1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
11. lis 2012

Jinak holky dobre ranko!

malinka_02
11. lis 2012

Nemuzu si dojit na wc 😒 Uz nevim co delat.
Jo a bricho uz od vcerejska nic,zadny loupani nic..

zelvik
11. lis 2012

@pentagras Držím palce!!!!

harley26
11. lis 2012

@zelvik jééé, tak to je paráda!!! tak se hezky držte i nadále 🙂

pentagras
11. lis 2012

@zelvik děkujuuu 🙂

mmirunda
11. lis 2012

@pentagras na zítřek ti moc moc moc držím palečky kočko, ať se u Tebe zmrzlince líbí 😵

mmirunda
11. lis 2012

@malinka_02 jakpak ti je kočko, jsi v pořádku??

zelvik
11. lis 2012

@harley26 Děkuju, jdu 15. na kontrolu a je to nekonečný...

malinka_02
11. lis 2012

@mmirunda no právě nijak.. teda spíš jako stejbně jako vždycky, ni neobvyklého, břicho už nebolí ani neloupe a prsa taky nic.. a manžel už zase odjel..

mmirunda
11. lis 2012

@malinka_02 mě taky prsa ani břicho nebolelo, tak klídek 😉 Kdy jdeš na krev??

malinka_02
11. lis 2012

@mmirunda když mě není vubec nic, jako při minulých transferech.. Hele až od úterý za týden. Sem teprve 5den po KETu.

mmirunda
11. lis 2012

@malinka_02 takže jdeš 20.11. a to bude šťastnej den, já jdu s mrnětem na screening 😉

malinka_02
11. lis 2012

@mmirunda o to doufám 😀 😀 ale já asi v sobotu nebo v pátek zkusím testík, zchán má narozeniny tak abych si kdyžtak dala ason skleničku na žal..

pentagras
11. lis 2012

@mmirunda moc ti děkuju, mám pocit že ani neusnu

mmirunda
11. lis 2012

@pentagras ale usneš 😉 něco hezkýho si přečti nebo si pusť nějakou hudbu ...

evikj33
11. lis 2012

@pentagras Tak na zítra hezky vyhajat,dobrou sváču a něco proštěstí sebou a šup pro sněhuldu 🙂 Držím pěsti a posílám pár bacilu Tfuj Tfuj Tfuj

evikj33
11. lis 2012

Jinak ahojt ženy 🙂 @malinka_02 Tak čerstvá várka Tfuj Tfuj Tfuj Mně prsa bolí občas až ted,jinak to taky na začátku nebylo nijak žhavé.... 😉

malinka_02
11. lis 2012

@evikj33 děkuju!!! No já mám pocit že nic není moc žhavé..

evikj33
11. lis 2012

@malinka_02 Ted už to stejně není v tvé moci,rozhodne bublinka a tvé tělo a ty mužeš jen doufat a věřit 😉

malinka_02
11. lis 2012

@evikj33 no právě si říkámnjestli mužu udělat něco víc..

chilinkaxxx
11. lis 2012

máte nejaké tipy ako prečkať čakanie na tehotenský test? Zajtra mám vklad a tie dva týždne budú ťažké :/ testovať sa skôr určite nechcem - pri IUI som si urobila 4 testy - 2 vyšli pozitívne, 2 negatívne a nepodarilo sa to... tak sme boli sklamaní. Ako to tí lekári myslia, že buďte hlavne kľudná? Veď to je nemožné... inak, v podstate budem neoficiálne zajtra tehotná, nie? Keď mi ho vložia 😀 veď predsa mi vložia živé rozvíjajúce sa embryjko, nie? 🙂 už len, aby sa zahryzlo do steny maternice a je to v suchu...držte palce!

chilinkaxxx
11. lis 2012

@malinka_02 a ešte k tým prsiam - nič si nerob z toho, že nič necítiš, že sa necítiš "inak" - keď som bola po IUI, tak som si nahovorila v hlave aj to, že mi je na vracanie ráno a nebola som tehotná. Psychika je mocná veľmi. Nebudem ti hovoriť, že na to nemysli, lebo to sa nedá. Možno to vyznie divne vzhľadom k tomu, že išlo o oplodnenie v skúmavke, ale nechajme to všetko na prírodu 🙂

malinka_02
11. lis 2012

@chilinkaxxx palce držím a až na to příjdeš dej vědět, já sem 5 den po KETU je to už 3 transfer..

chilinkaxxx
11. lis 2012

@malinka_02 tento sa určite podarí 😉 ja idem na prvý vklad a verím veľmi, že aj posledný a šťastný. A možno sa nám podaria ešte stále tie dvojičky, ako sme si želali 🙂

malinka_02
11. lis 2012

@chilinkaxxx no já měla minule duchy na testě a 2 dny sem si myslela že to vyšlo a bylo to jen z pregnylu takže já ž sem dost skeptická potom zklamáná, kdy sem si dělala plané naděje..

malinka_02
11. lis 2012

@chilinkaxxx no já tomu také poprvé věřila, podruhé sem doufalam že ze dvou aspon 1 miminko vyjde a red už sem prostě skeptická no..

chilinkaxxx
11. lis 2012

@malinka_02 u mňa to isté - ja som mala ovitrelle a z toho boli tí duchovia - len som o tom nevedela, že to spôsobila tá injekcia, tak vznikla maličká nádej. Preto sa nebudem testovať - nechám to na test krvi po 2 týždňoch, ten bude na 100% a keď mi potvrdia na ultrazvuku aj tlkot srdca/sŕdc 🙂 tak sa budem až potom pomaličky a opatrne tešiť. A možno ešte posledná rada, MK je v veľmi dobrý v tom, že tu nájdeš rady, keď si nevieš s niečím pomôcť, ale neseď pri ňom každý deň - to nepomáha psychike - tiež vlastná skúsenosť.

malinka_02
11. lis 2012

@chilinkaxxx no já jsem byla v uterý na ransferu a manžel měl ve čtvrtek večer pracovní akci, v pátek odjel do sobty a dnes odjel do středy tak sem ráada že koník je a že si mám s kým pokecat když v tom nejkritičtějším období sedím sama doma.

saraha2
12. lis 2012

@pentagras myslím na tebe a držím palce!!!

saraha2
12. lis 2012

@chilinkaxxx ať se embryjko/a pěkně zavrtají!!!!!!!