíček na dětském,mrnousci povyrostli tak snad bude bše Ok. Mamka dnes děla Danka na smetaně holky já mám takovou chut(doufám že mně zas nebude špatně,ale stejně neodolám).@malinka_02 A pak že neponocuješ 😀 @kathrin17 Vítám nově příchozí a přeji uspěšné IVF.Poprvé je to vždy krok do neznám,ale tady se dovíš většinu potřebných věcí a určo to zvládneš. 😉

danny38
7. říj 2012

@pawlla Ahojky Pavli, jak se dnes cítíš, je to lepší než včera? Stále jsme s tebou i mimískem, i když na dálku, však vy to oba zvládnete, věřím tomu 😵

mia75
7. říj 2012

@saraha2 @rory_g @vall83 Pekné ste vybrali. Ja som dostala odporúčanie na Hartan, tak pozerám. Inak fakt, je to zázrak. Pred chvíľou sme začali stimulaciu a už riešime kočárky. Jupí 😀

danny38
7. říj 2012

@evikj33 Držím pěstičky na kontrolu, určo bude vše ok 😉

danny38
7. říj 2012

@mia75 My jsme se moc ve výběru kočárku rozšoupnout nemohli, máme AGAT LUX, mám ho v albu, ale mě se líbí a myslím, že i malinká v něm bude spokojená 🙂

pawlla
7. říj 2012

@mia75 diky moc ty vis jake to je lezet v nemocnici, ja bych tady klidne byla zbytek tehu to je cca 6 mesicu jen ty i jekce co mi davaji mi oekne davaj zabrat jsem pak jak po 6 ti pivech toci se mi hlava a jsem utlumena ale kdyz to malemu pomuze....
@evikj33
@danny38 jinak krvacim stale ale uz jen malo ale jasne cervenou krev uz ne rudou a uz to neni jako kdyz se pusti kohoutek tak stale verim ze tam miminko je a je v poradku dr rikal ze lezet vydrzet a brat leky v prubehu tydne bude utz a vytery z cipku a testy na pripadny zanet, ale bricho me uz neboli jako pri ms to je dobre ty i jekce snad pomohli samozrejme tuk tuk ale jak to tak vidim tak taska do nemocnice me uz nemime jestli ke nekdy pusti tak okamzite balím tasku ( a to jsem v 10tt) at mam popripade vse pripravene a nemusi mi porad vse nosit tatka

Omlouvam se jestli je to nejak nesrozumitelne pac se citim jak po tech pivech 😀 😀

rory_g
autor
7. říj 2012

@pawlla ahoj Pavli, přidávám se k Danny, moc na vás oba myslíme, určitě to zvládnete, po těch peripetiích 🙂
@mia75 @danny38 my jsme chytili na nějakém slevomatu slevu o 50%, nový kočík by stál 15.5tis 😝 a to fakt ne, měla jsem vyhlídlý Dada Paradiso Bebe Max nebo Akjax Zeix 😉

evikj33
7. říj 2012

@palla Tak to ber jako velkej Flám 🙂 že si s bublinkou dáte donosu a jak vystřízlivite pojedete domu.Myslím na vás a posílám pohlazení i na pupík.

danny38
7. říj 2012

@pawlla Neboj rozumněla jsem všemu 😀 Držím pěsti dál, určitě to zvládnete, miminko je pořádný bojovník 😵 To jsem zvědavá, zda přijdou na to čím je to krvácení způsobené. V týdnu budeš moudřejší, a hlavně zase mimíska uvidíš na UTZ 🙂

pawlla
7. říj 2012

@danny38 😀 😀 😀....... no uz se nemuzu dockat az ho uvidim tak sna na to prijdou krev i utz jsem mela ok tak uvidime co ty stery, a co ty jak se mate s briskem?

mmirunda
7. říj 2012

Kuk ježibabky 😉 dobré ráno 😉

mmirunda
7. říj 2012

@pawlla Ahojky Pavli, jsem ráda, že je to jen a jen lepší 🙂 Kdy ti teda budou dělat ten UTZ?

mmirunda
7. říj 2012

Měla bycj jít chystat na oběd, ale když mě se tak nechce ☹ jsem líná jak veš, co jsem doma

pawlla
7. říj 2012

@mmirunda ahojky tak uzt rikal dr ze v prubehu tydne ale stery z cipku asi uz zitra jestli pricina neni nahodou tam, uvidime snad se brzo te krve zbavim

mmirunda
7. říj 2012

@pawlla Ty jo, až v průběhu týdne? proč ti ho radějí neudělají hned 😖

danny38
7. říj 2012

@pawlla No malá v bříšku umí pěkně řádit 😀 Podle všeho má nožičky dole, protože nejvíc mě kope v blízkosti močáku 😀 Začala jsem teď sledovat, jestli bude mít stejné časové intervaly. Zatím vím, že každý den kolem půl osmé večer se hraboší 😀
@mmirunda No ahoooj kočko, kdepak jsi se toulala? 😀

mmirunda
7. říj 2012

@danny38 No netoulala, já jsem spala 😀 skoro do půl deváté 😉 a pak jsem dlooooouho vymýšlela co budu vařit 🙂

pawlla
7. říj 2012

@mmirunda no vubec nevim taky se mi to nelibi ale co uz uselam muzu jen lezet

danny38
7. říj 2012

@pawlla Důležité je, že jsi pod dohledem lékařů, je to taková ta trocha jistoty 🙂

mmirunda
7. říj 2012

@pawlla Tak hlavně lež a odpočívej 😉

skaredekacatko
7. říj 2012

@kajko veru cakanie je najhorsie, mne kamoska sestricka nechcela verit, ze si to baby pichaju same, ja budem uz sruha co jej to picha predtym to tiez jednej kamoske pichala.len aby to dobre dopadlo. 😎 d drzim palce aby sa n am to podarilo. Ja som optimista 😀

danny38
7. říj 2012

@mmirunda Mně ráno udělá budíček močák a musím a pak už nezaberu 😀

ivapo
7. říj 2012

@pawlla ňo pan lékárník proste řekl že ne. Tak ne.. Byl to fesak sympatickej .. Tak jsem mu věřila! 😉 😉

danny38
7. říj 2012

@ivapo Jo fešák sympatickej, jooo 😀 Ty šibalko 😀