1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
13. pro 2012

@pawlla Jsou hyperaktivni! V noci si lehnu na bok a ten dole zacne kopat... do te doby, nez se pretocim na druhy bok... coz se ovsem casto nelibi zas tomu druhemu 😀 Jsou to vazne slusne kopance... je to i videt, jak se kuze nadzvedava. Citim je od 16.tt, ale ty posledni 3 tydny uz opravdu hodne. Doufam, ze se v brise vyblbnou a pak budou jak andilci 😵 😀
Neboj se, na zitra Ti budu drzet palecky. Mimi jiste vyrostlo a snad ukaze i pindika 😉

evikj33
13. pro 2012

@adriene Tak ono stačí při tom měření kousíček popojet a hned je velkej rozdíl,je to milimetr 😅 jinak naši naposled 1978 a 2014 takže cca 35g @pawlla Hlavně klid já mam taky jednu placentu v předu nahoře a druhou vzadu nahoře a mám pocit že slečnu cítím ohodně méně,ale na UTZ se melou oba,tak jsem to řešila s dr. a ten mně uklidnil že to tak je.Že srdíčka tukaj jak maj 🙂 @lena_1 Hlavně klid ted by měl být i velky UTZ takže tam vás poměří pořádně občas mimi roste pomalej a pak poskočí-a jak už jsem psala je to i natom jak to dr zaměří,stačí fakt milimetřík a hned to udělá rozdíl.Přeji at je za 14dnu vše jak má a byl to jen planej poplach 😉

adriene
13. pro 2012

@evikj33 No vy jste uplne ukazkovy 😉 Uvidim hold za 14dnu, snad bude mit presnou ruku 😀

evikj33
13. pro 2012

@adriene Jj dr.říkal že takovou pohodu ani nečekal 😀 že to odpovídá tt. Jinak nás čeká poslední návštěva u dr.27.12 a 3.1. už v porodce 😅

adriene
13. pro 2012

@evikj33 Ja jdu 27.12. na UZ, tak to mame na stejno. Do poradny az po novem roce... doktorka je z meho nalezu zatim nadsena 😀 Ja uz vlastne do porodky chodim od zacatku... tak asi nepoznam nasledne rozdil 😅

lena_1
13. pro 2012

@pawlla
@rory_g
@evikj33 prý odpovídám 18tt a ne 20tt.To jsem byla u jiného dr.,který kontroluje srdíčko,zítra mám poradnu u svého gyn.,tak jsem zvědavá co on mi řekne.

rory_g
autor
13. pro 2012

@pawlla vytahni angelsounds a zítra si to pěkně užívej 😵
@lena_1 určitě to bude v pořádku, všechny testy jsou a i srdíčko a to je nejdůležitější. A Ty si necháš říct pohlaví?

malinka_02
13. pro 2012

@sarah321 dobre ste udelali, ja si taky rikala ze vsechno pro to udelame a po 3 transferech uz nevim co jeste vydrzime..

Dneska prisla mrcha..

lena_1
13. pro 2012

@rory_g ráda bych,ale zatím ho nikdo neviděl :-/ 🙂 a jak si vedete Vy?

rory_g
autor
13. pro 2012

@lena_1 ten náš se na velkým utz rozvalil a včera na 3D taky, ten se rozhodně nestydí, asi bude exhibicionista 😀 Jinak už nemusím jen ležet, tak jsem ráda, hned je optimističtější nálada 🙂

lena_1
13. pro 2012

@rory_g to věřím,že je hned líp a velký utz dělal Tvůj dr.?

rory_g
autor
13. pro 2012

@lena_1 jj, já měla dva, byla jsem objednaná do Gennetu, kde mi dělali i prvotrimestriální a pak mi moje mudra oznámila, že ona mi ho musí udělat taky 😀 A to se jinak děsně cuká, dělá jen 3 utz za těhu, když jsem se bála a chtěla ho i mimo, tak jsem si ho musela zaplatit 😝

lena_1
13. pro 2012

@rory_g jako,ják tři za celé těhu 😲 ?Mě můj dr.dělá každý měsíc

rory_g
autor
13. pro 2012

@lena_1 jj, prý jí víc pojišťovna neproplatí 😝 Podle mě jen rejžuje, no ale co...jeden jsem si zaplatila a včera jsem si dopřála ten 3D, stojí mi to za ty nervy...

lena_1
13. pro 2012

@rory_g to mi je nějaké divné,já bych ho platila jen kdybych ho chtěla víckrát za měsíc,ale jednou ho prý dělá pokaždé.Jinak snad u nás stojí 250 Kč.

adriene
13. pro 2012

@lena_1 No je to tak... standartne je to opravdu 3x ... ale samozrejme vzdy zalezi na lekari 😉

danny38
13. pro 2012

@rory_g @lena_1 @adriene Mně ho dr. dělá také každý měsíc, sice jen bleskový, ale dělá. Ukáže mi srdíčko a pak malou přeměří 🙂

adriene
13. pro 2012

@danny38 No ja chodim na velky UZ kazdych 14 dnu, ale je to kvuli dvojcatum. Ale je pravda, ze dr. v poradne tez kouka UZ na mimca a na cipek... jak rikam, zalezi na praktikach lekare...

rory_g
autor
13. pro 2012

@lena_1 no, jak píše Adri...je to na dr, někomu dělají při každé kontrole. Podle mě je to moc nestojí. Mezi námi si myslím, že ten dr, jak jsem byla včera na 3D, ho nakonec taky naúčtuje pojišťovně 😝 😀
@danny38 mě by to taky stačilo, moje mudra dělá bleskovku i když 3x za těhu...

pawlla
13. pro 2012

@rory_g jasne dneska vecer budu kontrlovat srdicko 😀 a zitra se snad miminko ukaze a snad bude pekna fotecka a video 😉

rory_g
autor
13. pro 2012

@pawlla to si piš! A doufám, že se pochlubíš, budu na Tebe myslet 🙂

pawlla
13. pro 2012

@rory_g diky 🙂 jasne ze se pochlubim jdu tam na 11:30 tak jak dojdu domu tak hned podam info, snad dnes usnu

pawlla
13. pro 2012

@lena_1 zatim nestresuj vsak uvidis na dalsim utz mimi to muze jeste oekne dohnat hodne zalezi na tom jak presne ho dr zmeri to dela opravdu hodne hlavne ze tuka srdicko a kdy mas dalsi kontolu?

rory_g
autor
13. pro 2012

@pawlla já jsem děsně zvědavá, jestli budeš mít kluka nebo druhou kočičku 😵

pawlla
13. pro 2012

@rory_g ja si myslim ze kluka ale uvidime snad ukaze neco vic nez jen zada a prdelku 🙂 🙂

rory_g
autor
13. pro 2012

@pawlla jé to by bylo fajn 😵 Další kluk do party. Mě všichni vnucovali, že budu mít holku a já pak byla celkem v šoku, když jsem viděla toho pytla 😎 😀 😀

pawlla
13. pro 2012

@rory_g jsem opravdu zvedava a uz od rana mirne nervozni jak budu mazat brisko vecer tak poslechnu srdicko. Snad nebudu muset na ten kocar kupovat ruzove potahy 😀 😀

saraha2
13. pro 2012

@evikj33 je vidět,že není mudr,jako mudr ☹ ta moje mě naopak uklidńovala,že mám myslet pozitivně atd...já to brala tak,že nic...ona věřila víc,jak já...
@adriene tak to mám radost,že tam nemám jen já čertíka 😀 dnes se pěkně vrtí,asi dělá kotrmelce 😀 taky se musím optat na váhu. jste mě tady udělaly chutě,jak jste řešily ty ryby,tak jsem si dnes dala candáta smaženého s kaší a mňam 😉

saraha2
13. pro 2012

@pawlla úplně tě chápu..zvlášť po tom začátku..já mám kontroly po 4týdnech..dva a půl týdne po kontrole jsem vždy tak nějak v klidu..ale jak se blíží další kontrola,tak už taky dumám,jestli je vše,jak má atd...už se těším,až budu chodit po týdnu 😀 a tobě přeji vytouženého lulínka!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
13. pro 2012

@adriene by mě zajímalo,co tam tak dělají a co si asi myslí 😀 😀 😀 beztak se předhání,kdo má hezčí kotrmelec 😀