1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
11. pro 2012

@zuzullik1001 Ne, nic... já přesně nerozumím tomu, co by jako měli píchat?? Víš o něčem konkrétním? 😎

janulkaa23
11. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene zuzullik1001 myslí asi, že když se něco píchá před OPU tak zda se po ET taky něco píchá...mě píchli ten pregnyl vyjímečně, že s tím mají dobrou zkušenost...

adriene
11. pro 2012

@janulkaa23 @zuzullik1001 To je jasné, tomu rozumím... jen jsem myslela, zda má jít o něco konkrétního. Protože nic, co by se dávalo vždy, není.
O tom pregnylu (v malé dávce), jsem slyšela. Ale to záleží na CARu a moc jich to nepoužívá..

janulkaa23
11. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@adriene jj to je fakt...u nás v CAR to dávají pokud před OPU pícháš decapeptyl...

pechlinka
11. pro 2012

Ahojte baby....tak ja som dnes vypisala papier..do poistovne..na schvalenie IVF.... :( Som z toho trochu sklamana... Chceli iba meno..adresu...a 2 otazky... :( Myslela som si ze toho bude viac.. :( a čo teraz?...ako dlho budem čakať na schvalenie?... A co nasleduje po schvaleni?.. :(

lucia2505
11. pro 2012

@pechlinka Ahoj...schválenie trvá pár týždňov, potom ti dajú vedieť, že už tam majú schválenú žiadosť a dohodneš si konzultáciu, kde sa dohodnete kedy začnete, dr. ti dá recepty na lieky atď.

zuzullik1001
11. pro 2012

@adriene jj to som myslela..🙂 dakujem za vysvetlenie..🙂

saraha2
11. pro 2012

@zelvik
@rory_g to je fakt,jsem až magor 😀 já mám světýlka,santíky,věnec na dvěřích,na stole..vše fertig.dnes jsem pekla van.rohlíčky,zítra perníčky.te´d dělám véču-kančí játra a hranolky.dietě zdar 😀

adriene
11. pro 2012

@saraha2 já chci bydlet u Tebe 😀

zuzullik1001
11. pro 2012

@janulkaa23 mala si aj utorgestan?? nevies ci si ho mam zaviest aj v den ET rano??

zuzullik1001
11. pro 2012

@adriene a nevies ci utrogestan sa zavadza aj v den ET rano??

adriene
11. pro 2012

@zuzullik1001 Ano, zavádí. V kolik hodin budeš mít ET?

zuzullik1001
11. pro 2012

@adriene este neviem este si mam volat...preco?

saurer
11. pro 2012

ahoj holky, tak dneska mi zase pohrozili ivf, takže se k vám asi nadobro přidám 🙂
teď stimuluju injekcemi na iui a po pěti injekcích na ultrazvuku ani ťuk, tak mám zvýšenou dávku, ale optimismus mě jaksi opustil...takže to spíš vidím v novém roce na 1. IVF 🙂 ráno jsem to málem obulela, ale jsem blázen 🙂

gelinka75
11. pro 2012

@zuzullik1001 v den ET sa nema davat zdola, aby neprekryval krcok, treba ho zapit 😉 aspon v GF to tak mame

crime
11. pro 2012

@gelinka75 já jsem teda zaváděla i v den ET zdola, protože mi doktorka řekla, i když se vstřebá jen trošku (na ET jsem šla v poledne), tak je to dobře a zbytek si prý ona setře tamponem. 🙂

gelinka75
11. pro 2012

@crime tak asi to ma kazdy inak, my to mame zapijat 😉

adriene
11. pro 2012

@zuzullik1001 U nás to bylo vlastně tak, že v den ET ráno spolknout a po transferu už zavádět.
To Ti ale asi měli říct... popřípadě si do CARu zavolej, jak to u Vás chtějí 😉

zuzullik1001
11. pro 2012

tak bebenky tak tam zavolam a opytam sa..🙂🙂 dakujem..🙂

zelvik
11. pro 2012

@saraha2 Jůůů, hranolky a flák masa, jak píše @adriene - taky by se mi u tebe líbilo 🙂 a pravda, na věnec na dveřích a sněhuláky na oknech a v chodbě na zrcadle jsem zapomněla. Tak to se mnou není až tak marný 🙂

zelvik
11. pro 2012

@saurer Ahoj, neboj a nebul 🙂 Já se IVF bránila zuby nehty asi 3 roky. To jsem šla radši dobrovolně na laparoskopii, pak 2x na IUI a pořád to nikam nevedlo. Tak jsem se psychicky připravila na IVF a jak jsem teď ráda 😉 Jasně, pořád si říkám (protože jsme za poslední rok prošli s manželem velkou psychickou a vztahovou změnou - k lepšímu), že by se to teď možná povedlo i samo, jak jsme v pohodě, ale co už...

saurer
11. pro 2012

@zelvik nebulííím 🙂
jen vždycky nový informace potřebuju nějak vstřevat 🙂 já se snažím bejt každej den veselá a optimistická, že líp už to snad nejde 🙂
tak snad ivf vyjde...a tobě moc gratuluju 😉

zelvik
11. pro 2012

@saurer Děkuju!!!! Tak to máš z poloviny vyhráno, když na všechno koukáš "zvesela" 🙂 A budu držet palce!!!

malinka_02
11. pro 2012

@janulkaa23 ja jen rikam ze to ze mrcha neprijde pres utros bohuzel nez amena ze je vyhrano 🙂
@ramdy prave,uz zase spinim takze sesi rikala ze treba by se zadarilo nekdy prirozene a ted si rikam jak sem fakt naivni,ale stejne pokazde clovek doufa..

malinka_02
11. pro 2012

@rory_g ja taky nic 😀 A nemam za sebou ani ET,dokonce nemam ani vybrany darky pro sebe 😀
@radosska oplodnit si nech urcite vsechny!!! Ja mam za sebou ivf a 2 katy a nic tak mi zbyva posledni vajicko a budu muset na dalsi ivf..

malinka_02
11. pro 2012

@radosska jeste je treba brat v uvahu ze kdyz nechas jen cast tak sice usetris ted ale tba budes muser na dalsi ivf a to bude drazsi ..
@janulkaa23 ja mela carku z pregnylu jeste hodne dlouho a bohuzel sem byla velmi zklamana protoze sem verila ze to vyslo takze fakt vydrz co nejdele.. A kdyz ste dali 2 ted najednou neprijdete od pojistovny o ten 4 pokus?

malinka_02
11. pro 2012

@saraha2 ja mam taky vecicky,mam venec na dverich,jmeli,zapichy v kytkach,povesene pentle s vanocnim motivem,retezy ze zvonecku na lampach a svetylka v oknech a na chodbe hvezdicky z ikey 😀 😀
@saurer tak i tu nekdo pribyde do party ne jen t tehule tady 😀 😀

janulkaa23
12. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 já vím, že to myslíš dobře..no uvidíme..mě říkali, že si při prvním musím dát jedno a pak mi hradí i 4tý pokus, tak nevím...ale doufám,že ho už potřebovat nebudu 🙂

ramdy
12. pro 2012

@malinka_02 no právě, já taky pořád doufám, ale při těch našich diagnózách už si říkám, že je to spíš už poslední tažení myslet si, že otěhotním normálně a to mě nějak dostává níž a níž.

saraha2
12. pro 2012

@zuzullik1001 já poprvé utrogestan v den ET polkla..podruhé zavedla 😉 nám říkali v caru,že je to jedno