1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras hele tak to ja mam taky strasnej hlad a furt zeru 😀 Ale bohuzel minule to bylo stejny a akorat dalsi kila navic 😠 ale urcite ti to vyslo a prdolka se zakousk!
@harley26 tak to je super a date prodlouzenou kultivaci?

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 tobě taky, musíme doufat, myslet pozitivně 🙂

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras holcina co byla na er stejny den jako ja tak citi prsa a bricho a dnes nasla // a tim vic se bojim,strasne se bojim toho pocitunbeznadeje az zase zjistim ze to potreti nevyslo..hlavne jak ivf vsem vyjde zacinam se bat ze je u me neco spatne na co neprisli a ze si vycerpam pokusy zbytecne..

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 ju ty jsi nervík, trochu tomu blastíkovi věř ne, holka já se taky bojím až seru magi v kostce ale prostě snažím se být pozitivníííí, protože nervováním - -tím stejně ničemu nepomužeš naopak.

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 minule ani nevím no, jak jsem psala měla jsem silný OHSS pozdní, 7 den po et odvoz do nemocnice s břichem plným vody, tak mě bylo zle jako k... tak nevím co z toho bylo k těhu a pak už nic, ani prsa ani břicho, jen občas dloubnutí, tak taky se bojím sttrašně a teším nejvíc

harley26
14. lis 2012

@malinka_02 doktor rikal, ze uvidime, kolik se oplodni vajicek, pokud vic, tak urcite dame PK, pokud malo, tak bude ET hned v pondeli ...

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras vis co ja to mela vse docela brzo za sebou -cervenec a zari tak to mam docela v zive pameti a citim se uplne stejne..bricho prsa nic.. A vnitrni pocit stejny..

harley26
14. lis 2012

Holky, tak trosku nevhodny dotaz. Ale byla jsem na zachode a uplne ze me tekl jakoby hlen, ciry ... jednorazove ... je to normalni? Dneska sem dostala nejake tri injekce ... a vecer si mam pichnout pregnyl .. nemuze to znamenat, ze by treba ty vajicka nejvetsi praskly predcasne??

malinka_02
14. lis 2012

@harley26 aha,no ale chcete ji. A vy budete davat icsi?

harley26
14. lis 2012

@malinka_02 jj, kdyz to pujde, tak ji dame. ISCI urcite, mozna PISCI -- to mi dneska doktor navrhl taky .. ze to mame zvazit. Ze je to zase o neco lepsi nez ISCI ...

go
14. lis 2012

@harley26 ja uz byla 3x. Zalezi na tom, jak telo reaguje, pokud reaguje dobre, tak je 11 den tak akorat 🙂 . Ja ted taky nejak nekynu, ale minule jsem mela 5kg nahoru, protoze jsem pry byla moc hubena 🙂

harley26
14. lis 2012

@go tak pokud ti pet kilo naopak pridalo na krase, tak bud rada 🙂 ja tak nejak nakynula prubezne od svatby 🙂)

harley26
14. lis 2012

@go 3x na IVF? tak tu smulu uz konecne musis prolomit! Kor kdyz budou vanoce 🙂

go
14. lis 2012

@harley26 nikdo to moc nepoznal, jen ja se proste necitim uplne dobre. Musim si kupovat o cislo vetsi dziny 😖 . Jo pravda , mozna je to ten manzelsky zivot, zadne hormony 😀

go
14. lis 2012

@harley26 ja jsem v lednu otehotnela, ale bohuzel o to v 10tt. prisla☹. Melo to o nejaky vzacny chromozom navic, tak nastesti to priroda takto zaridila. Ted se proste necham prekvapit 🙂 . Ty jsi tedy poprve?

harley26
14. lis 2012

@go tohle me fakt mrzi :((( kdyz uz clovek podstupuje takove utrapy, pak se konecne raduje z pozitivniho testu a nakonec takovy sok :( Ale jak rikas, nastesti si priroda poradila. Ted si poradi taky, ale v dobrem slova smyslu, uvidis, ze to vyjde 🙂 Ja jdu poprve. Ani nevim, jak sem se k tomu odhodlala ... snad to dobre dopadne. Jsou dve varianty, bud to pro me budou ty nejkrasnejsi vanoce, nebo naopak ty nejhorsi ... Ale pevne verim, ze to vyjde, proste musi!

malinka_02
14. lis 2012

@harley26 a mate k tomu duvod? My mame hodne spatne spermio tak sme museli ale picsi nam rikali ze se dava az kdyz to nevyjde..

malinka_02
14. lis 2012

@go a na ketu si nebyla? Ja jsem ted po 2.ketu..takze 3transfer..a celkove mam navic 10kg ☹ a od ketu sem se radsi nevazila 😠

harley26
14. lis 2012

@malinka_02 tak duvod k tomu je, mame jen 12% pohyblivych nebo tak neco ... jako do ISCI mame jit urcite, PISCI je na nasem uvazeni. Ja uz si rikam, ze doplatit si o dva tisice vic v tom celem baliku neni az takova hruza ... tak do toho asi pujdeme

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 co na to říct, pokud jsi si jistá že to nevyšlo ☹

malinka_02
14. lis 2012

@harley26 no my mame jen 2% a na icsi se nam vsechna embryjka oplodnila. U nas se cena picsi pricita k icsi takze je to asi o 8000 vic a jestli dat 30 000 nebo 38 000 sme uz nedali ..dalsi kety a leky a neschopenky k tomu to jsou dalsi penize no naskakuje to..

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras jista ne ale znas to,vntrni pocit..to vis nadeje umira posledni ale pociz je pocit..
A ty mas neschopenku vid? Co nejake prochazky podnikas?

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 ne vubec,nikam nejdu, polehávám, nic nedělám radši a zítra už trochu něco vytvořím 🙂 je mi fajn

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras a budes lezet celych 14 dni? Prochazky sou dobry, ale ty ses cerstve 😉

pentagras
14. lis 2012

@malinka_02 ne to ne 😀 , jen tak těch 5dní klidek, nic extra dělání a pak už normálka 🙂

go
14. lis 2012

@harley26 ja ti moc, moc drzim pesti 🙂 . Dulezite je , jak je na tom hlava, takze myslet pozitivne 🙂 . Budeme mit urcite krasne Vanoce 🙂

go
14. lis 2012

@malinka_02 ja nikdy zadne mrazacky nemela 😒

ramdy
14. lis 2012

@malinka_02 no taky my jsme "zatím na cca 20.000kč a máš pravdu, peníze budou a my ne

malinka_02
14. lis 2012

@pentagras aha no ja si dala 3 dny klidek v patek v praci, vikend valeni a ted uz sem zas v praci od pondeli..
@go aha..no ono to vypada ze ket pro me uspesny nebude..ta uspesnost je o hodne mensi..

malinka_02
14. lis 2012

@ramdy no my ted sme uz na 45 000 a to jeste 3 dny pn zadarmo ty me dobehnou pristi mesic..