1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
10. lis 2012

@harley26 AHoj, tak to držíme palce. Jak snášíš ty injekce?

evikj33
10. lis 2012

@adriene Tak na nos mám kapičky co mohou i miminka od fa: A"OK jsou přírodní a místnost stříkám Eukasolem od justu,dělám to tak i malému,ale umně je problém že jsem včera chtěla číst v posteli a i když jsem měla hodně pod hlavou špatně se mně dýchalo,pak jsem měla takovou komickou polohu na boku a to bylo lepší,děti asi utlačují plíce,takže se té rýmečky fakt děsím a ktomu brutální pálení žáhy i v noci mně to vzbudí.(zatím zobu Renii,ale taky se toho moc nedá 😝

malinka_02
10. lis 2012

@ivapo děkuju.. 😉
@zelvik ona se počítá dovolená i z doby kdy si na mateřský?
@evikj33 aj tak hodně vitamínků do sebe..

malinka_02
10. lis 2012

Holky včera večer mě dloubalo v břiše jak kdyby mi tam někdo rýpal pačidlem spíš tak jako nepříjemně, dneska zase nic. A cítím se zase stejně jako vždycky kdy to nevyšlo.. ☹

zelvik
10. lis 2012
adriene
10. lis 2012

@evikj33 Na pálení žáhy naštěstí netrpím... musí to být děs ☹ ale najít si dobrou polohu na spaní je už teď náročné!
@zelvik Přes týden jsme v Praze, to manžel chodí do práce a na víkendy jezdíme buď k jeho či mým rodičům 🙂

chilinkaxxx
10. lis 2012

takže naše jediné vajko z odberu je veľký bojovník - včera sa icsi podarilo, vajko je podľa tabuliek a už má tri jadrá. V pondelok nás čaká vklad - držte všetci palce, aby sa krásne uhniezdilo v maternici jupiii 🙂

lea231
10. lis 2012

@chilinkaxxx drzim palce. mne zacne tento proces o mesiac .... nechame sa prekvapit. 😲

adriene
10. lis 2012

@chilinkaxxx Držím palečky! Uvidíš, uhnízdí se a pak ti bude jedno, že jste měli jen 1 😉
@malinka_02 Dloubání je dobrá zpráva, hnízdí se ti embryjko 😉 Takže tfuj tfuj těhu bacily 😎

harley26
10. lis 2012

@zelvik zatím v pohodě. Já stimulovala injekcema uz na IUI, takze to "znám" 🙂 ale mám strach. Mela sem v minulem cyklu cystu a bojim se, ze by se mohla objevit po te stimulaci i ted ... tak uvidime. Ty jsi v jake fazi?

evikj33
10. lis 2012

@chilinkaxxx Tak držím pěsti na pondělí 🙂 @malinka_02 Pro tebe čerstvá dávka bacila jsem separovala 😀 Tfuj Tfuj Tfuj

malinka_02
10. lis 2012

@chilinkaxxx tak držíme palce 😉
@adriene hele nevím, minule to bylo obdobný a nic.. ale co už, stejně to neovlivním.. ☹
@evikj33 děkuju a chytáááám 😀 😀 😀 😀 😀

malinka_02
10. lis 2012

@zelvik děkuju, mrknu na to 😉

adriene
10. lis 2012

@malinka_02 Prostě bude nebo nebude 😉 musíš to brát tak, jak to přijde 😎

ramdy
10. lis 2012

dobré dopoledné všem, tak jsem byla v pátek na ultrazvuku a domluvila jsem se doktorem na IUI, takže v úterý mi držte palce ať dorazí bičíkovci kam mají 🙂

malinka_02
10. lis 2012

@ramdy já myslela, že jste už řešili IVF?

malinka_02
10. lis 2012

@adriene no snažím se..

danny38
10. lis 2012

@malinka_02 Posílám též spooooustu těhu bacilůůůů, tfuj, tfuj, tfuj 😵

pawlla
10. lis 2012

Dobre ranko holky ja jeste porad lezim v posteli a pozoruju sebe i brisko 😀 a to mam byt v pul druhe u babicky na oslave to bude bramborovej salatek a rizecky to me motivuje jinak bych se snad ani nezvedla

danny38
10. lis 2012

@pawlla Mňam, dala bych si 😀

malinka_02
10. lis 2012

@danny38 děkuju moc!!! Chytám!! 😉

malinka_02
10. lis 2012

@pawlla jé to bych si dala 🤐

malinka_02
10. lis 2012

Tak dneska už mě břicho zase nedlubá, tak sem z toho víc nervozní než když včera dloubalo.. ☹

adriene
10. lis 2012

@malinka_02 Moc se pozoruješ! 😉 mně dloubalo prvních já nevim... 3-4 dny a pak byl vcelku klídek. A už jsem čekala jen na odběr krve. V klidu jsem chodila do práce, každý se ptal "tak co?" a já říkala "nevím, uvidíme. Buď bude nebo bude příště." 😎

malinka_02
10. lis 2012

@adriene no to sem si říkála už 2x, nechci si furt říkat příště.. už bych to asi ani psychicky nedala..

adriene
10. lis 2012

@malinka_02 Ale dala bys to, musela bys, pro miminko! Teď na to hold zkus nemyslet a věnovat se něčemu jinému 😉 všichni ti tu držíme palečky 🙂

malinka_02
10. lis 2012

@adriene snažím se 😉 děkuju moc.. to by byl vánoční dáreček 😀

adriene
10. lis 2012

@malinka_02 No to jo 🙂 lepší jak od Ježíška 😀

malinka_02
10. lis 2012

@adriene právě 😀 žádnej jinej už nechci 😀

malinka_02
10. lis 2012

Tak pravě přijel manžel domu na jedinej den než odjede na 4 dny pryč zase a během 10 minut sme se tak zhadali že tu zase sedím uplně se klepu a břcho bolí.. proč já se divím že to noldy nevyjde ☹