1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla mě ty nevolnosti taky ničím a to nezvracím 😖

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda presne na tu sukni jsem se divala ale vahan nad velikosti a vaham nad tim jestli jeste cekat jak to dopadne u dr je to pejna pruda, me uz mic nevolno neni ale citim se hrozne slaba posledni 2 dny

adriene
19. říj 2012

@pawlla To je tehu unava 😉

@mmirunda Tak ja si koupila tehu kalhoty v C&A, jsou docela elegantni, budu je tahat vsude 😉 Uz se to pres pupek nedalo a tyhle jsou mega pohodlne 🙂

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla no tak já si objednala podle tabulky, tak uvidím jak mi sedne. Když ne tak jim to vrátím a bude 😉 JInak ještě někde musím sehnat teplé těhu punčochy a zima může začít a břicho růst 😉

mmirunda
19. říj 2012

@adriene a kolik tě stály? tohle vše dohromady i s poštovným 900,-

adriene
19. říj 2012

@mmirunda Tyhle byly drazsi, skoro 1000 kc... ale jednou je prodam 😀

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda tehu puncochy uz mam 🙂 jsem supr pohodlne, no ja pockam do toho pristiho tejdne na utz a pak si neco koupim at to nejak nezakriknu nebo tak

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla akde jsi je koupila? a jaký?

mmirunda
19. říj 2012

@adriene noo tak já uvdím co přijde 😉

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda normalne v galanterce jedny a druhe v prodejne pradla koupila jsem si takove ty teplejsi fakt na zimu a jsou pekne tvarovane na brisko, jinak ty normalni klasicke tenke puncochy jsou taky tehotnske ty maji vetsinou vsuda tam kde maji obyc puncochy ty docela vyuzivam ted

pawlla
19. říj 2012

@adriene no ta tehu unava me teda pekne nici doufam ze aspon prcek poradne roste kdyz uz jsem uplne ko

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla a na kolik to tak vyšlo? tipuju aspoň 150,- co? no taky k té sukni musím něco pořídit

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda tak ty tensi na ted nevyjdou na moc ale ty teplejsi mam dvoje a kupovala jsem je asi mesic zpatky pac jsem na ne narazila a stali kolem 120kc ale od te doby jsem uz na ne nenarazila ale v prodejnach tehu a mimi veci urco budou ale tam jsem se jeste nedostala

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla ¨Tak to jde, já je na netu viděla za 150,- ale tohle se mě objednávat nechce, to koupím přímo

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda ja bych nekam zasla ale nez bych dojela do obchodnihi centra to je 20 minut v aute a chozeni po obchodech a zkouseni to vubec nepripada v uvahu to by me slak trefil jsem rada jak dojdu do loznice 😀 takze at zijou eshopy mam vyhlidnute nejake kousky

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla Já vůbec nerada nakupuju, takže to je radost a mimi věci objednám všechny přes net a hotovo, je to o dost levnější než přímo v obchodech a kočárek mám vybranej tak ho taky objednám jen přes net a bude 😉

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda to ja zase miluju nakupovani a vybirani veci a tak ale ted musim lezet no tak mi nezbejva nez net a nez se s mimi zmatorime to uz se nevejdu do niceho 😀

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda nejhorsi je ze to nikdo nechape mam tu jen par znamych a ti jako ze orece nejsem nemocna tak pric musim lezet..... No des nekterejm lidem se to vysvetlit proste neda hlavne tem co tehotenstvim prosli jako po masle

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla tak mě je stejně nejlípv teplákách na doma 😀

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla Moje mamka taky nechápe, že je mi zle. Jí ani v jednom těhu zle nebylo. A co mám jako dělat?

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda no jo prej tehotenstvi neni nemoc ale je rozdil tehotenstv a rizikove tehotenstvi rada bych vsechno delala ale proste nemuzu no tak co nadelam .... Taky mi je nejlip v tehu teplakach doma 😀 A v teplejch ponozkach stejne jsem vetsinu dne v pyzamu protoze lezim me to proste boli a hodne ten podbrisek pri delsim stani nebo chozeni

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla prď na všechny a na všechno, kdo si tím neprošel tak neví. Martin mě pořád říká, jak se jenom válím doma a on chudák maká, ale já teda vařím a uklízím a vařím denně tak na to peču. Jsem těhu, tak mám nárok 😉

pawlla
19. říj 2012

@mmirunda tak jasne ze mas na to narok prece nebudes tehotna chodit do prace to si ti chlapi proste neuvedomujou dokud nebudes mit poradnej pupek tak si to a i poradne neuvedomi 🙂 Tehotenstvi neni jen pohodicka doma jak si nekteri mysli

mmirunda
19. říj 2012

@pawlla Jooo já bych chlapovi přála ty stavy kdy je mi hnusně a na blití, on by asi umíral 😀 a já u toho vařím. Ale nic si z něho už nedělám a říkám mu jen aby nezáviděl 😀

evikj33
19. říj 2012

@pawlla @mmirunda Jj holky vím očem mluvíte-já jsem dnes taky KO,manža maloval dětskej,rano přišel kovář montovat branku,dotoho sousedka,malovala malemu obrázek na zed v pokoji a dva psi,uvařit obídek,malej byl doma bo měl včera teplotu,ale jako z divokejch vajec,pak jsem ještě prala pidi věci a dojela záchrana-mamka,dala kafčo a vzala maleho nanoc a já jen zívám bolí mně hlava a trochu břicho a ještě jsme se dnes rafli,ale už je to Ok.Jinak já si hovím v těhu teplákách z Lidlu a mám ještě 1lacláče z Bon-prixu koupene nove,je tam guma tak snad budou až dokonce,ted vnich ještě dost plavu,ale vzala jsem radši větší.a cena taky Ok.Jinak mám 2lacláče od kámošky,ale už jsou trochu těsné přez pupajz(jedny budu vracet,druhé mně dala) 🙂

saraha2
20. říj 2012

@mmirunda dobré ráno!!já nakupuju punčochy jen v calcedonii-nebo jak se to píše 😀 ,tak doufám,že i těhu tam budou mít..jinak nevím,kde to koupit ☹ já se bojím objednat kalhoty přes net..a to viděla jedny fakt krásný,ale bojím...tak čekám na ty šatky a doufám,že to v nich a v sukýnce,co mám odnosím přes zimu s kabátem....bude to i pohodlné.. 😉

saraha2
20. říj 2012

http://www.tehotne.cz/tehotenske-kalhoty/ tady bych si vybrala-hned ty první v černé..ale bojííím☹(((

mmirunda
20. říj 2012

@saraha2 Ahojky kočko, tak já to prostě riskla a uvidíme. Punčochy taky nakupuju v Calcedonii ale pokusím se podívat i jinde 😉

zelvik
20. říj 2012

Ahoj holky a dobré ráno, za chvíli odjíždíme na celý den pryč a já jsem po dnešní noci na nervy. Hodíte mi sem radu, že jo? 😒 Nevyspala jsem se, strašně mě celou noc bolelo břicho fakt jak na MS. Ještě teď to taky cítím, už asi ne tak hrozně jako v noci a nebo se to v noci víc vnímá... No už jsem myslela že je konečná.
Je to normální až tak a tak dlouho aby to bolelo?

Díky a přeju vám hezkou sobotu a ODPOČÍVEJTE.

saraha2
20. říj 2012

@zelvik ANO..je to normální....já to měla fakt až do půlky 3měsíce!!a přesně v termínu druhé MS po ET mě vzbudily takové křeče,že jsem myslela,že to MS prorazí a bude po....fakt křeče šílený..nakonec z toho byl průjem "jen"....,ale křeče byly jako na MS..fakt už jsem se smiřovala s tím,že konec...