1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kaijko
26. lis 2012

@zelvik NESMIME A NEBUDEME MIT!!!! 😉 Ja jsem mlada, ale vydesili me uz v patnacti co se muze stat a ja na to myslela po celou dobu.Uz v puberte mi doslo, ze deti chci mit a nedokazu si zivot bez nich predstavit!!! Ale silime ze vseho solidne.. 😀 Picha/nepicha, boli/neboli, spatne/dobre, tlaci/netlaci, spinim/nespinim... A jak to ma kazda jinak a pak je z toho zmazek..

gyty
26. lis 2012

@malinka_02 ja po prvnim KETU otehotnela hned. prvni ket a hned to vyslo. a pak jsme chteli druhy a to stalo 6 pokusu kdy nic a az ted to vyslo! a hned obe! poprve jsem vubec nemyslela na to jestli se to povede nebo ne. ja po KETU sla domu s tim ze jsem tehotna. kdyz na to vzpominam nevim kde jsem brala to svoje presvedceni ale proste jsem to tak brala. a bylo to tak. po tom kdyz jsme se tolikrat pokouseli tak to bylo cely jiny a ja se nervovala a delala si testy dopredu jestli uz tam neco bude videt procitala diskuze a nemyslela na nic jineho nez na tech 16 dni kdy musim cekat na test. a ten byl pokazdy snehobily. a ted naposledy jsem si nevybrala zrovna klidne obdobi zivota a vlezlo do toho strasne moc zivotnich zmen a ne moc pozitivnich a zrovna v tech dnech po transferu. rikala jsem si, ze kdyz bych to cely vedela tak to odlozime....a ono to zrovna vyslo!!! ta psychika na to ma opravdu veliky vliv.moje gynekolozka rekla, "kdyz se zda ze je celej zivot v "prdeli", tak se muzete vsadit ze do toho otehotnite! " a mela pravdu 🙂
nehazej flintu do zita! jednou se to povede! 😉

gyty
26. lis 2012

@evikj33
no to ja to mam opacne ja jsem mela 51kg. porad sem si vycitala ze se nechteji tak dlouho uchytit protoze jsem hrozne hubena. ale proste jsem nedokazala pribrat at jsem delala co jsem delala. tak ted mam 54. takze konecne nevypadam na umreni. to taky kazdej rikal jak je mozny ze po hormonech vubec nepribiram. kazdej koho znam tak dost pribral...az na me. tak jsem na to zvedava kolik priberu! brisko uz de videt ted!

gyty
26. lis 2012

@adriene dik kouknu tam!

ivapo
26. lis 2012

tak dnes na posledním ultrazvuku ... opět. tak 5 ťi minutový!!! 😖 😠
ňo hlavně že je mala v pořádku... hlavičkou dole.. váží cca1981 dkg... tak mám radost.. otištěn se nechtěla.. byla obličejem do zad... 😉 😠 🙂

ivapo
26. lis 2012

@zelvik ale stejne se bát budeme!!!

adriene
26. lis 2012

@ivapo Už se ti to také krátí, že? Ještě nějakou dobu 2v1 a bude to !! 🙂

zelvik
26. lis 2012

@ivapo Jojo, pořád a po zbytek života....

ivapo
26. lis 2012

@zelvik a už se kulatíš?

ivapo
26. lis 2012

@adriene ňo spíš se mi to ted nějak vlece 😝 jak nejsem moc ohebná.... 😖

ivapo
26. lis 2012

@adriene skoro po 10 letech jse zapomněla to tehotenske bříško....

adriene
26. lis 2012

@ivapo To mi povídej... 😀 Nejvíc mě trápí, že si přes pupek nevidím tam dolu... takže holení je "na blind" :D Zavázat tkaničky u bot je také něco... a vrchol nastal včera, když jsem šla s kámoškou na kafe do Světozoru, donesla jsem si latté, zákusek a džus na tácku ke stolu, postavila ho a když jsem si sedala, pupkem jsem to latté " sundala... No co budu povídat... trapas!! 😀

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@unkarka děkuji, já jdu ve středu znova 🙂 jj dáreček by to byl krááásnej 🙂 Hodně štěstí

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jjj s přítelem taky věříme v krásnej dáreček pod stromeček 🙂

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 jjj to pomalu ze mě bude...snad bude bojovníčci 🙂

evikj33
26. lis 2012

@ivapo Gratuluju k uspěšné kontrole 🙂 @adriene Jo holky tak to jsme natom stejně,mam problém nejen s holením,ponožky obouvám taky zajmavě a boty-potapěčskej zpusob(nádech ponořit...) Jinak mám přez pupek 123cm a jak už se pořádně nepřisunu kestolu největší pruser je polévka nebo tekutější omáčky atd..to mám pak všude 😅

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky nevíte zda se dají na neschopenku dát 2 adresy na marodění? Já mám doktory v Praze tak chci marodit v Praze ale na víkendy bych chtěla jezdit k rodičům...

zelvik
26. lis 2012

@ivapo No já ti nevím 🙂 Gatě už nedopnu, ty nosím na gumičku 🙂 a pod dlouhý svetr. A mám dojem ,že už bříško vykouklo, je tam prostě už něco, co už nezatáhnu 🙂

adriene
26. lis 2012

@janulkaa23 Já myslím že určitě ne. Adresa na marodění je jedna, v případě, že měníš místo pobytu pro marodění, musíš to nahlásit... ale pochybuji, že to budeš takto 2x týdně měnit.
Mám to podobné... od pondělí do pátku jsem v Praze (kvůli manželovi, který tu pracuje, lékařům...) a na víkendu vyrážíme na venkov, za rodiči... a adresu na marodění mám psanou k manželovým rodičům...

irennn
26. lis 2012

To čekání mě zabije...pro injekce si jdu 7.prosince, ale ta doba je nekonečná, zaměstnávám se doma,chodím do práce, se psy,ale stejně na to musím pořád myslet. O víkendu proběhla ovulace, tak jsme do toho pořádně zkusili ještě bušit 😀 , náš takový poslední pokus před IVFs nohama na zdi 😀 , co kdyby náhodou.
Já už chci,aby byly Vánoce, i když nemám pro nikoho žádný dárečky...

ivapo
26. lis 2012

@adriene tak musíš chodit tam , kde je to s obsluhou!! hihi 😀

harley26
26. lis 2012

@irennn cekani je strasná vec, ale pockej si, az budes po transferu, to se to teprve vleče ty dny!!! Ale třeba to nebude ani potřeba a když sou ty svátky, tak se zadaří přirozeně, byl by to teDA super dárek 🙂

adriene
26. lis 2012

@ivapo No to mi povídej... byla to zrada 😀 teď už se radši nechávám vážně obsluhovat.... 😉

chilinkaxxx
26. lis 2012

tak nám prvé IVF nevyšlo ☹ dnes volali, že je negatívny test...a to som bola takmer na 100% presvedčená, že to vyšlo, ms mi meškala 4 dni, bolelo ma brucho aj kríže... ale žiaľ som si to všetko asi len vsugerovala ☹ veľmi som bola smutná, ale môj úžasný mm mi povedal, že v januári to dáme a určite to budú hneď dvojičky. tak 10.12. ideme podať novú žiadosť a nový rok začneme s tehotenstvom. MUSÍ SA TO PODARIŤ!!

unkarka
26. lis 2012

@chilinkaxxx to me mrzi ale jednou tu smůlu ,usime porazit,hlavu vzhuru.

adriene
26. lis 2012

@chilinkaxxx To mě mrzí :( budu však držet palce na 2. pokus 😉

harley26
26. lis 2012

@chilinkaxxx takové zprávy nečtu ráda, ale hlavu vzhuru, ted uz to nebude šance 45%, ale zvedne se aspon na 60% a dvojcatka budou kdyztak jako bonus 🙂 Kazdopadne chapu, ze to obrovsky mrzi a boli, poradne se vyplac, manzel te podrzi a vrhnete se do dalsiho boje! A testovalas predtim nebo jsi cekala na krevni testy? Kolikatidenni kultivaci jste meli?

zelvik
26. lis 2012

@chilinkaxxx ☹ držím palce nadále!!!

janulkaa23
26. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene a nebojíš se kontrol?? nebo jak to děláš??

adriene
26. lis 2012

@janulkaa23 Bojím - nebojím... nevím no. Zatím žádná nedorazila a to jsem na neschopence už 5 měsíců... ale vím, že holky říkaly... že už kontroly měly... Každopádně mám domluveno, že kdyby náhodou byla a já nebyla na místě, tak si seženu potvrzení od lékaře.