1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
30. lis 2012

@sarah321 Určitě, hlavně buď v klidu, jak říká @saraha2 ... zkus se něčím zabavit. Třeba knížkou, nebo DVD... Abys toho stále neměla plnou hlavu 🙂 Lehlé špinění může opravdu znamenat zavrtávání. Kolikátý den jsi dnes po ET?
Já také netestovala... byla jsem srab a navíc jsem si říkala, že stejně co.... když to tam bude, tak to zjistí z krve a bude hotovo 😎

dadenka111
30. lis 2012

@malinka_02 Ja som si bola ista, ze teraz uz lahko otehotniem, ked sa to na 1.KET podarilo. Horvorim si uz len udrzat a nekrvacat a hobelec. ani naaaznak 😒 Teraz som presvedcena, ze sa podari otehotniet len bez PK (to boli len tie dve prve mrazene). Uz by som nechcela o tom ani premyslat a rozhodovat sa. Tu uz nikto nic negarantuje. Preco je to take zlozite. 😔 Tentokrat ani PNka nepomohla, ze som vypustila z hlavy pracu a stresy v nej. 1.KET som brala dovolenku a boli sme na chalupe. Prechadzky v prirode a robila som v zahrade a pod. Tento relax bol najlepsi 😉 Co budem robit pri 2.IVF pravdepodobne to bude v zime? Ty co planujes na dalsie KETko? Musis sa nejako pekne odreagovat...

sarah321
30. lis 2012

dneska to břicho opravdu bolí jako před m. mě ještě ke všemu bolí vždy strašně kříže a to je taky dneska:(pojedu dneska ještě kuknout po nějachých dárečkách tak si ten testík nakonec možná koupím. Uvidím ted jdu péct cukroví tak si pustím k tomu hudbu ta mi vždy zvedne náladu🙂

sarah321
30. lis 2012

@adriene jsem 7 den teda jestli se den transferu nepočítá, když jsu někde venku tak na to i zapomenu ale doma je to boj. Jak jsem psala ted jdu péct dám k tomu dobrou hudbu a určitě to bude lepší🙂 Děkuju vám holky

zuzullik1001
30. lis 2012

@crime a okolkej si sla z nemocnice???kolki si tam este leyala po narkoze?? a okolkej je prijem??

saraha2
30. lis 2012

@sarah321 já bych testla až tak 9tý den..já měla 9tý den teprve ducha..

adriene
30. lis 2012

@sarah321 No na testování je to vcelku brzo, ještě... i když některé holky tu už v tu dobu tu testovaly... já bych tak 2 dny ještě počkala... 😉 Běž se odreagovat 😉

sarah321
30. lis 2012

Holky jak říkáte jestli budu testovat tak určitě počkám,brala jsem dost léku který ve mě určo ještě budou.Ted jdu na to pečení tak odpo písnu jestli to zafungovalo 😀

malinka_02
30. lis 2012

@kaijko jak lip myslis? Jako to ze nejsem tehotna ani po 3 transferech me mrzi kazdou minutu..

kaijko
30. lis 2012

@malinka_02 Lip nez jsi na tom byla..Mozna blbe polozena otazka, ale nemyslena zle..

saraha2
30. lis 2012

@sarah321 já se do pečení pustím příští týden 😉

evikj33
30. lis 2012

@saraha2 Hlavně pozor na pupík,já mám ted problém i hodit štrudl na plech nějak mně v předu něco přebejvá(mám krátké ruce),takže věčně narážím,nebo sem alespon řádně pokypaná 😅

malinka_02
30. lis 2012

@dadenka111 nam se jeste nikdy nazadarilo uz si rikam ze je nejaky problem ktereho si nevsimli..ja pockam na imunologii mela by byt koncem prosince tskze se bojim ze bude az v lednu a az bude vse ok dam hned ket a dalsi ivf..Ja uz zas neverim ketum a verim jedine v ivf jenze pak bude po nem a co pak..
@sarah321 ja mela jeste 9 den ducha z pregnylu tak bych netestovala driv jak 10 den

saraha2
30. lis 2012

@evikj33 já mám malé břicho zatím..jak řekla švagrová:vypadáš,jako kdyby jsi snědla o rohlík navíc 😀 ,takže v poho 😉 ty jsi dál a máš tam dva prcky,takže jsi dobrá,že vůbec pečeš!!!já už bych asi jen ležela a funěla 😀

adriene
30. lis 2012

@malinka_02 Ale ono je otázka, kdy se pregnyl píchá... Ty jsi ho měla při KETU o trochu později, než asi @sarah321 před OPU. Každopádně i tak je zatím dost času na testování... 🙂

adriene
30. lis 2012

@evikj33 @saraha2 Holky, já obdivuji každého, kdo vůbec něco dělá... pomalu už funím jak... 😀 Dnes mi přišla krabice plen, tak od rána peru a sušim 🙂 V mezičase sedím u notebooku a píšu seminárku... no a ze sezení mě bolí kostrč... je to se mnou marný 😀

sarah321
30. lis 2012

Tak něco málo napečeno, složená nová polička takže dobrý aspon mi to uteklo.Ted v klidu kávička (slabá kdyby náhodou) 🙂

martinazvo
30. lis 2012

@sarah321 prajem Ti veľa trpezlivosti a držím palce na pozitívny testík, mňa toto "nekonečné" 14-dňové čakanie čaká tak cca. o 2 mesiace a je to asi to coho sa bojím najviac zo všetkého okolo IVF...

sarah321
30. lis 2012

@adriene holky já si pregnyl píchala jen u IUI ted při IVF jsem měla jiné léky gonal v peru,pak se k tomu v půlce přidal Cetritide a 36 hodin před trasferemOvitrelle ten je něco jako pregnyl nejdůležitější jet do těla🙂 Nechala jsem to na doktorce sice byli drahý ale jsou prý při IVF lepší tak budu v to doufat🙂

adriene
30. lis 2012

@sarah321 No on Ovitrelle je to samé co Pregnyl a pokud v těle je, udělá ti falešnou hladinu HCG... Jak je to dlouho, co jsi píchla Ovitrelle?

sarah321
30. lis 2012

@martinazvo Děkuju ti.Já si myslela že tohle po tom všem už bude v pohodě a jehle je to nejtěžší zkouška trpělivosti🙂 Lituju jen svýho muže zná mě usměvavou,pořád něco dělající a ted no nejsem to já, nedokážu mu vysvětlit jak se to ve mě všechno hrozně pere ale obdivoval mě že si dokážu píchat všechny ty jedy a to vše kolem tak snad chápe i tohle. 🙂
Všem co se tady i jinde snaží moc držím palce ať vše dobře dopadne tudíž i tobě 😵

sarah321
30. lis 2012

@adriene to jsem si myslela říkali mi že je to stejně důležité jako pregnyl je to dnes 15 den 😉

adriene
30. lis 2012

@sarah321 Tak to už je docela dlouho... to už by v těle neměl být 😉 Ale pokud ty 2 dny ještě vydržíš, určitě si tu jistotu tím ujistíš 🙂

saraha2
30. lis 2012

@sarah321 já kávičkovala celou dobu 😉 pokud nepiješ několik smrťáků za den,tak je to o.k.

sarah321
30. lis 2012

@saraha2 nene dvě malý kavičky za den a v mím případě je to spíš takový kakao dávám si hodně mlíka 😵

sarah321
30. lis 2012

@adriene ještě počkám a uvidím pořád špiním tak uvidím co se z toho přes víkend vyklube pak kdyžtak koupím testík 😉

janulkaa23
30. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak UTZ dopadl skvěle 🙂 Sliznice kráásná a k odběru v každém vaječníku cca 10 vajíček, tak sem zvědavá 🙂 Slova paní doktorky: To by v tom byl čert, aby to nevyšlo 🙂

evikj33
30. lis 2012

@janulkaa23 No super gratuluju ke snušce.Kdy bude OPU?

janulkaa23
30. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 OPU bude v pondělí v 9 hodin nástup 🙂

saraha2
1. pro 2012

@sarah321 tak jak jsi na tom?Dobré ráno všem,já čumákuju od 5hod..horší,jak důchodci 😀 byla jsem vyzvednout věnečky,ruhlík,zítra dám světýlka,polepím okna a budu užívat 😉 udělám Vám chutě,dnes máme k obědu pečínku,knedlu, zelí,maso už se peče,tak to tady kráásně voní 🙂