1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
15. říj 2012

@melisska Tedy to me mrzi 😒 zrovna sliznice te takhle zradila... do priste to musis nacvicit! 😉

danny38
15. říj 2012

@marmina No vida, potencionální ženich 😀

melisska
15. říj 2012

@adriene jasne uz s estrofemom 😉 pre istotu

rory_g
autor
15. říj 2012

@melisska nene, že nemáš pít kontryhel 😀

kaijko
15. říj 2012

Holky, počítáte i den ETu nebo až ten po?

melisska
15. říj 2012

@kaijko az ten po 😉

kaijko
15. říj 2012

Takže já jsem celou dobu natěšená, že už mám dvanáctý a ono jedenáctý den ( byla jsem ve čtvrtek 4.10.)?!

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda Gratulace k miminku 🙂 a co na to tatínek?? 🙂))

melisska
15. říj 2012

@kaijko ano, dnes si 11 den 😉

kaijko
15. říj 2012

ty poslední dny vůbec neutíkají a teď jsi mi jeden den odečetla 😒 😀

melisska
15. říj 2012

@kaijko to nevadi, ale uz to mas zajtra 12 den a za chvilku 14 den 😉 😵 drzim palceky 😵

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 Tatínek je rád, že je tam jedno 😉

mmirunda
15. říj 2012

@marmina Nooo tabulka není jak od Tebe ale snažím se 😉

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda to věřím... 🙂

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 Noo oddychla jsem si, upřímně, aspoň se sem všichni vlezeme 😉

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj sem zvědavá na sebe...bojím se a zároven těším...

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 To věřím, pro mě je to takovej zvláštní pocit, že ve mě někdo je 😕

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jooo sem zvědavá jak to bude u mě 🙂

mmirunda
15. říj 2012

Naše bublinka

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda juuuuuuuuuuuuu 🙂

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda a co Miru taťka už je na tebe hodnější??? 🙂

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 Ale jo, většinou jo, ale jak má blbou náladu, raději se mu klidit z cesty 😉

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda tak to jooo a už je víc s tebou než mimo domov?? 🙂

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 Noo moc ne, ale jak bude zima, tak bude doma 😉

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda tak to je dobře 🙂 snad už nebudeš muset plakat jako před opu.. :(

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 Snad ne, ale když bude nejhůř zvládneme to i bez tatínka 😉 Když nás bude zlobit

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj to je fakt 🙂 ale přece jen chlap je chlap a bez něj je to někdy složité :(

saraha2
15. říj 2012

@damilinka dopadl až druhý pokus.. 😉
@zelvik neboj se,aoni se dívají do papírů a samozřejmě kontrolují,jestli je tam jedno,nebo dvě 😉 mě to kontrolovala i dr.na gyn..a hlásila,že tam mám jedno mimi 😉 taky jsem chtěla do tabulky až po srdíčku 😉

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 Mám svoje rodiče a ti by mě nedali 😉

saraha2
15. říj 2012

@kaijko den Et je nultý,takže se nepočítá 😉