1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
22. říj 2012

@pawlla Ahojík kočko, tak v pátek už máš UTZ? Budu na vás oba moooc myslet a držet vám pěstičky co to jen půjde 😉

jahodarka
22. říj 2012

@evikj33 stádium mi neřekli, ale byly to prvojádra, která se mrazí hned druhý den a po rozmražení je nechali další dva dny kultivovat, při zavádění mělo myslím 6-8 buněk..
zkusím testnout za dva dny a uvidím, jsem z toho na nervy.. 🙄

evikj33
22. říj 2012

@jahodarka Tak to jhe jětě brzo nám většinou zaváděli stádium Blasta(čerstvá).Dej jim ještě čas na rozjezd 🙂

evikj33
22. říj 2012

@danny38 Super jste to holky pěkně zvládly 😀 Tak hlavně at je to Ok a jedete v poho dál.Už se těším na ten svuj koktejl 😅

malinka_02
22. říj 2012

@danny38 tak super ze si to zvladla ten hnus fialovej 😀 😝
@harley26 ahoj vitej, my meli icsi kvuli spermiim a pak AH,PK a stejnak nic..

malinka_02
22. říj 2012

@jahodarka to ja jsem 7 den mela jeste // z ovitrelle a akorat sem pak byla zklamana hrozne kdyz zmizeli takze bych uz takhle brzy radsi netestila. A na tehotenske // jeste casu dost!

jahodarka
22. říj 2012

holky díky

pawlla
22. říj 2012

@danny38 diky moc sama jsem moc zvedava co se v brisku deje

rory_g
autor
22. říj 2012

@pawlla jsi na konci třetího, to je super, jak se říká, tak máš to nejhorší za sebou 😉
@linka dočetla jsem a doufám, že nakonec bude k čemu...a omlouvám se...
@harley26 ahoj a vítej 🙂 ICSI bych také dala, AH asi hned na poprvé ne (prý pokud dojde embryjko do stádia blastocysty, je už napůl vylezlé z obalu samo 😉 )

pawlla
22. říj 2012

@rory_g no ja doufam ze jo pac dr mlci jako hrob vsichni tak v patek bude ortel

rory_g
autor
22. říj 2012

@pawlla ti dr jsou divní, Tvůj mlčí a moje okecává a vyhýbá se otázkám 😝

harley26
22. říj 2012

@malinka_02 to me mrzi :( u tebe je nejaky problem? Pujdes na 2 iVF?

saurer
22. říj 2012

Tak uvidím, jestli zázrakem ovule dorazí..dneska jsem 16DC a celý minulý týden jsem byla nemocná...tak trochu ještě doufám, že přijde...a když ne, tak v listopadu chci na pvní schůzku do caru... ach jo, už aby to bylo, nějak jsem od pátku psychicky rozhozená a to se mi už dlouho nestalo ☹

danny38
22. říj 2012

@pawlla Jsem napnutá jak kšandy, ale věřím že miminko bojuje, budu si pro vás oba přát jen ty nejlepší zprávy 😵

saurer
22. říj 2012

Tak jsem to nevydržela a objednala se na tento čtvrtek na vstupní pohovor...není na co čekat 🙂

malinka_02
22. říj 2012

@harley26 my mame jeste mrazacky, byli sme na KETu kde sme dali 2 ale taky to nevyslo a ted sme nemohli na KET nebyla ovulace tak cekam na MS a snad to pujde ted..
@saurer dobre si udelala ono pohovor neni IVF tak cim driv tim lip..

saurer
22. říj 2012

@malinka_02 no právě, nervů si zažiju ještě hodně, tak aspoň první krok už jsem udělala 🙂

saraha2
22. říj 2012

@saurer gratuluju!!a ke Krajčovičové???

saurer
22. říj 2012

@saraha2 na pohovor k Pánkové, protože se jí teď ve čtvrtek uolnil termín...a pak prej můžu normálně všechno řešit s Krajčovičovou...
a je to fajn, protože to učitě dopadne dobře 🙂 mám několik znamení 🙂 jdeme 25.10. : já jsem se narodila 25.5., manžel 10.5. a manželova babičky se jmenuje Pánková 😀 tohle prostě musí vyjít 😀

melisska
22. říj 2012

ahojte, prosim vas neviete co je dobre na zub, mm vcera vytrhol zub a stale ho to boli, uz od piatku ho bolele zub-vedla mu blomboval, vcera sme boli zub vytrhnut, nema to opuchnute, ani hnis, ani na zube nebolo nic vidno iba ak pod blombou, je nervozny, ze ho to stale boli a ja mam uz nervy tiez 😠 mne este netrhali zub, klokta si ranu slanou vodou, berie ibalgin, ja uz neviem co 😝

saurer
22. říj 2012

@melisska mně když vytrhli zub, tak jsem měla hodbě přikládat ledové obklady a jíst zmrzku 🙂

saraha2
22. říj 2012

@melisska kamošku to taky boílelo a musela na pohotovost a čistili jí to

rory_g
autor
22. říj 2012

@melisska mě dr doporučil po vytrhnutí zubu kloktat šalvěj (nesmí se ale pít) prý se líp zatáhne dáseň. Ale jestli má třeba pod tou plombou vedle vzduchovou bublinku, tak radši na pohotovost na převrtání, tam nepomůže nic...

melisska
22. říj 2012

@saurer naozaj 😕 a pomohlo to?
@saraha2 no moja to dufam, ze nie, lebo je to horsie ako by som mala bolavy zub ja 😠

melisska
22. říj 2012

@rory_g dakujem ja uz mam nervy fakt, boli ho ten co mu vytrhol, vlastne diera a vraj aj jednotak, asi mu to putuje po nervoch

rory_g
autor
22. říj 2012

@melisska no ono jak je to otevřené, tak ho bolí asi i vzduch když mluví...lituju vás oba 😝

saurer
22. říj 2012

@melisska no poprvé, když mi jenom thali, tak jsem jedla zmzrku, opatrně jsem ji pouštěla na to vydtržené místo a jedla ibalginy...naposled mi ho museli i vysekávat a šít a to jsem asi tři dny ledovala a jedla asi taky ten ibalgin a pomáhalo mi to...víc nevím, jak poradit ☹ možná ještě kloktání slivovice 😉

melisska
22. říj 2012

@saurer asi tu slivovicu zacnem kloktat ja 😀 no neviem skusim mu dat ten lad

malinka_02
22. říj 2012

@melisska zkuste tantum verde to cisti a zaroven umrtvuje ja sem to mela kdyz sem mela rezanou osmicku.

janulkaa23
22. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak 12.11 v 8:30 hod jedu do Gennetu na UTZ a pro hormony a od další mrchy můžeme začít 🙂těším se a zároveň bojím