1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pupidu
29. říj 2012

Krásné ránko, holky, tak jsem se na koníka dostala až teď ... Kontrola v pátek dopadla skvěle - miminko už má 4cm, tak to asi bude dlouhán po tatínkovi 😀 Dostala jsem průkazku a na další kontrolu mám jít až 3.12., ale rozhodli jsme se s manželem, že půjdeme na 1.screening ve 12tt. Už se moc těším, že tam bude se mnou a drobečka taky uvidí 😵
@mmirunda Su zvědavá na novinky a držím palce

danny38
29. říj 2012

@pawlla To ti věřím, já bych ty doktory nakopala. Mně dr. dělal utz i když nebylo třeba, ale jen takový na rychlo, ale abych prý byla v klidu, tak jsem viděla srdíčko jak bije. No mně čeká kontrola teď ve středu, tak snad už nebudu muset zase někde lítat po nějakých vyšetření, už to stačilo 🙂 Jsem zvědavá na angelsounds, zítra hned pak dej vědět až vyzkoušíš 🙂

jahodarka
29. říj 2012

ahoj holky, uff,, vy jste toho teda nadrbaly 🙂
já jsem nějak neměla vůbec náladu sem jít po tom negativním testu, nicméně teda díky všem za vlídná slova..
včera jsem si dělala další, byl opět negativní, dnes jsem si zašla na krev, po čtvrté hodině budu vědět výsledky, ale už tomu nevěřím.. 😔
teď něco málo k tomu, co si pamatuju z toho, co jste nadrbaly 🙂
@mmirunda shopping dobrej 😵 berana po tobě bych teda ale asi nedávala, bude to plný roztočů.. 😖
pobavila jsem se jak pili vaši chlapi, já měla obdobu v pátek, manžel přišel domů, vyznával mi asi půl hodiny lásku 😀 a pak upadl do komatu a chrápal tak, že jsem vůbec nemohla spát, potom začal kňourat vojtík, že ho bolej nožičky, takže jsem do půl druhý masírovala asi ve 3 přišel k nám do postele, což normálně nedělá a okamžitě usnul, takže manžel chrápal, oba se tam roztahovali, tak jsem šla do obýváku a vojta ráno přišel a říká mi - maminko, co tady děláš? já jsem se vyspinkal dobře.. :D bych ho zabila. 😠
@lena1 vítám
jinak si asi nic nepamtauju 😅

evikj33
29. říj 2012

Ahoj kecky ta @mmirunda nás napíná 😎 Jinak jsme byli se psem na veterině na očkování a má něco v uších,dostali jsme nějaké kapky-no stálo to 500kč a šli jsme. 😒 Ted jsem dodělala obídek a samo,popálila si ruku o troubu.Prostě super den.

dadenka111
29. říj 2012

@pentagras Ahoj, hrozne mi je luto co sa stalo 😢 To si ani neviem predstavit, ked clovek zaziva lahostajnost a nezaujem o obavy, bezmocnost a nikoho to netrapi. ☹ Verim, ze andilek posle svojho surodenca a ochrani ho pred zlom a budete stastna rodinka.
@malinka_02
babyy oznamujem, ze dnes 38DC sa mi trosku cervenaaa, takze cakam, ze sa uz rozbehne a pripajam sa k vam. oslavujem poslednu mrchu 😉 juchuu. na kontrolu pojdem 12DC 9.11. v piatok. sliznica by mala mat minimalne tych 8mm a ide sa na vec. drzim palce baby

mmirunda
29. říj 2012

Miláčkové, jsem doma. Vše je v pořádku, miminko má 2cm a krásně sebou mrskalo a srdíčko ťukalo 😉 20.11 jdu na screening a hned pak zase do poradny ke svému dr. Jooo a už máme řidičák na mimčo 😵

malinka_02
29. říj 2012

@dadenka111 super!! Ja jdu ted v patek 9 dc, ale na sliznici nic nemam, minule stacila 7mm tak snad bude aspon tak. A hlavne doufam ze bude folik a ze neco vymyslime kdyz mi ji vzdy pichali 11dc a to je nedele kdy nemaji ambulanci.

zelvik
29. říj 2012

@mmirunda Jéééé, ty jsi nás napínala. Konečně jsi tu. No to je úžasná zprávička, takže zas a znova gratulace 😉 a hlavně k řidičáku🙂 Prííííma.

mmirunda
29. říj 2012

@zelvik No jo, tak my než se s mamkou vždycky dostaneme domů, tak to trvá no 😀 😀 Ale oddychla jsem si. Teď to čekání bude zase delší, až do 20.11 😖 To budu nervózní jak blázen

evikj33
29. říj 2012

@mmiruna No to je dost že se taky hrabeš 😀 Já už myslela že jsi někde zapadala sněhem-tady chumelí 🙂 To jsou super zprávy,ale jiné jsme ani nečekaly.Moooooc gratuluju k medvídkovi i prukajdě 😉

mmirunda
29. říj 2012

@evikj33 Tak jak píšu, s mamkou někam jít, to je o nervy 😀 Noo já se dost bála, ale jsem ráda, že je to o.k. Jen tlak mám vyšší, ale to bylo asi tím, jak jsem se bála ( měřila mi ho sestra před UTZ ), tak doma musím kontrolovat a snad všechno o.k.

evikj33
29. říj 2012

@dadenka111 @malinka_02 Tak holky na pátek Tfuj Tfuj Tfuj at jste brzo na startu a tentokrát dojdete i do Cílé-Kočárkova. 😉

zelvik
29. říj 2012

@mmirunda No o tom mi něco povídej - já jdu 15.11. a už teď lezu po zdi 😝 Dneska jsem si načla 8tt+0 🙂 tak snad taky zdárně rosteme...
Máš fotku?

pawlla
29. říj 2012

@mmirunda tak to je dobre hlavne ze je vse ok

mmirunda
29. říj 2012

@zelvik Fotku mám, ale nic moc kvalita, ale dám ji sem až večer, jsem stále u našich. A ty už jdeš toho 15.11 na screening? V kolikátým týdnu budeš?

mmirunda
29. říj 2012

@pawlla No snad jo, uvidíme po screeningu

evikj33
29. říj 2012

@mmirunda Tak mně na začátku také skákal tlak a zjistila jsem že to asi bylo z toho jak jsem dobrala Utroš,parkrát jsem měla i šílené motanice nebo zas bušení a rudnuti a cca po týdnu jako když utne.Tak hlavně klíííd 😀 Já řeším v čem ráno pojedu,venku kosa,naštěstí se i s puíkem ještě nacpu do Zimní bundy a dokonce ji zapnu 😎 ,ale později už nevím,skusím ještě proštrachat kabáty-kupovat se mně nechce.

zelvik
29. říj 2012

@mmirunda Kdepáááák, to jdu na normální ultrazvuk - to budu 10tt+3. Screening až 3.12. Šílenýýýý

pawlla
29. říj 2012

@mmirunda ale jo neboj, ja uz dneska z nervu donutila brachu at odnese postylku do sklepa nemuzu ji ai videt

pawlla
29. říj 2012

@mmirunda a rekli to neco k tomu tlaku me uz dvaktat po sobe na poradne namerili vyssi ale dr mi k tomu nic nerekl 😒

pupidu
29. říj 2012

holky, nevíte, jak dlouho asi trvá 1. screening?

zelvik
29. říj 2012

@pawlla Já už se nějak k tvým Dr. nedokážu vyjádřit - NIC ti pořádně nikdo neřekne. To je šílený už. Byla jsi dneska na té krvi? Měla jsi aspoň z přístupu lepší pocit nebo něco?

babatko2012
29. říj 2012

@baarbora29 no moja ako utz?dúfam, že dopadol dobre a že sa polepšili foliky a podrástli 🙂 ja stále čakám na schválenie žiadosti....

pentagras
29. říj 2012

@dadenka111 děkuju ☹

pentagras
29. říj 2012

holky, tak 6 jedu na utz před ketem, jupííí 🙂

zelvik
29. říj 2012

@pentagras To je super!!!! A teď to pofrčí jako na drátkách a bude všechno utíkat!!!!!

zelvik
29. říj 2012

Noa co @rory_g jak jsme dneska dopadli? Kupujeme modrou nebo růžovou?🙂

pawlla
29. říj 2012

@zelvik ja byla jsem na te krvi a 6.11 ten utz jsem nervozni uz jsem mesic mimi nevidela a uz jsem zaregistrovana u jineho dr tak jsem rada, jinak dneska supr v te nemocnici uplne mile sestricky a doktori 🙂 a snad uz prijde zitra angelsounds zitra a poslechnu si sirdicko a trochu se uklidnim

pentagras
29. říj 2012

@zelvik to jo 🙂 , jen ty injekce fraxíku už jsem to zapoměla..

rory_g
autor
29. říj 2012

@zelvik kupujeme modrou 😀 Jsem ještě trošku v šoku, ale moc se na chlapečka těším 😵