1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
12. dub 2012

@marmina ahojcek...ano dneska rano som uz polikala 😀 znie to tak... 😀 😀 😀 mam progynova..vypada to ako antikoncepcie, take male zelene svinuchy a aj dni su u toho ako u antikoncepcie. mam to uziva 2x za den...zatial v poho...no uvidime casom... 🙂 🙂
a ty ako? ako stu endosku?

lucka2601
12. dub 2012

@saraha2 Ahojky,ja jdu zitra na krev HP,a na IMUNO vysledek az 26.4.tak nevím asi se bude muset čekat na výsledky s IMUNA az pa budou moci neco delat ci se mýlim???Vubec ale vubec nevim co mne ceka,na 1konzultaci mi

rory_g
autor
12. dub 2012

@evikj33 já jsem na Clostil vůbec nereagovala, i když jsem měla koňské dávky 😀 To mi ani neříkej, že je zkušební, to bych musela vybrat banku 😀
@marmina děkuju, jsi zlatá 😵
@vall83 jakou máš stimulku? Já nevěděla, že i na KET se stimuluje, myslela jsem, že se dělá v přirozeném cyklu

zelvik
12. dub 2012

@marmina Omlouvám se, že se ptám, když si to můžu někde dohledat, ale na to nemám sílu - ty máš endometriozu? Já totiž ano a když vidím, že sis nechala zavést 2 a neujalo se to, tak nevím, jestli nejsem kaskadér, když jsem podepsala papíry, že chci zavést jedno...Co? :(

rory_g
autor
12. dub 2012

@lucka2601 ahojky, mě udělali IUI, dokud nebyly výsledky z imuna 😉

lucka2601
12. dub 2012

@saraha2 nedopsala jsme to ale na 1konzultaci mi dr.rekla ze kdyz prijedu budu mit pripravene injekce,protoze my jsme mneli na vyber jestli IVF nebo IUI a vybrali jsme si to co mnelo vetsi percentualni vysledek tedy IVF🙂

vall83
12. dub 2012

@rory_g dali mi leky progynova...hormon estrogen asi pravdepodobne...ma to aj nejake ucinky ne sliznicu atd....ono ked idete hned na ET take mate leky ktore musite pred ET pocas ET a aj po ET uzivat alebo zasuvat....tak i tuna cpou hormon... 😒

lucka2601
12. dub 2012

@rory_g Ahojky ale my máme rovnou IVF mneli jsme na vyber tak chceme jit do toho co ma vetsi sanci na uspech.... 🙂

zelvik
12. dub 2012

Teda to jsou věci, člověk by asi neměl nikde nic hledat, pak je z těch informací jelen. Já tu trpím a hecuju se, abych si nedala kafe a tady píšou tohle http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky/salek-k...

zelvik
12. dub 2012

@rory_g Tak 3, .....2,......1.....AUU a je to 😉 co?

pawlla
12. dub 2012

@zelvik noo to ja taky brz kafe docela trpim ale zatim se drzim a nedala jsem si 🙂 koupila jsem so detskou kavu 😀

pawlla
12. dub 2012

Jeste jsem se chtela zeptat jake leky uzivate po ET ja jich mam docela dost 😒 a nevita jestli je budu muset brat az do konce tehotenstvi nebo jak to je ?

vall83
12. dub 2012

@zelvik hmm zajimave.... 😉

zelvik
12. dub 2012

@pawlla Co to je dětský kafe?🙂

plumeria
12. dub 2012

@pawlla Já jsem měla po ET Prednison, Utrogestan a kvůli OHSS injekce Ziboru. Teď už mám jen Utrogestan a samotnou by mě zajímalo, jak dlouho se bere. Ty máš co?

alinah
12. dub 2012

holky clovek tady chvilku neni a tady je tolik novinek ☹
nehazejte fllintu do zita. kandidatem kolosalnim na neuspech jsem ja - dneska v praci stres jak blazen, pak rychle k babicce pro malyho, domu udelat veceri a az ted jsem si sedla. no dobra zprava je ze nemam cas se pozorovat. ale bricho boliiiii ☹

marmina
12. dub 2012

@zelvik nene, já endometriozu nemám, mám něco podobného co @nemorosis - absence cyklu (i když mě rok a půl po porodu když jsem přestala kojit sám naskočil - ale otěhotnět se mi paradoxně vůbec nedaří...)

@vall83 na endo teprve budu volat nebo jak jsi radila přes svého gyndr., tam mám taky brzy jít na preventivku, ještě to promyslím, mám teď hlavu plnou svatby 😉 akorát jsem dozdobila ségře šaty a dodělala ozdůbky do vlasů, už je celá natěšená tak to s ní prožívám taky 🙂

alinah
12. dub 2012

@plumeria hele me rikali ze utrous se bere do konce 10-12.tydne..

marmina
12. dub 2012

@plumeria Utroš se bere tak do konce prvního trimestru

marmina
12. dub 2012

@alinah jsi rychlá 😀 dlouho jsi tu nebyla, tak doufám, že se velikonoční zajíček drží když má tak akční mamku 😀 šetři se holka!!!!

rory_g
autor
12. dub 2012

@zelvik 😀 píchnutí v pohodě, ale ty 2ml...a štípe toooo, taky Tě Menopur štípe??
@pawlla Jaké máš léky? Já mám taky dost...ale s těhu souvisí jen dva...
@vall83 jj, estrogen je ženský hormon, tady se asi nahrazuje progesteronem, asi je obojí dobré 😉

Holky, moc vám děkuju za podporu, až přidám Certrotide, který ještě víc štípe 😕 😅

zelvik
12. dub 2012

@marmina Ahááá, už jsem to pochopila, já reagovala na příspěvek vall, kde se tě ptá na endo 🙂 a já si to nespojila s tou endokrinologií, ale s endometriozou....no člověk už je těma termínama potrefenej 🙂

alinah
12. dub 2012

@marmina no, zajicek se zatim drzi. opet me zacaly bolet prsa, ale jinak, tak nevim. a opravdu me dneska boli cely dolni bricho. musim se zacit setrit, dnesek byl trosku narocnej..

marmina
12. dub 2012

@zelvik s tim kafem to je zajímavý, vždycky přijdou na něco novýho, já kafe teda nemusím, ale mám místo toho kakao 😀 😀 a to jsem pila při stimulce po litrech, mňam 😀

vall83
12. dub 2012

@marmina
no za optani u gyndosa nic nedas... 🙂 🙂
jeeee tak to je krasny sestrina svadba a takto pekne to spolu prezivate supis pupis....a kedy presne to ma? ze velku gratulaciu za nas vsetkych holek si troufam napsat.... 😀

zelvik
12. dub 2012

@rory_g Ne ne, Menopur ani necítím, možná tím, jak máš koňskou dávku...

marmina
12. dub 2012

@zelvik nojo, endo jako endo 😀 Ale mě teda trochu trápila štítná žláza...

marmina
12. dub 2012

@vall83 moje sestřička se vdává v sobotu dopoledne, počasí nic moc, ale hřeje ji láska 🙂

pawlla
12. dub 2012

@zelvik no je to vlastne neco jako melta Caro se to jmenuje je to zdrave pije to dcerka a ted i ja misto normalniho kafe

@plumeria
@rory_g no ja beru prednison k.listovou estroferm 3 krat dene a ten utrogestan uz na nic jineho nemyslim porad se jen cpu leky

marmina
12. dub 2012

@pawlla ať žije Caro!!!! 😀 taky piju, je to mňamka a dělá pěnu jako cappuccinko, hmmm