1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
8. lis 2012

ahojte moje anjeliky🙂))pozdravujem vas, posielam na bruska pusinky 😉 🙂

malinka_02
8. lis 2012

@adriene tak to je supet ze sou v pohode ty tvoje aquabely 😀
@mmirunda tak ja v caru na ten gonal doplacela 2400 tak to si me ted nastvala 😀😀😀 Jinak ja zase sama doma..zitrs manzel jede na pracovni akci do Ostravy a v nedeli do Rakouska na 4 dny a nemohl ani dneska prijit..a to samozrejme vse po transferu..

malinka_02
8. lis 2012

@melisska ahojky jak se mas?

harley26
8. lis 2012

@malinka_02 kolik dni mas po transferu? a jak se citis? 🙂

mmirunda
8. lis 2012

@melisska Ahojky kočičko, kdepak ty ses nám toulala ?

rory_g
autor
8. lis 2012

@javed ahojky, podle toho kolik jednotek..já měla Pregnyl 5000 do břicha, ale 10000 už do stehna, měla jsem i silnější šedou jehlu, na to do břicha jen tu tenoučkou 🙂

pawlla
8. lis 2012

@javed ja jsem si orgalutran pichala do bricha

pawlla
8. lis 2012

Pekny vecer holky, mimino o sobe dava uz docela vedet a hlavne v noci tak pak dospavam pres den 🙂

evikj33
8. lis 2012

@adriene Neboj za pár týdnu už to budou pěkné kopance 😀 mám dojem že je maly hlavou dole u slečny si nejsem jista,kež by byla taky a už to tak zustalo 😕 jsem zvědava co nám řekne dr.v ut.na poradně-taky na doporučení účetní mam sním už projednat žádost na mateřskou,protože si není jista zda mně to vyjde tak at to vím s předstihem,jinak bych byla na PN až do 6nedělí-než budu mít rodičák 🙄

malinka_02
8. lis 2012

@harley26 teprve 2. den..citim se jako vzdycky..obcas bricho pichne jak kdyz mi tam stourali tim katetrem..

evikj33
8. lis 2012

Jinak hezký večer ženy 🙂 Já bych taky přez den spala,ale nějak nemám šanc-maly je marod,tak je doma a manža v práci,nebo někde fuč 😒 snad už pujde v pon.do školky.

malinka_02
8. lis 2012

@evikj33 a to bys mela jako penize z nemocenske? No s dvojcatkama uz to mas za par 😉
@pawlla tak to je super aspon o nem vis 😉

melisska
8. lis 2012

@mmirunda
@malinka_02
zelvik ahooooooj 😀 no mala som ine povinnosti, tak sme olozili aj ket na jul 😉 mam cas, aj tak som bola teraz znechutena.... 🤐

malinka_02
8. lis 2012

@melisska az na jul tak to si husta!

unkarka
8. lis 2012

@mmirunda ty brdo ja v Sanusu za jedno pero Gonaliu 900 zaplatila 2800,tak se nam vyplati to pozjistovat a dojet jinam.A jkde jsi pracovala ty v lekarne?A mate to u vas na sklade nebo na objednani?

evikj33
8. lis 2012

@malinka_02 No tak nějak mně to napsala paní v poradně,účetní je kr... neví nic na socce mně řekli že to zhodnotí až na základě podkladu od účetní a ta řekla že dle ní by to mělo vyjít,ale jistě to neví-mám si zažádat a počkat na rozhodnutí ČSSZ ale když mně ji dr.dá okolo 10.12.ukončí mně PNku a pokud socka nárok neuzná-což se mohou ozvat do 30dnu,měla bych nastoupit do práce mám smlouvu do 31:12.ale tím že se to dovím zpětně bych pak musela omluvit absenci a doplatit zdravko a pak jít asi na pracák a mezitím roditz-takže mně bylo doporučeno at mně dá dr žádost dřív aby se to co nejdřív poslalo zaměstnavateli a ten na socku a dal jsem ještě byla na PN dokud nebudu vědět jak to je,jinak bych na PN musela po přerušení opět nastoupit,ale předem žádat socku o schválení zpětného nároku na PN a rodičák pak žádat na manžela abych mohla volit 3letou var. No prostě hnus makáš a pak jsi jak blbec-tebe neznalost neomlouvá,ale uředníci nemusí vědět nic 😠 přitom odvody na soc.poj.což je rozhodující pro nárok na mateřskou musejí mít v počítači.

melisska
8. lis 2012

@malinka_02 vzdy som bola 😉

mmirunda
8. lis 2012

@unkarka Tak já jsem z Brna a dělám tady, teda teď jsem na PN, ale dívala jsem se na sklad k dodavatelovi, u nás by to max bylo za 2000 tisíce nebo tak nějak .... Jinak je to na objednání, skladem to běžně nemíváme, ale objednání trvá pár hodin. Ráno objednám a po obědě mám 😉

unkarka
8. lis 2012

@mmirunda dekuj moc tak ja to mam do Prahy jak do Brna tak ve finale by bylo jedno kam bychom dojeli.Jeste to zitra obvolam a uvidim.A taky doufam ze dostanu recept minule se me nikdo neptal,to bude sestra koukat jak čert.

mmirunda
8. lis 2012

@unkarka No já si to tak i při IVF domlouvali, dr.věděl že dělám v lékárně a že si vezmu recepty a léky si vyzvednu u sebe v lékárně a ještě bez marže, nakonec jsem to tak ale neudělala, ale máš na to nárok. Nikdo tě nemůže nutit. Není povinnost si to vyzvednout v té jejich lékárně. Zkus to obvolat, ale ten doplatek by neměl být tak velikej ...

unkarka
8. lis 2012

@mmirunda ja jsem to ani v lekarne nevyzvedavala dostala jsem to primo v Sanusu tak si mysli ze by to v lekarne bylo levnejsi

unkarka
8. lis 2012

@mmirunda a jinak jak si uživas tehu????? 😉

adriene
8. lis 2012

@unkarka Určitě tě nikdo nemůže nutit si to brát u nich... někdy holky koupí léky i mezi sebou (třeba tady na MK), je to o dost levnější.
@malinka_02 Děkuji 😉 no doktor z nich nemohl, furt se tomu smál 🙂
@evikj33 Dnes jsem trochu víc povídala s doktorkou v poradně, byl nějak víc čas. Saunu mi nedoporučila a interní mi naopak doporučila kolem 30 tt, abych to měla dřív pro jistotu 🙂 Teď už jen držet a držet 😀 No chtělo by to, aby se ti natočili obě hezky hlavičkou dolů, to bys mohla rodit přirozeně. U mě je to bohužel jedno. Jednovajky jen sekcí 😒

mmirunda
8. lis 2012

@unkarka Ale jo, užívám, jen už by mohly přestat ty nevolnosti a raději by se mohlo miminko hlásit jinak, třeba kopanečkama, ale na ty je ještě spousta času. Zkus to zítra hlavně obvolat ať zbytečně neplatíš víc ...

malinka_02
8. lis 2012

@evikj33 musim se priznat ze sem to vubec nepochopila :-P
@melisska ja vim v tom te obdivuji!

malinka_02
8. lis 2012

@adriene no to se nedivim 😉 a mas nejake video? A to si byla v Podoli v poradne?
@mmirunda kamaradce to prestalo jak mavnutim proutku jak presla do 2.trimestru.

mmirunda
8. lis 2012

@malinka_02 tak to ještě musím vydržet 14 dnů nebo kolik no necelé tři týdny ...

malinka_02
8. lis 2012

@mmirunda musis zatnout zuby a vydrzet to pro to miminko 😉

pawlla
8. lis 2012

@mmirunda tak jamuz jsem v druhem teimestru ale blujno je mi porad 😀 sice nezvracim ale natahuje me nekdy hodne pres den

mmirunda
8. lis 2012

@pawlla nekaž mi iluze 😉