1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pentagras
21. lis 2012

@harley26 děkuju moc, snad....mám hroznej strach

harley26
21. lis 2012

@pentagras A jak probíhala stimulace, jaka byla kultivace a kolik jste nakonec zavadeli? A jak se citis??

pentagras
21. lis 2012

@harley26 kočko já byla ted na ketu, minulej rok jsem měla IVF cyklus a byli 2 embryjka ke konci 5denní klutivace, jedno mi zavedli a to se povedlo ale blbě to dopadlo, koukni ke mě na profil, a ted jsme byli na KEt toho druhého embryjka, tak doufááááme, jinak by mě čekalo 3 IVF ale manžel už nechce - pokud se nezadaří..

harley26
21. lis 2012

@pentagras uz sem k tobe koukala, moc me to mrzi :( poslala sem ti hned srdicko! Tobě to vyjít musí! Smůlu sis vybrala už minimálněě na tři životy dopředu!

pentagras
21. lis 2012

@harley26 děkuju za srdíčko, no kdybys měla pravdu, stále věřím že se to povede, pokud ne, neudělám nic, a život pujde dál, manžel už nechce nic podstupovat kvuli mě, že prej na to prdí, prej začnem dělat jiný věci atd, jemu se to řekne ale já bez dětí žít nechci a podotýkám že adoptovat nechce...Hrozně bych si přála alespon jedno zdravé dítko.

harley26
21. lis 2012

@pentagras Budeš ho mít, uvidíš že jo a třeba i dvě 🙂

absti
21. lis 2012

Ahoj holky,
jak víte tak jsem po nezdařeném IVF, kdy jsem mě krátký protokol. Píchala jsem Gonal 225 jednotek.
Teď mi doktroka řekla, že příště bychom šli do dlouhého protokolu? Víte někdo co to obnáší? je lepší dlouhý nebo krátký protokol?? děkuji za všechny reakce

mmirunda
21. lis 2012

@absti Tak zrovna já mám za sebou dlouhý protokol, sice je to asi náročnější a více injekcí, ale já jsem byla spokojená.

absti
21. lis 2012

@mmirunda
a Miru jak to probíhá? doktorka mi říkala, že mi nějakou injekci píchnou už v cyklu před IVF a to 21 den.

mmirunda
21. lis 2012

@absti No já jsem vlastně začala píchat cca týden před ms, pak jsem dostala mas. Ty první injekce jsou vlastně na potlačení vaječníků ( paradoxně ), aby si mohli přesně nastavit, kdy bude jakoby ovu. No a pak se k tomu cca po 14 dnech připichuje ta stimulační injekce ( menopur, Puregon, Gonal) nebo tak a pak podle folikulometrie ti naplánují opu. Já jsem stimulovala taky cca 14 dnů 😉 Takže dohromady jakoby pícháš injekce 1 necelej měsíc. Ale každý CAR to má jinak. Já ze začátku píchala Dipherelin a pak k tomu přidala Puregon a nakonec ještě Menopur 😉

malinka_02
21. lis 2012

@pentagras tak to uz snad utece! Drzim palce 😉
@harley26 neboj transfer je vic v pohode nez opu fakt jak prohlidka..

malinka_02
21. lis 2012

@pentagras to je jak muj, rekl ze budem delat jine veci aby sme zili a ne se jen trapili, a ja si nedokazu predstavit takhle zit a radovat se kdyz to nejdulezitejsi nam chybi..adoptovat taky nechce..Vymyslel ze prodame byt na hypoteku a koupimedum za Prahou a ja nechci - na co dum bez deti.. a jeste bych zustala bez kamaradek a obchodu sama nekde daleko..

pentagras
21. lis 2012

@malinka_02 přesněěěěěěěěěěěě, máme stejně myslící muže, jsem ztracená, nějak začínám být v nervu, prostě, mluvili jsme o tom a on už nechce, řekl mi že mu to stačilo minule že myslel že přijdei o mě a ted jestli to nevyjde tak prostě na to kašlem, proto nechci dělat test jsem z toho uplně v pr..

lucia2505
21. lis 2012

Kočky aké ste mali príznaky pár dní po úspešnom ET? Boleli vás prsia??

malinka_02
21. lis 2012

@pentagras no tak u vas to vsechno je mnohem horsi, vytrpeli ste si moc.. u nas sme se nikdy nedostali ani k tehotenstvi..

pentagras
21. lis 2012

@malinka_02 holka je to hrozný každej má starosti at takový nebo takový ale povím ti že už to pomalu vzdávám, jak jsi psala ty, prostě přestávám věřit, jsme na chatě tak je možnost a čas větší komunikace a prostě to tak už nehcce ☹ Napíšu do IP, je škoda že diskuze není uzamčená, nechci uplně zde vše ventilovat

pentagras
21. lis 2012

@lucia2505 ahoj, tenkrát po Et uspešném jsme měla OHSS tak mě bolelo uplně všechno tak já ti bohužel neporadím, ale prý to o tom není, každej to má jiný

go
21. lis 2012

@harley26 moooc drzim pesti 🙂 Ja jsem se ted vratila z OPU.

lucia2505
21. lis 2012

@pentagras aha, ok ale aj tak diky 🙂

kaijko
21. lis 2012

@lucia2505 mě boleli prsa, hlavně bradavky, bříško jako při ms.. taky se může objevit špinění, nic z toho není špatně.. 🙂

malinka_02
21. lis 2012

@go a jak jste dopadli byla pekna uroda?

malinka_02
21. lis 2012

@pentagras jazdy rika ze mam byt optimisticka ale jak?

lucia2505
21. lis 2012

@kaijko ahoj a prsia ťa boleli hneď po ET alebo až neskôr??

kaijko
21. lis 2012

@lucia2505 myslím, že později, ono se budeš pozorovat a budeš cítit to co bys normálně necítila.. Ale je fakt, že každá to má jinak.. Tebe bolí?

lucia2505
21. lis 2012

@kaijko no veď práveže to pozorovanie je hrozné...mňa boleli po opu až do včera a teraz už nebolia vôbec, len sú väčšie...dnes som 4 deň po et.

go
21. lis 2012

@malinka_02 doktor byl moc spokojeny, 10 kvalitnich vajicek 🙂 . Mela jsem, ale velke bolesti, opravdu silene. Nikdy predtim nic takoveho. Ted doma odpocivam a uz je dobre 🙂

evikj33
21. lis 2012

@pentagras Já taky špinila cca od 7dne po ET asi 5dnu a 2-3docela dost už jsem myslela že je to v pr...Tak držím pěsti at je to dobré znamení 😉

sarah321
21. lis 2012

ahoj holky chci se poradit jsem po odběru vajček dopadlo to docela dobře v pátek jdu trasfer a vím že po tom mám být doma v klidu 5 dní tak mi to alespon řekli ale ptali se mě jestli budu chtít neschopenku že je lepší být těch 14 dnů do výsledku doma.tak nevím podotýkám že dělám 15 hodin jako pomocný kuchař 😖 jak jste to měli vy byli jste raději doma nechci nechat nic náhodě a něco si pak vyčítat.Děkuju

janulkaa23
21. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pajjaa ahojky,mám Gonal v peru a platila sem 1500kč... přeji hodně štěstí

janulkaa23
21. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 nn bubliny tam nejsou..volala sem tam a prý to jen málo mačkám, když to venku stříkne normálně 🙂