1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
19. pro 2012

@lenkavav díky. 😉 Máme ještě 5 embryjek zamražených, tak jen doufám, že když není problém u mě, tak že je budem moct použít.

adriene
19. pro 2012

@pawlla Jo, ta poloha je šílená... já minulý čtvrtek na UZ v poloze na zádech, natažené nohy... a najednou jsem měla takový nával, že jsem se musela ozvat, jinak bych omdlela i vleže. Zbytek UZ mi doktor dodělal v mírné poloze na boku, to už bylo lepší, jak se mi uvolnily ty vnitřní orgány a děloha netlačila k páteři... uff 😎

mmirunda
19. pro 2012

@pawlla
@zelvik Tak kočenky, jsem zpět z kontroly. Krev na triply nabraná, ale výsledky až po novém roce, tak na to prdím a nic zlého si nepřipouštím 😉 Zkoumali jsme s dr.pohlaví a na kluka to teda nevypadá, ale pořád to není stoprocentní 😉. Prý už by mu tam něco viselo a viset neviděl nic 😉 Jinak všechno v pořádku, mrně už je docela velké kolem 22cm i s nožičkama a má se u mě dobře. Další ko 16.1. a mezitím musím stihnout ještě velkej UTZ. No paráda. Fotečku jsem si dneska neřekla, jsem nějak zapomněla. Jinak sestře budu říkat upírka, protože mi vala 5!!! zkumavek krve. jsem myslela, že se tam vyvrátím

pawlla
19. pro 2012

@mmirunda tak to je super ze je vse ok, neboj bude to holcicka uz mas prece ruzove vecicky 😀 ja mam kontrolu 2.1 a to mam i zubare bude mi opravovat par zubu tak uz ted se bojim, a to jsem byla jeste pred ket a vse bylo ok a ted mam zas nejake kazy 😒 to jsem nikdy nemivala

adriene
19. pro 2012

@mmirunda Krásné zprávy, opět. Jen tak dál! 🙂 Je vidět, že se u Tebe miminku daří a hezky si to užívá. Mám radost 😉

zelvik
19. pro 2012

@mmirunda Prííííma, princezna se má dobře, to je dobře. Já jdu do poradny 4.1., snad se dočkám🙂 je to až za dlóóóuho.

saraha2
19. pro 2012

@mmirunda gratuluju a neboj.růžová je ta pravá 😉

saraha2
19. pro 2012

já dnes byla pokoupit zbytek dárků,tak jsem zas vzala něco pro prcka-dudlíčky ty svítící,ale ne od Aventu,ale Lovi,nebo co to je a jsou levnější a taky mají kryt a ty dírečky tam 😉

mmirunda
19. pro 2012

@pawlla Já se k zubaři ještě ani neobjednala 😅 a hlavně nikdo nic neříkala, kdybych nechodila na koníka, tak ani nevím jaké vyšetření je potřeba 😉 Takže dělám mrtvýho brouka 😉

mmirunda
19. pro 2012

@saraha2 To doufám, že růžová je ta pravá 😉 Dneska jsme to pěkně s dr. zkoumali 😀

mmirunda
19. pro 2012

@zelvik To uteče, neboj se 😉 Já se zítra musím objednat na velký UTZ a do poradny jdu až 16.1.

mia75
19. pro 2012

@alinah Veľká gratulacia !!!!! 🙂 nech drobec pekne rastie a páči sa mu na tomto svete

pawlla
19. pro 2012

@mmirunda ja kdybych tam nesla s malou tak tam nejdu vubec ale jeste ze jsem tam sla jeden zub ac me vubec neboli tak je nemocny a muze to byt nelecene prej nebezpecne tak je treba to prelecit no uz ted se bojim ale co bych neudelala pro miminko ze 🙂

danny38
19. pro 2012

Tak jsem si holky poslední den v práci dokonale užila, odcházela jsem až v půl jedenácté 😝 Dostala jsem od holek na rozloučenou pro malou ponožky, svetřík s čepičkou, punčocháčky a dětskou příborovou sadu 😀 Tu schováme a vyndáme až přijde ten správný čas 🙂 Navíc mně mezi svátky čeká pozvání na oběd od naší nejvyšší ředitelky, tak se pořádně nacpu 😀 Jdu konečně spát, protože jsem dnes opravdu totálně vyčerpaná 😝

saraha2
20. pro 2012

@mmirunda ve stejný den řekli tobě i mé kamošce,že to bude holčička,a ona už nakupuje,tak neboj se nic 😉 jak nám neupadl,tak vám nedoroste 😀

saraha2
20. pro 2012

@mmirunda no o zubaři ani nemluv!já bojíím..ale ne proto,že mě bolí vrtání,nebo tak..ale kvůli tomu dávení..normálně už 3dny před beru prášky,abych se nedávila,protože jen otevřu pusu,tak se dávím..nikdy jsem nevrhla,to ne,ale ten reflex je tam zakodovanej bohužel ☹ ,takže nevím,jak to bude....praktickou mám za sebou,ale razítko mě nedala,protože mám nižší hemoglobin,tak beru prášky a sirup a mám jít zas 4.1 a že už mě teda pak to razítko dá..ale sama říkala,že mám ještě čas,když termín je až v dubnu....

zuzullik1001
20. pro 2012

ahojte babz som 5 den po et a stale citim podbruskom bolest pichanie uuuf...je to dobre znamenie???

susanitademacho
20. pro 2012

Holky, co si myslíte o testech na fotce? 8.12. v 21:00 10000 Pregnyl, 10.12. OPU, 13.12. ET 8-mi uněčné embrio. Doktorka mi včera říkala, že Pregnyl je v tělě tak týden (z fotky o něco déle v mém případě asi). Ale včera ráno jsem čáru vůbec neviděla, z odpolední moči nebylo vůbec nic a dnes ráno...jde hezky vidět bez naklánění. Jinak v pátek 14.12. jsem si všimla, žemi z nateklých bradavek při zmáčknutí vytíkají kapky čehosi bílého a průhledného, to přestalo spolu s výsledky testů a včera večer se kapičky zase objevily a dneska ten test... Co myslíte?🙂

evikj33
20. pro 2012

Hezké ráno všem 🙂 @susanitademacho No dnes už to je nejspíš mimi dušík,tak skus zase zítra,nebo pokud odoláš tak pozítří,ale myslím že je to na dobré cestě 😉

evikj33
20. pro 2012

@zuzullik1001 Myslím že by to mohlo být OK,ale opravdu je to jen odhad,každá reagujeme jinak,musíš prostě ještě pár dnu počkat,ale skusila bych testnout v ned. a pokud tam něco bude tak i na Vánoce ráno at je jasné zda čárka sílí a pak budeš mít hezkej dáreček do obálky pod stromeček 🙂

adriene
20. pro 2012

@susanitademacho No je hezky vidět, jak je u Tebe pregnyl... pak odchází... a mimi přichází 😀

zuzullik1001
20. pro 2012

@evikj33 dakujem ti..snat ta mrcha nedojde...chcem si spravit test na vanoce rano..🙂 tam musim najit dve carky...sme si dali dve krasne blastocysty tak musia sa zarit do mna..🙂🙂🙂 ale brusko ma boliiii tak snat sa tam rostahuju...ti si malae nejake priznakz po et?

evikj33
20. pro 2012

@susanitademacho Moc jsem příznaky nesledovala,pobolívalo břícho,ale to jsem předpokládala že je ještě z OPU a pak jsem měla hooodně citlivé bradavky-ale to vše pozvolna odeznělo a nastoupila nevolnost,kterou mám dodnes 😅

evikj33
20. pro 2012

@mmirunda Kočičko moooc gratuluju k uspěšné kontrole a snad to ta princezna bude 😉 Jinak i kluci dnes nosej ružové košile 😀

mmirunda
20. pro 2012

@evikj33 Děkuju kočko. Košile možná 😀 ale šatičky nevím 😀 😀. V lednu se to snad rozsekne, jestli tam ten pinďa je nebo ne 😉

evikj33
20. pro 2012

@pawlla Tobě taky mooc gratuluji k lulinkovi a zubajdu zvládneš,už jsi zvládla horší věci 😉 Já už uní byla 2x ale jen na prevenci a škrabla mně kámen 🙂

zelvik
20. pro 2012

AHoj kočky, tak choroba pomalinku ustupuje, ale děsím se už každého nového rána, co si zase pro mě přichystá🙂 Nejdřív rýma, pak kašel, dneska OPAR, fakt výborná záležitost 🙂
A taky mi došlo Acidum folicum (ta kyselina listová na předpis), co mi předepsali tehdy v CARu. Myslíte, že už ji nemusím a stačí normálně nějaká jiná listovka?

susanitademacho
20. pro 2012

Příznaky jiné nepociťuji a pokud jsou, přisuzuji je Utrogestanu. Každý je opravdu úplně jiný, sestra měla dušíka po cca 16-ti dnech co byla těhule (přirozeně) a taky žádné příznaky krom vynechané MS.
Já si právě nebyla jistá tím Progesteronem, zda včera jen ty testy blbě neukazovaly (jiná koncentrace moči), přece jen krom toho prvního jsou všechny po limitu... Tak snad se limit bude zkracovat a čárka sílit... Díky

adriene
20. pro 2012

@zelvik To je dobre, ze ti choroba ustupuje 😉 ja brala listovku do cca 13.tt a pak jsem presla na mamavit.

susanitademacho
20. pro 2012

@susanitademacho pardon Pregnylem ne Progesteronem😀 Už jsem z toho totálně blbá🙂