1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
23. lis 2012

Kočky, píšete tu dost, že jdete na 3D ultrazvuk. Je to z medicínského hlediska k něčemu důležité nebo se na něj víceméně chodí pro radost? Pokud je doktorům "celkem k ničemu" a je jen pro rodiče, tak za něj platit nehodlám. Ale pokud se tam něco má zjišťovat důležitého, tak si termín ohlídám... jen by mě zajímalo, jak to je.

adriene
23. lis 2012

@zelvik Z medicínského hlediska prý nepřináší nic významného, než normální UZ, na kterém se dá zjistit vše podstatné pro screening. Navíc jsem se dočetla, že je 3D miminku nepříjemný... respektive každý UZ mu je nepříjemný... Já na něj proto nejdu, nejen proto, že je to spoustu peněz navíc.

evikj33
23. lis 2012

@pupidu Nevím jistě někdo říká že chodí i s jedním,ale myslím že umně tak rozhodl proto že jsou dvě asi pro větší kontrolu.Protože právě mně říkala sestřenka že její známa má dvojčata holčičky a na takové vyšetření je nikdo neposlal a jedna bobenka měla právě něco se srdíčkem -už prodělala nějaké operace a je celkově Ok ale je mezi nima znatelnej rozdíl je drobnější.. Ale je to zas skoro 6let nazpět 😕

adriene
23. lis 2012

@evikj33 Já na tomto vyšetření též nebyla a dvojčátka čekám... jen mi dlouho kontroloval srdíčka miminek v rámci UZ v 20tt.

evikj33
23. lis 2012

@adriene Asi je to tím že nevěděl jak podrobně budou srdíčka skoumat u toho velkého UTZ ve 20tt a je fakt že to brala jen zběžně a navíc jak jsem byla u té kardio-pozvala nás za 14dnu znova-říkala že prdelky povyrostou a ona koukne pořádně pro objektivní zhodnocení 🙂 @zelvik 3D je opravdu jen pro rodiče na pokoukání-já oněm uvažovala,ale dr.to zkoušel a pak mně řek at radši peníze nechám na plenky že u dvojek to jde dost špatně a že on neučtuje za rozmázle skvrny.Zahlédla jsem chvilku chlapečka a než stih udělat fotečku začal máchat rukama a bylo prd. tak už jsem od toho taky upustila. 😉

zelvik
23. lis 2012

@adriene Fajn, díky za info, taky jsem neměla v úmyslu na něj jít, jen jsem právě uvažovala, kdyby k něčemu byl, abych něco neprošvihla a nezanedbala. Ale peníze za to nedám a mimíska tomu vystavovat taky nebudu, když se mu to nelíbí!!!!

saraha2
23. lis 2012

@mmirunda ty jdeš i na tripple??téda..

harley26
23. lis 2012

@zuzullik1001 ahoj zuzi, no, ET probehl v pohode, to zavedeni emrya je uplne stejny princip jako IUI, taky ti zavedou katetr do delohy, takze to nebolelo a byla to rychlovka. Pocity nemam zatim vcelku zadne. Vůbec mi jaksi nedochazi, ze mi zavedli miminko primo do bricha. Vlastne nic me neboli, nikde nepicha, az mam depku z toho, ze se nic nedeje a ze by se to z toho duvodu nemelo povest ... na mikulase se dozvim vysledek. Drzim palce, aby dosla ms co nejdriv!

pupidu
23. lis 2012

@mmirunda Já jdu na tripple testy teď po neděli. Vůbec se mi tam nechce, ale když už mám doporučení, tak radši půjdu, aby doktor nebrblal 😀

pentagras
23. lis 2012

@harley26 moc ti držím palce a posílám srdíčko

harley26
23. lis 2012

@pentagras děkuji 🙂

pentagras
23. lis 2012

@harley26 držím ti moc palce všechny

mmirunda
23. lis 2012

@saraha2 no jdu, dr. se mnou vůbec nepolemizoval 😠 😠 ale tak i kdyby vyšly blbě tak jim nebudu věřit

pentagras
23. lis 2012

@mmirunda ahoj Miri, tak je to černé na bílém, nejsem, opravíš mě v tabulce, kuju

mmirunda
23. lis 2012

@pentagras Kočičko, ty jsi dneska byla na krvi? nebo mi něco uniklo?

pentagras
23. lis 2012

@mmirunda jj, byla, negativní ☹ ☹

zelvik
23. lis 2012

@pentagras ☹ a tolik jsme ti držely palce!!!!! Takže co dál? Ubojuješ doma další pokus? 😒

saraha2
23. lis 2012

@mmirunda dvěma kammoškám to vyšlo blbě....a mají zdravé,krásné dětičky 😉

saraha2
23. lis 2012

@pentagras ☹ ☹ ☹ achjooooooooo..........my chceme těhu vlnu zpět!!!!!!!!!!!!!!!!že holky??????

mmirunda
23. lis 2012

@saraha2 proto na ně nedám, akorát se budu před Vánocema nervovat 🙄

mmirunda
23. lis 2012

Jj, chce to zase vlnu těhulek ....

pentagras
23. lis 2012

@zelvik nevím co bude dál, ted pujdu do práce a dám tělu odpočinout a pak se uvidí co manžel na to....
@saraha2 mi povídej, jsme neštastní, moc jsme v to doufali

unkarka
23. lis 2012

ahojky copak to čtu
@pentagras to mě mrzí ale ono to příště vyjde.

pentagras
23. lis 2012

@unkarka no jestli pujdu tak to bude 3 IVF

unkarka
23. lis 2012

Jinak ahojda všem dnes ta mrcha přišláááááááááá la la la.Tak od zítra píchám Gonal a Clexan.V uterý na ultrazvuk a už to jede 🙂

unkarka
23. lis 2012

@pentagras víš co do třetice všeho dobrého 😉

zelvik
23. lis 2012

@mmirunda A proč tam máš jít? Screening ti dopadl přece dobře ne?
Nechápu to...

mmirunda
23. lis 2012

@zelvik taky to nechápu, ale asi proto, že ten screening nebyl u mého dr. v CAR tak prostě chce svoje výsledky, nebo nevím 😠 😠 Stejně tak jako mi dělali UTZ v úterý na screeningu, stejně mi ve středu můj dr. znovu dělal UTZ aby sám miminko zkontroloval. Já jen doufám, že mi v tom prosinci potvrdí tu princeznu 😵

mmirunda
23. lis 2012

@unkarka tak veliká gratulka k mrše, snad je na dlouho dobu poslední. Hezky to rozjeď 😉

unkarka
23. lis 2012

@mmirunda taky doufam ze bude klid na dlouho :Dležím jak lemra,zvracim takze o nic neprijdu :D