1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
12. pro 2012

@sarah321 Já si nechala dát při ET jen jedno embryo, mělo to 2 důvody: za prvé jsem se děsně bála dvojčátek a za druhé jsem nechtěla přijít o 4.IVF cyklus hrazený pojišťovnou (v mém okolí se kamarádkám moc nedaří... tak odtud má velká zdrženlivost víry v úspěšnost). No a nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo 😉
Musím ale říct, že to bylo ET... tam bývá větší šance na úspěch, než KET. Kdyby u mě šlo o KET, tak bych si nechala dát 2 ... většinou se obě nechytí, navíc tím zvyšuješ šanci na uchycení. A v případě, že by se Ti 2 chytily... nebude to zas takový problém, neboj 😉 Mně chvíli trvalo se s tím smířit, teď si ale už nedokážu představit, že bych v bříšku obě neměla 😎

evikj33
12. pro 2012

@janulkaa23 Test klidně 10den zkus,pokud by to byl ještě pregnyl byl by to asi nepatrnej dušík a za další dva dny už by nebyl,ale pokud to nebude pregnyl bude hezky sílet. A jinak 21.12 je dobrej datum nám se ten den narodil náš 1syn-bude mu 6let 😉

janulkaa23
12. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 jeeeee 🙂 tak to bude určo šťastnej den 🙂 uvidím jak se budu cítit na test...

sarah321
12. pro 2012

@adriene já se dočetla,že U KET je menší šance ale je to z důvodu toho rozmražení.Pokud přežijí toto je pravděpodobnost uchycení stejná jako při čerstvých. Uspěšnost se snižuje právě tím rozmražováním. Děkuji ale za názor ty jsi příklad toho, že příroda si to stejně zařídí jak chce ona 🙂

adriene
12. pro 2012

@sarah321 No to mi povídej 😀

saraha2
12. pro 2012

@sarah321 já jsem na oba pokusy dala dvě..je tam větší šance..

sarah321
12. pro 2012

@saraha2 ted jsem to rozhodnutí oznámila manželovi a souhlas 🙂 takže ted už vše záleží jak zvládnou rozmražení aby bylo vůbec co vkládat. Žádnou šanci nepromarníme🙂

evikj33
12. pro 2012

@saraha2 Saruš prosím jaké jsi měla to 1HCG a kterej den po ET to bylo,známa měla jen cca 34 na 14den po KETa tak počítá s tím že to nedopadlo jen se bojí at nemusí na RD,byla naní už po prvním pokusu a je z toho špatna.Navíc jí dr tvrdila že clexan je podobnej jako Agolutin 😕 což se mně nezdá a dala jí ho prventivně a měla ho i u 1Et

adriene
12. pro 2012

@evikj33 Agolutin a Clexane nelze zaměňovat! Každý spadá do jiné indikační skupiny...! 😕

evikj33
12. pro 2012

@adriene No právě se mně to nezdá že jí to takhle dr.řekla,protože vím že clexan je na ředění krve,tak jsem se ptala zda jí nepíchli v Car Agolutin že se říká že pokud to má být prosperující těhu tak to trochou pomuže apokud né že to pomuže spustit MC ona už se celkem smiřuje stím že HCG neodpovídá prosperujícímu těhu jen má obavu at zas nemusí na RD

harley26
12. pro 2012

Holky, já nemůžu být ani den v klidu ... dneska sem se vrátila z kontroly, štastná jak blecha, vsechno v poradku, miminko ma 3 mm, hcg pres 16 tisíc ... Ale pred chvilkou jsem byla na wc a na toaletním papíru byl růzovy hlen, tak sem zacala samozrejme zmatkovat, zavedla si vaginalne utrogestan a (omlouvam se, ted budu asi nechutna) na prstě sem měla pozůstatky rozpuštěného utrogestanu a lehounce jako takovou rozvětvenou krvavou hmotu - uplne minimalne, bylo to tenke jako nit a takove klikate ... nevim jak to popsat ... Myslite, ze to muze byt tim dnesnim ultrazvukem? Strasne me to vyplasilo ...

pawlla
12. pro 2012

@harley26 kdyz spinis nebo neco tak utros polykej a nezavadej ja mela na zacatku tehu hrozne problemy s krvacenim az do 10tt hlavne klid lehni si nozky nahoru a pokud budes dal spinit nebo krvacet hned jed na pohotovost

harley26
12. pro 2012

@pawlla jako ono se to snad ani spineni neda nazvat ... uvidim, co se bude dit, uz sem volala na nonstop linku do CARu a kdyby se to opakovalo, tak se mam rano objednat a dojit na ultrazvuk ...

pawlla
12. pro 2012

@harley26 hlavne si lehni a odpocivej ja jsem mela takovy ruzovy hlen dva dny a treti den zacalo krvaceni ze jsem myslela ze je s tehu konec... Ale neboj nechci strasit nic to nemusi byt treba to je po tom utz pac to dole mame ted citlive, odpocivej a hlad brisko 😉

adelinkkaa
12. pro 2012

Ahoj holky mám dotazek?jsem po neuspešným IVF.30.11.jsem dostala MS a ted začínam znova krvacet.je možne abych to měla takhle rozházené?

evikj33
12. pro 2012

@adelinkkaa No možné to je,tělo je s těch hormonu rozházené,ale někdy se stane že se špiní nebo krvácí i u Ovulky,jak jsou ještě plne vaječníky po předchozím Opu.Tělo muže reagovat ještě 3měsíce po IVF.Ale pokud se ti to nezdá skoč si radši k dr.nebo alespon zavolej co ti nato řekne.

malinka_02
12. pro 2012

@janulkaa23 je to pri prvnich dvou ze nesmis dat jedno ne jen pri prvnim..moc bych ti to prala,ja si to taky prala ale bohuzel.. ☹ Tak uz budu opatrna..
@ramdy no ja uz taky chapu ze je to blbost ale kdyz nevysel treti transfer tak clovek uz neveri nicemu..

malinka_02
12. pro 2012

@sarah321 ja jsem tohle resila,my sme dvojcatka radeji nechteli,mela sem strach ..a tak sem si vylozene pozadala o mrazeni po jednom. A pak najednou ket a ja dala 2..doktor mi rekl ze pri ket je o hodne mensi sance nez pri ivf a tak ze i na dvojcata o hodne mensi sance. No jenze nevyslo to ani s dvema a me to mrzelo o hodne vic ze sme prisli o dve a ne o jedno..tak sem priste dala zas jen jedno aby pak ten smutek nebyl takovy..ale v pripade ze bych mela zmrazeny dve tak bych urcite dala dve. Uprimne dnes bych dala cokoliv za dvojcata!!

sarah321
13. pro 2012

@malinka_02 Je mi líto,že to nevyšlo ani nevíš jak. My máme pražáčky po dvou a proto jsme se rozhodli,že když to přežiji oba tak si je dáme hrozně by mě žralo kdyby to nevyšlo a já si vyčítala co kdyby to druhý bylo to pravý. Když jsme šli do IVF řekli jsme že proto uděláme vše co bude možné, proto pokud bude tahle šance chem využít a zkusit všechno 🙂

mmirunda
13. pro 2012

@evikj33 Taky jste si prvního syna uměli dobře naplánovat, rodiče jedny zatracený 😉 Já sama mám narozky 22.12 a jsem z nich opravdu celej život nadšená 😀 😀 Plánovaný rodičovství našim asi nic neříkalo 😀 😀

evikj33
13. pro 2012

@mmirunda Tak mi to taky neplánovali 😀 já předtím v Listopadu potratila v 11tt a pak jsem měla 3měsíce pauzu a pak se to nějak povedlo,takže jsem datum ani neřešila.Jinak má alespon svátek v březnu 🙂 a já na štědrej den. 😎 Ale slavíme to letos už 15at má čas to trochu vztřebat a navíc má strejda 21.12 55 😀

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda tak snad mi tvé datum narozenin přinese štěstí 🙂

mmirunda
13. pro 2012

@evikj33 Tak já jsem se narodila přes DANU - teda vznikla jsem přes ní, takže naši evidentně další nechtěli 😀 a já se nedala, takže si za to vlastně můžu sama 😀

mmirunda
13. pro 2012

@janulkaa23 jasně že jo 😉 já jsem jedno velký štěstí 😉

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda kéžby si měla pravdu 🙂)) těhu příznaky odeznívají tak nevím...

mmirunda
13. pro 2012

@janulkaa23 já to tak měla taky, pak jsem necítila zhola nic 😉 kdybych od 5. dne netestovala a neviděla tam ty dvě, nevěřím tomu, že jsem byla těhu 😉 Hlavně klídek 😉

evikj33
13. pro 2012

@mmirunda No říkám že příroda si to stejně udělá posvém 😀 ale očividně jsou rádi že tě maj 😉 Ochrana neochrana.

rory_g
autor
13. pro 2012

@mmirunda @evikj33 ahoj holky, já jsem 25.12., takže labůžo na druhou..pod stromkem dárek jakože "k Vánocům i narozeninám dohromady", haha...a dodnes na mě všichni zapomínaj, pařby nikdy nepadaly v úvahu...takže teď mám náhradní narozky v létě, kdy jsem málem umřela a v ten den jsem letos i na testu měla // 😀 Malý dáreček mám samo jen od přítele, jinak to nikde neříkám, připadala bych si, že si vynucuju dary, kdo chce, tak si moje pravé narozeniny zapamatuje 😉

janulkaa23
13. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda tak uvidíme...jen mě píchá u pravýho vaječníku...

mmirunda
13. pro 2012

@rory_g Tak já se cítím dost podobně kočko, buď v klidu a cítím se tak celej život, ochuzená a o všechno a hlavně o pořádnou oslavu, protože dva dny před Vánocema nemá nikdo čas nic slavit ☹ Ale tak co, hlavně že jsme na světě 😉