1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
20. lis 2012

@janulkaa23 neboj, já to taky zvládla 😉 zvládneš to taky 😉 a odměna je potom sladká ....

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda já vím, ale nevystříkneme si z toho pera vše, dovytřískne to až když to mám vynadaný z kůže a zmáčknu to.nevím co s tím :(

mmirunda
20. lis 2012

@janulkaa23 aha, to nevím. Já píchala Puregon a šlo to v pohodě ☹

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda no nevím asi to blbě mačkám nebo co... :( uvidím co zítra..snad se nic nestane..když to domáčknu vykápne z toho už jen kapka nic víc

mmirunda
20. lis 2012

@janulkaa23 tak to nevadí 😉 když už vykápne jen kapka. Jaký máš jednotky?

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda málo 75 jednotek...od soboty mi to bude píchat přítel tak vše doženeme 🙂) co já teď skazím..

mmirunda
20. lis 2012

@janulkaa23 tak to máš fakt maličko, já začínala na 150 😉

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jj maličko do toho mám ještě 2 prášky ráno a od neděle budu brát další...

mmirunda
20. lis 2012

@janulkaa23 všechno zvládneš 😉

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 ty si taky píchala Gonal???

winterska
20. lis 2012

@mmirunda blahopřeji ti ke skvělému screeningu a k holčičce 🙂 to je paráda 🙂 🙂 🙂

mmirunda
20. lis 2012

@winterska děkuju kočko, moc 😵

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jj zvládnu jen mám strach z toho, že to nevyteče vše :(( zkusila sem i vyměnit jehlu a dopíchnout zbytek a nic až když sem to vyndala z kůže, zmáčkla dovystříklo to :((

saraha2
20. lis 2012

@janulkaa23 já měla puregon a pak menopur..ale u nás píchal manžel..

mmirunda
20. lis 2012

@janulkaa23 ta při nejhorším dáš prostě nižší dávku a něco málo, takže strach mít nemusíš 😉

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 aha... :(

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda děkuji za uklidnění..snad to bude ok, ale přijde mi, že to pero je divný, nebo mám špatný uhel jak si to píchám sama. V sobotu jdu na UTZ pak vpondělí, středu a pátek a pak už OPU..

mmirunda
20. lis 2012

@janulkaa23 to jdeš na UTZ docela často, já byla jen 2x a neboj kdyby byla dávka nízká a nerostlo to, tak ti přidají dávku ...

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jj musím kvůli tomu, že v neděli mi mají přidat další prášek

trefulka
20. lis 2012

@janulkaa23 Ahoj, tohle jsem našla na stránkách reprofitu:

"Každé pero má rezervu danou výrobcem v rozmezí kolem 75-100 jednotek, proto je v naprostém pořádku, když Vám v peru něco zůstane. Tuto „rezervu“ můžete použít v pokračování stimulace."

http://www.reprofit.cz/jsem-pred-lecbou-ivf

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@trefulka děkuji mooc..mě tam zbylo včera 12,5 a dnes 25 ale po zmáčknutí jen kapička vykápla

trefulka
20. lis 2012

@janulkaa23 Není zač 🙂 Teď bych chtěla poradit já - čeká mě teď 1.IVF - doktorka se mě ptala, zda-li chci ty levnější hormony nebo ty dražší v peru, že tam je rozdíl jen v komfortu aplikace a tedy i doplatku. Neřekli ti v CAR o něco víc, že bereš Gonal?

evikj33
20. lis 2012

@sheronka Moc gratuluji ke slečínce je krásná po mamince 😀 Tak se s mužíčkem těšte se zdravého miminka.Je hezké že ses taky ukázala 😉

evikj33
20. lis 2012

@trefulka Já mněla levnější Menopur a stačil a doplácela jsem celkem 800kč zož byl proti peru dost rozdíl,Péro se taky doporučuje tam kde se upravuje dávka v malém množství u injekce je to většinou po 75j,u péra si nastavíš i menší dávku 😉

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@trefulka mě se ptali taky, ale řekli mi že tohle je sice dražší ale jednodušší, že si nemusíš nic míchat sama..tak to beru..

trefulka
20. lis 2012

@evikj33 Díky, mně doktorka navrhala Fostimon - není v peru a přesto na něj budu doplácet asi 2800 Kč :/ Tak si říkám, jestli si ještě nepřiplatit na rekobinant v peru. Nechci si pak něco vyčítat...

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@trefulka u mě navíc hrozí hyperstimulační syndrom, takže sem víc hlídaná a neberu jen gonal.beru ještě 2 prášky ráno a od neděle mi přidají ještě nco :(

trefulka
20. lis 2012

@janulkaa23 budu držet palce, ať všechno klapne 🙂 Kolik jsi doplácela na ten gonal?

go
20. lis 2012

@trefulka ahoj, chci jen upresnit, tento zbytek je vzdy az na konci ampule. Coz je vzdy po nekolika davkach, ne pri kazdem pichnuti. Jinak jeste jeden dodatek, uhel vpichu je do podkozi uplne jedno. Myslim, ze chyba bude asi v peru. V kazdem pripade vsem preji hooodne stesti a at jsou tu jen same fotecky z UZ 🙂

radina
20. lis 2012

@malinka_02 Ahoj, je mi to luto :( mas pravdu, nesmieme to vzdat ! ja by som uz mala dostat vysledky z imuno, kazdy den chodim kontrolovat schranku, ci mi uz nedosli . 😝 Zatial som zacala chodit na folikulometriu, nech si vieme naplanovat sexik 🙂 .... hoci podla Dr hlavnou pricinou su muzove spermijky, lebo je to s nimi dost spatne. Ale mame uz potvrdenu diagnozu, preco, cize snad ho coskoro zacnu liecit.