1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
10. dub 2012

@rory_g No tak na nás dvě jsem teda hodně zvědavá. Opravdu jdeme pěkně po sobě, teda ty za mnou, ale v těch termínech, co byly naplánované. Já 1.injekci, ty ultrazvuk, já ultrazvuk, ty 1.DC...a jedeme dááááál 😀

rory_g
autor
10. dub 2012

@zelvik no kéž by nám to spolu vyšlo co 😵
Holky, představte si, že v žádné lékárně nemůžu sehnat Femibion800 😒

zelvik
10. dub 2012

@rory_g To by bylo parádnííííí. Mně teda k nafasování těch všech léků a injekcí dali i Acidum Folicum od cesty. Je to kyselina listová na předpis.

rory_g
autor
10. dub 2012

@zelvik já vím, taky mi ji tenkrát mudra psala po potratě..ale na tu mojí mutaci potřebuju prý naštěpenou, já mám Acidofolan, kde je obr dávka, jen je mi to k prdu, když si z toho tělo prý nevezme ani zbla...asi si ho budu muset objednat přes net 🙄

zelvik
10. dub 2012

@rory_g Aha, tak to je něco jiného:( Já teď začínám trpět po Prednisonu. Začal mi nějaký výtok či co je to zač. Nikdy jsem na to netrpěla a jak jsem četla na netu, dost holek po Prednisonu chytlo mykózu. No tak to zítra budu hlásit. Co je zase jako tohle zač...

vall83
10. dub 2012

@linda81 jee ty uz si 3 dni po ET? to je super, tak pekne odpocivaj nech sa pekne zavrtavaju....mrnousi,,,, no podla toho co som tuna citala to je mozno aj dobre, mozno sa uhniezduje, alebo uhniezduju.....kolko ste si nechali zaviest? je to tu ozaj drahe...mi planujeme uz v juny odist nastalo na slovensko, a kebyze sa skorej informujeme , tak urcite by sme si to dali urobit na slvonsku...no uz to spat nevratime....sme radi , ze sme to vyskusali aj tuna.....

vall83
10. dub 2012

@elapp psss culiste to? ja tak septem.....gratuluju....psss 😀

rory_g
autor
10. dub 2012

@zelvik jééé to snad ne 😕 No ale on oslabuje imunitu, tak jsme teď náchylnější na veškeré hnusy 😝 Dej mi zítra vědět, co Ti poradili...

kive76
11. dub 2012

@zelvik ahojky, mě se ráno chtělo zvracet..zvedl se mi kufřík 😀 ale nevím jestli to má spojitost s tím prednisonem...ranní snídaně jogurt s vločkama...jím to ráno než jdu do práce..anebo si moje tělo řeklo, fuuuj takováhle mini snídaně po ránu,skoro pořád ta stejná, chtělo by to změnu 🙂 🙂 🙂

saraha2
11. dub 2012

@vall83 klidně čůrej každý den,ale informuj nás!!!jasný?? 😉 je to těžké na to nemyslet,člověk se pozoruje,sleduje všechno..no však za pár dní uvidíš sama 😉 uteče to jako voda a už se moooc těším,až nám budeš psát pocity!!!

saraha2
11. dub 2012

@elapp ještě se zeptám,v jakém stádiu jste zaváděli embryjka???nech se napsat do tabulky,ať v tom máme jasno,ju? 😉 je nás tady hodně a já když něco,tak hledám pozpátku..a takhle by stačilo kuknout do tabulky.. 😉

saraha2
11. dub 2012

http://your-embryo.blogspot.com/ tady je něco pro těhulenky!!nahoře zadáte datum oplodnění a můžete každý den sledovat,jak vypadá mimísek!!jen někdy je potřeba to zadat víckrát,když to nenajede.. 😉 snad se Vám to bude líbit!!

elapp
11. dub 2012

@saraha2 ja sem chodim malo, aj to povacsine len precitam co je nove, malo pisem 🙂 my sme si dali 2 blastocysty, jedna z nich expandovana na 5.den

saraha2
11. dub 2012

@elapp expandovaná???to je co??prosím. 😉 dělala jsi i dnes testík??

elapp
11. dub 2012

@saraha2 expandovana blastocysta by mala byt v blastocysta uz v tom najvyssom stadiu vyvoja, kedy je este schopna vyvijat sa mimo tela maminky. testiky necham na pokoji, kocham sa stale tym vcerajsim 🙂) a do piatku to nejako vydrzim ...

saraha2
11. dub 2012

@elapp kochej se,kochej!!!!!!!!!!

verry
11. dub 2012

@saraha2 nazdárek spolučekatelko, tak jak se cítíš dnes??
mě se holky dneska zdálo, že mi oznámila moje mamina, že je v tom.... 😀 😀 už mi fakt hrabe, jeden sen lepší než druhej 😀

verry
11. dub 2012

@zelvik no, já asi taky něco chytla. možná mykoza, fakt nevím. spodek červenej a svědí. mázla jsem to canestenem, a asi je to lepší. Co ti na to řekli v CARu??
taky jsem hledala info, no a někdo to po těch praškach má... já na to ale normálně netrpím, tak mě to taky štve 😠

saraha2
11. dub 2012

@verry ahoj!!no u mě nic nového..tak nevím,nevím!co ty?nějaké změny?

verry
11. dub 2012

@saraha2 u mě taky nic.. 😖 prsa přestali asi uplně... jak to máš ty s prsama?

saraha2
11. dub 2012

@verry bolí jen,když si na ně trošku zmáčknu..jinak nic 😖 jak toto dopadne,že?????

verry
11. dub 2012

@saraha2 taky nevím... necháme to osudu,jo?? 😉

saraha2
11. dub 2012

@verry no nic jiného nám nezbývá....jen věřit a doufat!!!!!!

saraha2
11. dub 2012

tak si říkám,jak je na tom asi Martina!!už dlouho nenapsala!!

pawlla
11. dub 2012

Ahoj zdravim vsechny, tak jsem dneska byla pro vysledky krve a vse je ok 🙂 ale ultrazvuk v CAR mam az 27.4 takze zase cekat no co uz se da delat 🙂 mam takovy dotaz do ted jsem si pichala Agolutin a ted od zitra mam utrogestan mam zavedet 3 krat denne 2 tabletky jake s tim mate zkusennosti ? Musim po tom nejakou dobu lezetnebo neco podobneho ?

verry
11. dub 2012

@pawlla ahooj, tak to je super-že vše ok 😉 jo, já zavádím 3xdenně po 2 tabl. utroš. A mám v pokynu, co jsem dostala v CAR že po zavedení 15 min. ležet, jinak nic.

pawlla
11. dub 2012

@verry diky pac me k tomu muj doktor nic nerekl a do CAR jedu az toho 27 a uvidime jestli bude vse ok 🙂

vall83
11. dub 2012

ahojcek holky tak ako? mna euforia stale neprechadza...stale su ako duracelka 😀 😀 😀 do obeda sme s manzelom boli plavat a aj termalko vonku tam bolo s bublinkami....bolo suprovo...a na obedik navaril zemiakove strapceky s kapustou a slaninkou....uaua tak som sa napraskala 😝 😝
ale som zvedava ako budem zajtra reagovat na tie lieky....mam z toho hrozu ze mna ten nadherny pocit prejde a zasa budem o nicom lezat v posteli 😢
baby vy ake hormony uzivate po ET? a ako na ne reagujete?a aj ste ich brali pred ET alebo KET?ja budem mat KET a uz pred tym zacinam.... 😒

pawlla
11. dub 2012

@vall83 ja jsem uzivala teda porad uzivam po ET ty stejne leky jako pred ET to je estroferm, prednison, agolutin z toho me bolel cely zadek protoze se to musi pichat kazde rano 🙂 k.listovou na to jsem zadne reakce moc nemela ale po pregnylu me bolely prsa uplne pristere, ted jsem naladova jako snad nikdy ale to je tim tehotenstvim 🙂

zelvik
11. dub 2012

@verry , @rory_g Ahojky, no já na to taky netrpím, tak jsem z toho na větvi. Ale mám doma měsíčkový olej, tak to patlám tím🙂 Jinak prý pít a zakysané výrobky. Nechce se jí mi na to dávat zase nějaké léky, což jsem teda ráda. Tak snad se toho zbavím.